Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 15 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Izrael arrow Nawet ONZ: Zbrodnie wojenne Izraela
Sunday 27 September 2020 02:54:54.30.
migawki
 

                        27.09.20 Siedlce – Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę

Przypominamy, że NIE MA obowiązku noszenia maseczek ani w przestrzeni publicznej, ani w pomieszczeniach zamkniętych (także w kościołach), o ile osoba nienosząca maseczki ma na przykład stany lękowe, lub "trudności w oddychaniu", przy czym NIE MUSI posiadać żadnego zaświadczenia w tej sprawie.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Nawet ONZ: Zbrodnie wojenne Izraela Drukuj Email
Wpisał: Piotr Woźniak   
27.07.2014.

Nawet ONZ: Zbrodnie wojenne Izraela

 

[wg. danych światowych: ponad tysiąc ofiar rzezi, głównie kobiet, dzieci, chorych w szpitalach  - na 35 żołnierzy Israel. Jeden na trzydzieści... MD]

 

Piotr Woźniak 27-7-2014 Rp

 

Rada Praw Człowieka ONZ oświadczyła, że istnieją fakty świadczące o tym, iż Izrael dokonuje zbrodni wojennych.

Rada powołała także komisję do badania sytuacji w Strefie Gazy. Warto odnotowania jest to, że decyzję podjęto przy sprzeciwie przedstawiciela USA.

To bezprecedensowe [no pewnie - jak można oskarżać zawsze, z definicji niewinny Israel?? MD] oświadczenie oraz decyzja o powstaniu wspomnianej komisji są następstwem zbombardowania przez Izrael szkoły ONZ w Strefie Gazy. Szkoła była prowadzona przez Agencję Narodów Zjednoczonych do spraw Uchodźców Palestyńskich (UNRWA), a została ostrzelana w chwili kiedy w jej budynku przebywały także kobiety i dzieci. Pociski w kierunku szkoły zostały wystrzelone z odległości niespełna jednego kilometra.

Chwilę po zdarzeniu, rzecznik UNRWA Chris Gunnes oświadczył, że izraelska armia otrzymała w kwietniu bieżącego dokładne współrzędne położenia tej placówki. Izraelowi nie pomaga też sposób ustosunkowania się do tej tragedii. Przedstawiciele armii izraelskiej mówią jedynie o "incydencie". Natomiast Izraelski Instytut Yad Vashem opublikował oświadczenie, w którym wyraził zaniepokojenie, ale z powodu eskalacji antysemityzmu i przemocy przeciwko Żydom.

Tymczasem liczba śmiertelnych ofiar izraelskiej operacji wojskowej po stronie Palestyńczyków przekroczyła 750, a po stronie armii izraelskiej wynosi 35.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.