Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 42 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow aborcjoniści; w szklance; eutanazje arrow Śmiercionośna "trutka na człowieka" w tabletkach od jutra w sklepach i aptekach!
Saturday 04 July 2020 14:52:23.29.
migawki

 Pielgrzymka 2020. Piesza Międzynarodowa Pielgrzymka Tradycji Katolickiej Warszawa-Jasna Góra

Proszę o gorące modlitwy o zdrowie ks. prof. Stanisława KOCZWARY.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Śmiercionośna "trutka na człowieka" w tabletkach od jutra w sklepach i aptekach! Drukuj Email
Wpisał: Paweł Kwaśniak   
16.04.2015.

Śmiercionośna trutka na człowiekaw tabletkach od jutra w sklepach i aptekach!

 

Już jutro do sprzedaży ma trafić pigułka ellaOne, która będzie dostępna bez recepty. W założeniu ma działać jako „antykoncepcja awaryjna”, ale jeżeli współżycie miało miejsce w okresie około-owulacyjnym, to wtedy ta tabletka może mieć działanie wczesno-poronne.

Tabletka, oprócz działania poronnego, ingeruje także w układ hormonalny kobiety, a przy częstym stosowaniu może utrudniać zajście w ciążę i przyspieszyć przekwitanie.

Dopuszczenie do sprzedaży ellaOne to brutalny atak na podstawę naszej cywilizacji – prawo do życia dla każdego człowieka. Jednocześnie możliwość zakupu tej „trutki na człowieka” będą miały nawet 15-letnie dziewczynki. I to bez wiedzy rodziców i konsultacji lekarskiej.

Tym bardziej kuriozalne jest to, że ta sama 15-latka nie może w szkolnym sklepiku kupić chipsów, bo w trosce o jej zdrowie zabrania tego rząd.

Dlatego bardzo Cię proszę – podpisz apel do ministra Bartosza Arłukowicza o wycofanie z polskiego rynku farmaceutycznego pigułki ellaOne. Zwłaszcza, że wbrew medialnym doniesieniom, zgodnie z prawem unijnym mamy nie tylko możliwość ograniczenia sprzedaży środków wczesno-poronnych, ale także zakazaniu ich rozprowadzania.

 

 

 

Podziel się proszę tym filmem ze swoimi znajomymi i zachęć ich do
podpisania petycji.

Wierzę, że nacisk setek tysięcy, a nawet milionów
Polaków może zmienić decyzję ministra.

 

Film, w którym prof. Bogdan Chazan mówi o medycznych skutkach stosowania ellaOne. Zobacz:

Apel prof. Bogdana Chazana do Premiera i Ministra Zdrowia

 


Paweł Kwaśniak

Prezes Centrum Wspierania

Inicjatyw dla Życia i Rodziny

Zmieniony ( 16.04.2015. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.