Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 122 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow aborcjoniści; w szklance; eutanazje arrow Śmiercionośna "trutka na człowieka" w tabletkach od jutra w sklepach i aptekach!
Tuesday 27 October 2020 13:50:42.30.
migawki
 

30/31.10 Jasna Góra – comiesięczne Czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę

Wielce Czcigodny Premierze i Ministrze „Zdrowia” ! Demonstranci pytali : „Premierze, czy istnieje sranie bezobjawowe?” . A po karetkach policji skakał wasz prowok - zdjęcia mogę dostarczyć.

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”. Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

A fekalia Trzaskowskiego systematycznie, po cichu dalej ubogacają Wisłę.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Śmiercionośna "trutka na człowieka" w tabletkach od jutra w sklepach i aptekach! Drukuj Email
Wpisał: Paweł Kwaśniak   
16.04.2015.

Śmiercionośna trutka na człowiekaw tabletkach od jutra w sklepach i aptekach!

 

Już jutro do sprzedaży ma trafić pigułka ellaOne, która będzie dostępna bez recepty. W założeniu ma działać jako „antykoncepcja awaryjna”, ale jeżeli współżycie miało miejsce w okresie około-owulacyjnym, to wtedy ta tabletka może mieć działanie wczesno-poronne.

Tabletka, oprócz działania poronnego, ingeruje także w układ hormonalny kobiety, a przy częstym stosowaniu może utrudniać zajście w ciążę i przyspieszyć przekwitanie.

Dopuszczenie do sprzedaży ellaOne to brutalny atak na podstawę naszej cywilizacji – prawo do życia dla każdego człowieka. Jednocześnie możliwość zakupu tej „trutki na człowieka” będą miały nawet 15-letnie dziewczynki. I to bez wiedzy rodziców i konsultacji lekarskiej.

Tym bardziej kuriozalne jest to, że ta sama 15-latka nie może w szkolnym sklepiku kupić chipsów, bo w trosce o jej zdrowie zabrania tego rząd.

Dlatego bardzo Cię proszę – podpisz apel do ministra Bartosza Arłukowicza o wycofanie z polskiego rynku farmaceutycznego pigułki ellaOne. Zwłaszcza, że wbrew medialnym doniesieniom, zgodnie z prawem unijnym mamy nie tylko możliwość ograniczenia sprzedaży środków wczesno-poronnych, ale także zakazaniu ich rozprowadzania.

 

 

 

Podziel się proszę tym filmem ze swoimi znajomymi i zachęć ich do
podpisania petycji.

Wierzę, że nacisk setek tysięcy, a nawet milionów
Polaków może zmienić decyzję ministra.

 

Film, w którym prof. Bogdan Chazan mówi o medycznych skutkach stosowania ellaOne. Zobacz:

Apel prof. Bogdana Chazana do Premiera i Ministra Zdrowia

 


Paweł Kwaśniak

Prezes Centrum Wspierania

Inicjatyw dla Życia i Rodziny

Zmieniony ( 16.04.2015. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.