Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 9 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Węgry ++ arrow Zwycięstwo Orbana. Przeciwnicy daleko w tyle
Tuesday 15 October 2019 01:51:33.27.
migawki
Człowiek, kapłan, który w Ogrodach Watykanu przyjmuje błogosławieństwa szamanek, tańczy i kiwa się wokół „świętego Ognia” czy „śniętego Węża”, nie jest katolikiem, nie jest heretykiem. Jest APOSTATĄ, czyli kapłanem Szatana.
A w Polsce w wielu parafiach obchodzi się "święto kremówki". Nie dziwi więc, że realizacja proroctw, rewolta w Watykanie umyka uwadze owieczek i co głupszych pastuchów. Hermeneutyka ciągłości ?
 
W Y S Z U K I W A R K A
Zwycięstwo Orbana. Przeciwnicy daleko w tyle Drukuj Email
Wpisał: pch24   
07.04.2014.

Zwycięstwo Orbana. Przeciwnicy daleko w tyle

 

2014-04-07 pch24

 

Po przeliczeniu 96 proc. oddanych kart do głosowania, Węgierski Związek Obywatelski (Fidesz) obecnego premiera Viktora Orbana zdobył 44,61 proc. głosów i może liczyć na ok. 133 miejsca w parlamencie.

 

To zwycięstwo najprawdopodobniej wystarczy do uzyskania większości 2/3 głosów w parlamencie, w którym liczba posłów została zmniejszona - zgodnie z ostatnimi zmianami w konstytucji

 - To nie było po prostu jakieś zwycięstwo. Odnieśliśmy wszechstronne zwycięstwo, którego znaczenia nie jesteśmy jeszcze w pełni docenić - powiedział Orban w siedzibie Fideszu do tłumu zwolenników.

 - Wyborcy potwierdzili, że miejsce Węgier jest w UE, ale tylko wtedy gdy mają one silny rząd narodowy. Węgry znów są miejscem, w którym warto żyć, pracować i zakładać rodzinę. Zadeklarowaliśmy, że nie zawracamy z obranej drogi - oświadczył Orban.

Ruch na Rzecz Lepszych Węgier (Jobbik) zdobył 20,66 proc. głosów. Koalicja ugrupowań lewicowych i liberalnych przekonała do siebie 25,73 proc. głosów. Jej reprezentacja w parlamencie wyniesie ok. 38 posłów.

 Źródło: interia.pl luk

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.