Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 109 gości
S T A R T arrow Kościół arrow Lustracja, ujawnić PRAWDĘ arrow prośba do Ojca św. o weryfikację biskupów
Thursday 03 December 2020 17:22:39.31.
migawki
 

12.12.2020 Dzień wielkiej modlitw różańcowej za Polskę – procesje różańcowe w naszych parafiach.

Wezwanie do postu i modlitwy w czasie Adwentu 2020 roku

Ci niby-rządzący - prezes, premier [nie liczmy dokooptowanych urzędników, jak Niedzielski itp.] w panice miotają się, zachowują się jak przerażeni idioci czy wariaci podczas pożaru na strychu, gdy schody już się spaliły. Piszą o tym nawet ich sojusznicy. Kto wie, co - czy kto - ich tak przeraża? [proszę o krótkie sugestie, ale bez sloganów].

=================

Połajanki w łże-prawicy: - W negocjacjach nie można być, za przeproszeniem, "miękiszonem", trzeba być twardym, trzeba potrafić dbać o interesy własnego kraju, Polski - mówił Ziobro w kontekście prowadzonych przez premiera Morawieckiego negocjacji wokół budżetu UE i mechanizmu praworządności.

 
W Y S Z U K I W A R K A
prośba do Ojca św. o weryfikację biskupów Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
19.04.2007.

Mamy już pewność, że nasza prośba o oczyszczenie episkopatu dotarła do oczu i umysłu Ojca św. Benedykta XVI. Poniżej teks polski i łaciński prośby. W imieniu przeszło trzystu wiernych sygnatariuszy poprosiliśmy Ojca św. w dniach Bożego Narodzenia o spowodowanie zdecydowanej weryfikacji ew. agenturalnej przeszłości biskupów polskich. Błaganie to publikujemy poniżej, ponieważ niektórzy książęta Kościoła dali ostatnio wiernym do zrozumienia, że już wszystko uregulowano i sobie przebaczono. Szczególnie kardynał Dziwisz w dwóch wypowiedziach z Wielkiego Tygodnia wskazuje na takie rozwiązanie. Nic błędniejszego i bardziej niesmacznego, Eminencjo. Mamy nadzieję, że dyskretne a mocna wola Ojca św. doprowadzi jednak do realnej weryfikacji członków episkopatu i do usuniecia judaszów od decyzji. Romanitá działa jednak powoli. Módlmy się o skuteczność.   MD


Laudetur Iesus Christus !

 

Sanctissime Pater !


Varsoviae, Die Natali Christi A. D. 2006

 

Laudetur Iesus Christus !

 

Sanctissime Pater !

 

         Compluribus ab annis in Ecclesia Catholica Poloniae actiones periculosas ac late patentes observamus, quae impedimento esse possunt, quominus a potestate et gratia ei episcopi et sacerdotes removeantur, qui olim emissarii et inquisitores a viribus Deo et Poloniae infestis missi, nunc fidelibus malo sunt exemplo.

         Itaque nos, filii fideles Ecclesiae Catholicae in Polonia, supplices oramus et obsecramus Te, Sanctissime Pater, ut sine mora plenam, iustam et ab externo rectam lustrationem omnium episcoporum, etiam emeritorum, omniumque sacerdotum imperare digneris et deinde omnes clericos, qui hic etiamnunc Ecclesiae magnum detrimentum inferant et fideles corrumpant, ab animarum gubernatione amoveri iubeas. Hoc etiam adiungere audemus Episcopatum Poloniae praedicta in re ab initio non satis valere et se efficacem non praebere.

 

Filialiter benedictionem Tuam rogamus

 

Ad maiorem Dei gratiam
[ List wiernych Kościoła w Polsce do Ojca Świętego Benedykta XVI ]

Dzień Bożego Narodzenia R. P. 2006

 

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus !

Ojcze Święty

 

         Od kilkunastu lat trwa w Kościele katolickim w Polsce trwała, mocna i dalekosiężna akcja utrudniająca usunięcie od wpływu na wiernych biskupów-agentów a także kapłanów, agentów antybożych i antypolskich struktur szpiegowskich.

         My, Polacy, wierni Kościoła katolickiego w Polsce pokornie prosimy Ojca Świętego o jak najrychlejsze zarządzenie pełnej, uczciwej i zewnętrznej lustracji wszystkich biskupów [w tym także emerytów] a następnie kapłanów i usunięcie od rządu dusz wszystkich duchownych będących tu, teraz i wciąż obcymi agentami, wyrządzającymi ciągle ogromne szkody Kościołowi i gubiącymi dusze wiernych. Pragniemy zauważyć, że ogół biskupów, czyli episkopat polski nie daje sobie od początku rady z tym problemem.

 

Z synowską prośbą o błogosławieństwo

Ad maiorem Dei gloriam

 

 Mirosław Dakowski,  Izabela Falzmann, Wojciech Sieradzki

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.