Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 96 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Warszawa arrow "Pedalska Tęcza", czyli jak zasiać nienawiść?
Wednesday 30 September 2020 17:21:06.30.
migawki
 

 Przypominamy, że NIE MA obowiązku noszenia maseczek ani w przestrzeni publicznej, ani w pomieszczeniach zamkniętych (także w kościołach), o ile osoba nienosząca maseczki ma na przykład stany lękowe, lub "trudności w oddychaniu", przy czym NIE MUSI posiadać żadnego zaświadczenia w tej sprawie.

                                                                          ================================

                                                                                    Żorżeta go home, paskudo !

 
W Y S Z U K I W A R K A
"Pedalska Tęcza", czyli jak zasiać nienawiść? Drukuj Email
Wpisał: HGW   
14.04.2014.

"Pedalskacza",

  czyli jak zasiać nienawiść?

 

 

...pomnik głupoty, zaślepienia i arogancji Hanny Gronkiewicz-Waltz i jej ekipy

 

 

elig - 14 Kwiecień, 2014 niepoprawni

  W sobotę, 12.04.2014, przed Niedzielą Palmową, władze Warszawy zabrały się do odbudowy słynnej "Tęczy" na pl. Zbawiciela.  Policja dość szybko spacyfikowała protest kilkudziesięciu młodych z Ruchu Narodowego i stalowy szkielet stanął.


  Jak on teraz wygląda, można zobaczyć na zdjęciach w notce "Tęczowy potwór na Wielki Tydzień" zamieszczonej w portalu Solidarni2010.pl  /
TUTAJ/.  Widać na nich wyraźnie, że został on otoczony dwumetrowym metalowym płotem, a strzegą go uzbrojeni po zęby policjanci.

 Oczywiście, taka obstawa może zagwarantować, iż  "Tęcza" przetrwa jakiś czas.  Nie będzie się jednak już nigdy kojarzyć z czymś pozytywnym.  Będzie symbolem przemocy władzy nad obywatelami, swoistym
pomnikiem głupoty, zaślepienia i arogancji Hanny Gronkiewicz-Waltz i jej ekipy.  Pokazuje to dobitnie satyryczny rysunek w notce "KL - Tęcza?" przedstawiający "Tęczę" otoczoną drutem kolczastym i strzeżona przez wartowników na wieżyczkach  /TUTAJ/.

  Cała ta historia jest coraz częściej odbierana jako antykatolicka prowokacja, podobna do tej autorstwa Bronisława Komorowskiego, który walczył z krzyżem na Krakowskim Przedmieściu.  Oto notka Lecha Kowalsky'ego
"Czy Bufetowa zdąży postawić tęczę przed kanonizacją Jana Pawła II?"  /TUTAJ/:

  "Nasza platformiana szczera katoliczka rozpoczęła stawianie pedalskiej tęczy przed kościołem Zbawiciela w Warszawie. Zapewne ten platformiany , taktowny i bogobojny osobnik ma nadzieję zdążyć z tym pomnikiem głupoty na kanonizację Jana Pawła II. Tak platformiany tłumok widzi swoją katolicką misję.".

  Jest to dość powszechna opinia w tej kwestii.  Proszę zwrócić uwagę na wyrażenie "pedalska tęcza".  Prawie nikt już nie nazywa tego obiektu inaczej, a i sami seksualni dewianci chętnie przyjmują go za swój symbol.  Może im się wydawać, że akcja HGW to ich zwycięstwo.  Nie zdają sobie jednak sprawy z tego, że pobudzi ono niechęć, a nawet nienawiść skierowaną przeciw nim.

  Czekać ich może los Żydów we Francji.  Maja oni tam wszelkie ustawy potępiające antysemityzm i tzw. kłamstwo oświęcimskie, oraz obowiązuje nakaz nauczania o Holokauście w szkołach.  Zwykły Żyd jednak coraz częściej boi się wyjść z domu bez obstawy, a liczba antysemickich występków rośnie wręcz lawinowo.

  Widzę tylko jeden możliwy pożytek z tej "Tęczy".  Istnieje bowiem pewne prawdopodobieństwo, iż przyczyni się ona do klęski Platformy Obywatelskiej w wyborach samorzadowych w Warszawie.

  Jak dotąd opór przeciw "Tęczy" był dość słaby.  W dniu 29 marca odbyła się pikieta przeciw niej /opisałam ją   /TUTAJ//.  Która zgromadziła tylko ok. 40 osób.  W sobotę też tylko kilkudziesięciu demonstrantów blokowało budowę.  Teraz może się to zmienić.  

Oto Solidarni2010 wzywają we wtorek 15.4.2014 o godz. 18:00 na pl. Zbawiciela na manifestację przeciw "Tęczy".  Kto chce i może - niech przyjdzie.

 

Zmieniony ( 14.04.2014. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.