Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 13 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow aborcjoniści; w szklance; eutanazje arrow Już 36 tys. internautów zaprotestowało przeciwko śmiercionośnej pigułce. Podpisz petycję do premier
Friday 30 October 2020 05:06:07.30.
migawki
 

30/31.10 Jasna Góra – comiesięczne Czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę

Wielce Czcigodny Premierze i Ministrze „Zdrowia” ! Demonstranci pytali : „Premierze, czy istnieje sranie bezobjawowe?” . A po karetkach policji skakał wasz prowok - zdjęcia mogę dostarczyć.

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”. Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

A fekalia Trzaskowskiego systematycznie, po cichu dalej ubogacają Wisłę.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Już 36 tys. internautów zaprotestowało przeciwko śmiercionośnej pigułce. Podpisz petycję do premier Drukuj Email
Wpisał: Ordo Iuris   
24.01.2015.

Już 36 tys. internautów zaprotestowało przeciwko śmiercionośnej pigułce. Podpisz petycję do premier Kopacz!

 

Pigułka „dzień po” będzie udostępniania w Polsce bez recepty osobom, które ukończyły piętnasty roku życia. Sprawa ta ma zostać uregulowana w rozporządzeniu Ministra Zdrowia.

 
 

 

 

 

2015-1-24 pch24

 

Przyłącz się do protestu Instytutu na rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris - napisz do premier Ewy Kopacz!

Już 36 tys. internautów podpisało petycję przeciwko legalizacji aborcji farmakologicznej w Polsce.

Ministerstwo Zdrowia chce dopuścić do swobodnej sprzedaży środek „ellaOne”. Prezentuje się go jako „antykoncepcję awaryjną”, jednak ma on działanie wczesnoporonne, wymierzone bezpośrednio w życie nienarodzone.


Przciwko dopuszczalności swobodnego obrotu pigułką postkoitalną  wypowiedział się m.in. Zespół Ekspertów Komisji Episkopatu Polski ds. Bioetycznych oraz prof. Aleksander Stępkowski, prof. Bogdan Chazan i prof. Andrzej Zoll.

Jak podkreślają autorzy protestu, jeśli resort zdrowia zrealizuje swą zapowiedź, wówczas nawet nastoletnie dziewczęta będą mogły zażywać środek, który nie tylko zniszczy życie ich dziecka ale stworzy poważne ryzyko dla nich samych. Działanie tego środka stanowi bowiem poważną ingerencję w układ hormonalny kobiety, skutkując częstokroć poważnymi problemami z płodnością w przyszłości.

luk

Zmieniony ( 24.01.2015. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.