Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 59 gości
S T A R T arrow PUBLICYŚCI arrow BEZEG 14 I arrow To bardzo dobra wiadomość! Ci okupanci jednak czegoś się boją. Wyszperane 2/11/14
Wednesday 23 October 2019 12:31:38.27.
migawki
Człowiek, kapłan, który w Ogrodach Watykanu przyjmuje błogosławieństwa szamanek, tańczy i kiwa się wokół „świętego Ognia” czy „śniętego Węża”, nie jest katolikiem, nie jest heretykiem. Jest APOSTATĄ, czyli kapłanem Szatana.
A w Polsce w wielu parafiach obchodzi się "święto kremówki". Nie dziwi więc, że realizacja proroctw, rewolta w Watykanie umyka uwadze owieczek i co głupszych pastuchów. To jest hermeneutyka ciągłości !
==============
 
W Y S Z U K I W A R K A
To bardzo dobra wiadomość! Ci okupanci jednak czegoś się boją. Wyszperane 2/11/14 Drukuj Email
Wpisał: Jacek Bezeg   
03.11.2014.

To bardzo dobra wiadomość! Ci okupanci jednak czegoś się boją. Wyszperane  2/11/14

Jacek Bezeg

Cztery rzeczy stanowią szczęście dobrego chrześcijanina: krótkość życia, myśl o śmierci, sądzie i wieczności. Te same jednak prawdy przerażają bezbożnego, który zajmuje się tylko światem i jego sprawami.
http://www.pch24.pl/wiecznosc---nadzieja-wiernych-i-rozpacz-grzesznikow,12364,i.html

Umierali bez trwogi i z nadzwyczajnym spokojem. Gospodarz na przykład, gdy się czuł bliski śmierci, wołał żonę, dzieci, sługi, krewnych i sąsiadów, powiadał, że wnet umrze, żegnał się z nimi, przepraszał, jeżeli co komu zawinił, i prosił sąsiadów i kumów, żeby żonie pomogli wywieźć go na cmentarz. Słowem, wybierał się na tamten świat z takim spokojem, jakby niedługo z tej drogi miał powrócić. Dziś wielu z większym żalem i trwogą wyjeżdżą do Ameryki lub Prus.
Toteż mówił mi raz, zmarły przedwcześnie, a bardzo zdolny i ceniony lekarz śp. Orzechowski, że skon [zgon] u włościan przedstawia widok bardzo pouczający i utwierdza go w przekonaniu, że inteligencja, niosąca na wieś oświatę, sama od włościan wiele się może nauczyć mądrości życiowej.
http://wirtualnapolonia.com/2014/11/02/dobre-umieranie/#more-39019


W okresie bezpośrednio poprzedzającym dzień Wszystkich Świętych przetoczyła się przez media dyskusja na temat halloween. Jak wiadomo, ten obyczaj polega na przebieraniu się za duchy, strzygi, czarownice, wampiry i kościotrupy - akurat w przededniu katolickiego dnia Wszystkich Świętych. Wielu krytyków forsowania w Polsce tego obyczaju słusznie zwraca uwagę na małpie naśladownictwo.
Ciekawe, że ku temu naśladownictwu skłaniają się przede wszystkim te same środowiska, które za pierwszej komuny skwapliwie forsowały stalinowskiego Dziadka Mroza w miejsce katolickiego świętego Mikołaja, czerpiąc doktrynalną podstawę z incydentu z życia Lenina, który w takim właśnie charakterze uświetnił choinkę w dietdomie w Sokolnikach. Widać z tego, że potomstwo partyjnych i ubeckich renegatów musiało odziedziczyć po nich skłonności do małpiego naśladownictwa.
http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=3248
http://www.pch24.pl/halloween---neopoganizm-czy-niewinna-zabawa-,18799,i.html


Ministerstwo Spraw Zagranicznych, na którego czele od niedawna stoi Grzegorz Schetyna, zamówiło nowy spot promujący Polskę. Jest na nim palma z ronda de Gaulle'a, smok wawelski i stadion PGE Arena. Jednak ze wszystkich scen, w których powinno być widać krzyże, autorzy spotu pousuwali je.
Tu można obejrzeć cały spot:
http://vimeo.com/110571931
http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=14141&Itemid=100

To bardzo dobra wiadomość, że  ci okupanci jednak czegoś się boją.


Nie z każdym warto rozmawiać, ale warto, by każdy miał prawo mówić”.

Znany podróżnik i dziennikarz Wojciech Cejrowski wskazuje, że wolność słowa jest ważna i nie powinno się jej limitować. Jednak swój wpis na Facebooku zaczyna od wyznania:
„W Państwa komentarzach najbardziej ucieszyło mnie, że jestem "ekstremistą religijnym". Tak, tak, tak – JESTEM!” – zaznacza.
A potem dodaje: „Najbardziej zmartwiło mnie to, że tak wiele osób zamyka się intelektualnie na inny pogląd niż ich własny. Wolność słowa jest dobra i nie powinna być limitowana”.
http://kmn.info.pl/?p=21963

 „Swego czasu hitlerowski namiestnik na Polskę, Hans Frank mówił, że Polacy mają być tak biedni, żeby dobrowolnie wyjeżdżali na roboty do Niemiec. Bez łapanek. Dzisiaj ta okrutna prawda jest realizowana na naszych oczach.
Największym wyzwaniem, największym skandalem i policzkiem dzisiaj dla polskiego społeczeństwa jest fakt tak wielkiej emigracji za chlebem Polaków,  sięgającej już dzisiaj ponad dwa miliony osób."

Mogę tylko obiecać, że będę szukać ludzi, którzy pragną jak ja i walczył z tymi, którzy realizują pomysł hitlerowskiego zbrodniarza.
http://jacekbezeg.pl/2014/11/01/wedrujac-po-kraju

Indeks ignorancji. Polacy w czołówce najgorzej poinformowanych narodów
Brytyjska prasa opisuje międzynarodowy sondaż opinii, przeprowadzony przez instytut IPSOS-MORI wśród ponad 11 tysięcy mieszkańców z 14 państw. Chodziło o zbadanie, jak percepcja społeczna problemów współczesności ma się do ich rzeczywistej skali. Polska znajduje się w ogonie zestawienia. Piątka najlepiej poinformowanych narodów to Szwedzi, Niemcy, Japończycy, Hiszpanie i Brytyjczycy. Najgorzej – Włosi, Amerykanie, Koreańczycy, Polacy i Węgrzy.
http://kmn.info.pl/?p=21707

Polski menedżer chce stworzyć konkurencyjną dla dużych dyskontów, takich jak Biedronka czy Lidl sieć 10 tys. małych osiedlowych sklepów. Do zakupów ma zachęcać patriotyczny, biało-czerwony szyld i dobre ceny.
Dotychczas nieznana firma, nagle znalazła się w czołówce polskiego handlu.
– Rynek nie jest zamknięty raz na zawsze. Może aktualne zahamowanie wzrostu sprzedaży w hipermarketach wynika z podnoszenia jakości sklepów mniejszych. Sklepów sieci takich, jakie wchodzą na przykład w skład GK Specjał – mówi Krzysztof Tokarz, zachęcając partnerów do rynkowej rywalizacji z sieciami handlowymi należącymi do zagranicznych inwestorów.
http://kmn.info.pl/?p=21973

Dlaczego w Polsce zarabiamy 4 razy mniej niż w bogatych krajach Europy zachodniej i przestaliśmy się do nich zbliżać?
http://www.pomysloprzyszlosci.org/att/1/Folder.pdf

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.