Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 28 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow "politycy" arrow Ostrzegam państwa, pilnujcie swoich portfeli
Thursday 24 October 2019 06:21:28.27.
migawki
Człowiek, kapłan, który w Ogrodach Watykanu przyjmuje błogosławieństwa szamanek, tańczy i kiwa się wokół „świętego Ognia” czy „śniętego Węża”, nie jest katolikiem, nie jest heretykiem. Jest APOSTATĄ, czyli kapłanem Szatana.
A w Polsce w wielu parafiach obchodzi się "święto kremówki". Nie dziwi więc, że realizacja proroctw, rewolta w Watykanie umyka uwadze owieczek i co głupszych pastuchów. To jest hermeneutyka ciągłości !
==============
 
W Y S Z U K I W A R K A
Ostrzegam państwa, pilnujcie swoich portfeli Drukuj Email
Wpisał: niewygodne   
26.05.2014.

Ostrzegam państwa, pilnujcie swoich portfeli

 

niewygodne

 

Kto w 2006 roku ostrzegał przed " poważną załogą", która chce zabrać nasze pieniądze?


wpis z dnia 20/5/2014

 

Ostrzegam państwa, pilnujcie swoich portfeli

 

"Ostrzegam państwa, pilnujcie swoich portfeli. Dzisiaj naprawdę poważna załoga zaczyna się zabierać za wasze portfele i za wasze złotówki" - ostrzegał Polaków w marcu 2006 roku Donald Tusk. Kto by się spodziewał, że mówił on wówczas o ekipie Platformy Obywatelskiej? 

Po przejęciu władzy przez PO w 2007 roku podwyższyli oni Polakom podatek VAT, kilkukrotnie podnieśli akcyzę, zwiększyli składki ZUS, zlikwidowali ulgi: budowlaną i internetową, zamrozili na 5 lat kwotę wolną od podatku, obniżyli zasiłek pogrzebowy, opodatkowali zyski z lokat 1-dniowych oraz kilkukrotnie podnieśli limity na podatki lokalne. Obecnie zaś pracują nad nowym podatkiem: opłatą audio-wizualną.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.