Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 18 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow "wyborcze" arrow Pierwsza tura to test dla tych co pragną głębokich zmian. Apel Komandora Rajdu Katyńsk. - do Polaków
Friday 28 February 2020 02:13:56.28.
W Y S Z U K I W A R K A
Pierwsza tura to test dla tych co pragną głębokich zmian. Apel Komandora Rajdu Katyńsk. - do Polaków Drukuj Email
Wpisał: Wiktor Węgrzyn   
13.03.2015.

Pierwsza tura to test dla tych co pragną głębokich zmian. Apel Komandora Rajdu Katyńskiego - do Polaków

 

Komentarz PZ:

Słyszę głosy, iż to "rozbijanie prawicy"... Odpowiadam - "prawica" jest rozbita od dawien dawna i wydaje się, że nie ma szans na jakiekolwiek jej połączenie w celu wygrania wyborów. Partie polityczne nie są tym kompletnie zainteresowane gdyż ich przedstawiciele nie chcą dzielić się stołkami, ponadto są "uzależnione" wpływami lobbystów, inwigilowane przez byłych agentów i to tak skutecznie że ich nawet prawi członkowie nie mają nic do powiedzenia.

Dla tychże partii zagrożeniem jest każdy ruch społeczny co widać jak się koniunkturalnie odnoszą do społecznych protestów. To trwa od lat i nie widać ŻADNYCH działań jednoczących (śmiechu warta koalicja PiSu, Ziobry i Gowina... bo to konsolidacja tych "którzy chcą a nie mogą"). 

Tak więc pierwsza tura to test dla tych co pragną głębokich zmian, a w drugiej turze, będzie już "mniejszy wybór".

 

Piotr Z

 

Temat:

Apel Komandora Rajdu Katyńskiego - do Polaków

Wiktor Węgrzyn

Przyjacielu,

Zostałem zaproszony przez Pana Grzegorza Brauna do przewodniczenia jego komitetowi wyborczemu na Prezydenta Rzeczypospolitej. Propozycję przyjąłem z radością, traktując ją jako wyraz szacunku dla tego co robi nasze Stowarzyszenie Międzynarodowy Motocyklowy Rajd Katyński.

Kto zna Pana Grzegorza Brauna, jego filmy, ten rozumie moją decyzję, kto nie zna - zachęcam do przyjrzenia się temu kandydatowi, jego twórczości.

Jest tego sporo w Internecie. Wystarczy w You Tube wpisać Grzegorz Braun. Zobacz też: grzegorzbraun2015.pl

PAN GRZEGORZ MICHAŁ BRAUN - TO POLAK KRWI I SERCA - KATOLIK.

Komitet któremu mam zaszczyt przewodniczyć nie jest partią polityczną, ani żadną formacją utrzymywaną z pieniędzy podatnika, a często z pieniędzy obcych.

Zebraliśmy się spontanicznie. Jesteśmy Polakami zatroskanymi O POLSKĘ - NASZĄ OJCZYZNĘ.

Cechą, która nas łączy jest miłość do Polski. Gotowość poświęcenia dla Niej czasu, naszych pieniędzy a jeżeli będzie taka potrzeba i krwi.

Patrzymy z trwogą na 25-letnie rządy oszustów i złodziei, rządy, które wygnały z Polski miliony młodych ludzi, które zlikwidowały całe gałęzie przemysłu, zdewastowały polskie wojsko, polską naukę, kulturę, deprawują nasze dzieci.

Rządy, które fałszują polską historię i uczestniczą w antypolskiej nagonce. Rządy, które obecnie, w ukryciu przed nami, próbują sprzedać polskie lasy, polską ziemię, a całe obszary polskich spraw wyłączyły z dyskusji publicznej, przy milczącej zgodzie opozycji, która robi wrażenie zadowolonej z siebie.

Już strzelają do polskich górników, tylko dlatego że Ci ośmielili się bronić swoich miejsc pracy - naszego polskiego bogactwa.

Nie czekaj aż zaczną strzelać do ciebie.

 

ZOBACZ: Mobilizacja czyli kula dla Grzegorza Brauna

Być może to już ostatnia szansa na pokojową, demokratyczną zmianę. Wołam o Pospolite Ruszenie.

Ratuj Polskę. Dołącz do nas.

Wydrukuj listę [na stronie] i zbieraj podpisy poparcia dla Grzegorza Michała Brauna.

Jeżeli możesz, wpłać jakąś sumę, choćby najmniejszą, na nasze konto w Polskim Banku Spółdzielczym w Ciechanowie: Komitet Wyborczy Grzegorza Brauna

Ulica: Krzywe Koło 30/3, Warszawa, 00-270
Nr rachunku: 11 8213 0008 2010 0901 0444 0001
tytułem: Darowizna na rzecz komitetu wyborczego Grzegorza Brauna

UWAGA! Zgodnie z kodeksem wyborczym wpłaty na kampanię mogą pochodzić tylko od osób prywatnych, z kont w krajowych bankach. Środki finansowe mogą być wpłacane na rzecz komitetu wyborczego jedynie czekiem rozrachunkowym, przelewem lub kartą płatniczą.

Paniom rączki całuję a Panom mocno prawicę ściskam

Wiktor Węgrzyn

Przewodniczący Komitetu Wyborczego Grzegorza Brauna
Komandor Motocyklowych Rajdów Katyńskich

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.