Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 122 gości
S T A R T arrow JOW-młot na partyjniactwo arrow Jak bogacą się Brytyjczycy... arrow Jest taki dziki kraj ...
Wednesday 08 April 2020 13:10:52.29.
migawki
 

Trzeźwi bądźcie i czuwajcie, bo przeciwnik wasz diabeł jak lew ryczący krąży, szukając, kogo by pożarł. Sprzeciwiajcie mu się mocni w Wierze, wiedząc, że to samo utrapienie spotyka braci waszych na świecie. A Bóg wszelkiej łaski, który wezwał was do swej wiecznej chwały w Chrystusie Jezusie, udoskonali, utwierdzi i ugruntuje utrapionych. 1P 1,5

===========
Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich. Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko. List do Efezjan, 6 – 12,13
       Czy głupota jest grzechem?

Laudetur Iesus Christus!  Uderzą w Wielki Czwartek, bo zauważyli, że nie ma oporu:  Ani MODLITWY.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Jest taki dziki kraj ... Drukuj Email
Wpisał: GalA   
09.05.2015.

Jest taki dziki kraj ...


- gdzie ludzie idą głosować we czwartek (a to może oni we czwartki nie pracują? - nie to co u nas, głosowanie w niedzielę po wolnej sobocie ...)
- gdzie nie ma tzw. "ciszy wyborczej" (i "o zgrozo" stoi sobie taki kandydat na posła przed lokalem wyborczym i ulotki rozdaje, "brudną" rękę podaje (czy oni SANEPID'u nie mają), ... nie to co u nas ... )
- gdzie wyniki wyborów znane są "dopiero" w piątek rano (a w który piątek zapytacie? ano w ten co bezpośrednio po "czwartku wyborczym" następuje,  ... nie to co u nas ... czy w tak krótkim czasie jest możliwe dokładne policzenie wyników wyborów?)
- gdzie praktycznie nikt nic nie mówi o pladze głosów nieważnych (... nie to co u nas ... )
- gdzie nie ma KBW i PKW, bo są JOW (o zgrozo nie ma też Gminnych Biur Wyborczych-GBW i Gminnych Komisji Wyborczych-GKW, oraz PBW i Powiatowych KW, oraz WBW i WKW,  ... nie to co u nas ... )
- gdzie Sąd Najwyższy nie zatwierdza wyników wyborów (bo może u nich Sądu Najwyższego nie ma? ... nie to co u nas ... )
- gdzie o wygranej w wyborach informuje wszystkich kandydat, który wygrał - i robi to w piątek około południa (i nikt nie protestuje, ... nie to co u nas ... )

- gdzie zwycięzca zaczyna sprawować władzę jeszcze w piątek - tak koło południa, a przegrany, a wcześniej sprawujący urząd nie śmie nawet pojawić się w pracy w piątek rano (a jak oni przekazują sobie obowiązki, sprawy do załatwienia, pieczątki, klucze? ... nie to co u nas ... )

- gdzie, o zgrozo, nie ma wyborów prezydenckich (... nie to co u nas ... ), bo oni mają króla, a raczej królową (której utrzymanie z kasy podatnika kosztuje mniej niż u nas utrzymanie urzędu prezydenta ... pewnie ich nie stać ...)

Gdzie leży ten dziki kraj i jak się nazywa? Zgadnijcie.
Dla ułatwienia dodam, że parę milionów naszych rodaków już tam jest.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.