Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 53 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow "politycy" arrow Ostrzegam państwa, pilnujcie swoich portfeli
Sunday 12 July 2020 14:22:46.29.
migawki

 Pielgrzymka 2020. Piesza Międzynarodowa Pielgrzymka Tradycji Katolickiej Warszawa-Jasna Góra

Proszę o gorące modlitwy o zdrowie ks. prof. Stanisława KOCZWARY.

12.07.20 Warszawa  Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę 

Dotarła do mnie informacja, że niektórzy tradycyjni katolicy mają zamiar celowo unieważnić swoje karty do głosowania. Prosimy nie róbcie tego!

Zwycięstwo Trzaskowskiego to zwycięstwo zła w jawnej postaci. To promocja LGBT, "małżeństwa" homoseksualne, a w dalszej perspektywie adopcja dzieci przez te pary. Czy tego chcecie?

Nie wybierajcie z szamba! Cejrowski. 1 min. 

SPRAWDZAĆ,czy są dwie pieczęci na karcie. Jeśli brak – wstrzymać pracę Komisji, wymusić kontrolę z góry wszystkich kart – nie oddawać DOWODU RZECZOWEGO.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Ostrzegam państwa, pilnujcie swoich portfeli Drukuj Email
Wpisał: niewygodne   
26.05.2014.

Ostrzegam państwa, pilnujcie swoich portfeli

 

niewygodne

 

Kto w 2006 roku ostrzegał przed " poważną załogą", która chce zabrać nasze pieniądze?


wpis z dnia 20/5/2014

 

Ostrzegam państwa, pilnujcie swoich portfeli

 

"Ostrzegam państwa, pilnujcie swoich portfeli. Dzisiaj naprawdę poważna załoga zaczyna się zabierać za wasze portfele i za wasze złotówki" - ostrzegał Polaków w marcu 2006 roku Donald Tusk. Kto by się spodziewał, że mówił on wówczas o ekipie Platformy Obywatelskiej? 

Po przejęciu władzy przez PO w 2007 roku podwyższyli oni Polakom podatek VAT, kilkukrotnie podnieśli akcyzę, zwiększyli składki ZUS, zlikwidowali ulgi: budowlaną i internetową, zamrozili na 5 lat kwotę wolną od podatku, obniżyli zasiłek pogrzebowy, opodatkowali zyski z lokat 1-dniowych oraz kilkukrotnie podnieśli limity na podatki lokalne. Obecnie zaś pracują nad nowym podatkiem: opłatą audio-wizualną.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.