Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 73 gości
S T A R T arrow Kościół arrow Współcześni męczennicy arrow Rzezie i męczeństwa chrześcijan w Iraku a milczenie i zadowolenie rządów i "opinii" globalistów
Wednesday 21 October 2020 10:04:58.30.
W Y S Z U K I W A R K A
Rzezie i męczeństwa chrześcijan w Iraku a milczenie i zadowolenie rządów i "opinii" globalistów Drukuj Email
Wpisał: mpolska   
18.08.2014.

Rzezie i męczeństwa chrześcijan w Iraku a milczenie i zadowolenie rządów i „opinii” globalistów

 

 

Holokaust chrześcijan

 

[Umieszczam tekst z mpolska, nic w nim nie mogę przecież  zmienić, ale tu parę słów uzupełnienia, bo sam tekst baaardzo łagodny:

 

Pod koniec zeszłego wieku rządzącym w USA globalistom przestał się podobać całkowicie zależny od nich Saddam, dotąd sojusznik. Więc, by „zachęcić” wyborcę w USA do zaakceptowania wojny z sojusznikiem w Iraku, najpierw wymyślili kłamstwo o „Broni ABC” (atomowej, biologicznej i chemicznej) u niego, potem – zaplanowali i wykonali zbrodnie w WTC(na własnych obywatelach!)

Irak został oddany w ręce różnych band – co potrzebne globalistom, by tam, na obszarze Islamu, rozwinąć niestabilność i rzezie.

Od roku chyba w północnym Iraku panoszą się zbrojne bandy zwane na Zachodzie „islamistami”.

 Zdjęcia i filmy , które są w oryginalnym artykule, pokazują zarzynanie ludzi (chrześcijan) nożami, ucinanie głów po torturach, wbijanie rządkiem głów na stalowe pręty płotu,  krzyżowanie, strzelanie w tył głowy  itd. Nie radzę oglądać – straszne.

Są tam, teraz w Iraku, setki tysięcy męczenników – a „Zachód”, czyli masońskie media – milczą. UE, USA – mogą powstrzymać, ale z satysfakcją NIC NIE ROBIĄ. MD]

 

 

11.8.2014, http://www.redakcja.mpolska24.pl/6737/holokaust-chrzescijan

Doniesienia o tym co się dzieje w północnym Iraku opanowanym przez fundamentalistów islamskich dochodzą do Polski w bardzo okrojonym stopniu. Społeczeństwo polskie nie jest świadome co tam się dzieje. Światło na to rzucają teksty na naszym portalu p. Wojciecha Szewko, który świetnie zna realia tamtych rejonów. Pisał o sytuacji chrześcijan na terenach zajętych przez IS oraz o samym kalifacie IS jako planie Al Kaidy.  

Nikt w Polsce nie zdaje sobie sprawy ze skali ludobójstwa i okrucieństwa jakie tam się dokonuje. Materiały jakie otrzymaliśmy są tak drastyczne, że od ponad tygodnia zastanawialiśmy się nad ich publikacją. Z uwagi jednak na nasze polskie doświadczenia związane z hekatombą II wojny światowej, Katyniem i innymi miejscami kaźni naszego narodu, nie możemy milczeć w obliczu tak potwornej tragedii.

Tam chrześcijanie, jeńcy wojenni, chłopi, islamscy innowiercy oraz przeciwnicy Kalifatu Islamskiego mają swój własny Katyń. Fundamentaliści islamscy dokonują niewyobrażalnie okrutnych zbrodni. Jedyną realną pomoc potrzebującym niosą … Kurdowie, których zdecydowały się dozbrajać USA. Na temat samej rzezi jaka się tam dokonuje UE i USA w zasadzie milczą.

Samo dozbrajanie Kurdów i dokonywanie pojedynczych nalotów na pozycje islamistów nic nie dają, gdyż zbrodniarze są doskonale wyposażeni i uzbrojeni z magazynów armii irackiej, od której przejęli amerykański sprzęt między innymi czołgi M1 Abrams i samochody Hamvee. W tej chwili to doskonale wyposażona i licząca ok. 45 tys. armia, której nie ma kto powstrzymać.

Nasze dziedzictwo wywodzi się z tradycji chrześcijańskiej, i to jej zawdzięczamy to, że teraz na tzw. zachodzie niektórzy mogą pozwolić sobie na ateizm, a nawet na kontestowanie chrześcijaństwa, na coś co wielu nazywa „wolnością”. W imię tak pojętej „wolności” trwa odseparowywanie człowieka zachodu od religii. Jednak nasza tradycja, nasze korzenie są w chrześcijaństwie i tej tradycji jesteśmy coś winni. W imię tej tradycji i wartości, praw człowieka i w podzięce za „wolność” jaką obdarzyło nas chrześcijaństwo, naszym obowiązkiem jest ująć się za tymi ludźmi, oddać chrześcijanom to co im świat zachodu zawdzięcza.

Nie można chować głowy w piasek i udawać, że nic się nie dzieje. Gdzie UE, gdzie USA, gdzie nasze MSZ na czele z Radkiem Sikorskim? Po części to NASZA WINA. To UE razem z USA zburzyły pewną kruchą równowagę w tamtym regionie świata, którą zapewniali paskudni dyktatorzy, ale jak mawiają piekło jest wybrukowane dobrymi chęciami. Te nasze dobre chęci doprowadziły do tragedii tych ludzi. Ich krew przynajmniej w pewnym stopniu plami nasze ręce. Czas gra rolę, czas coś z tym zrobić, inaczej ten koszmar rozleje się na kolejne kraje islamskie. Stworzony został krwawy potwór, którego trzeba powstrzymać. Kalifat, który pławi się we krwi niewinnych ludzi. Nie można dłużej milczeć.

=============================

W oryginale:

Artykuł tylko dla osób pełnoletnich!

Poniżej publikujemy zdjęcia z pogranicza Iraku i Syrii. Ostrzegamy, że nie ocenzurowaliśmy ich, nie zacieniowaliśmy nie ingerowaliśmy w ich zawartość.

Redakcja

ARTYKUŁ PRZEZNACZONY TYLKO DLA LUDZI DOROSŁYCH (+18 LAT) I O MOCNYCH NERWACH. PROSIMY O PRZEMYŚLENIE CZY CHCĄ PAŃSTWO OGLĄDAĆ TAK DRASTYCZNE SCENY!!!

 

Zmieniony ( 18.08.2014. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.