Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 24 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow aborcjoniści; w szklance; eutanazje arrow PO: Zdefraudowanie kilkuset milionów złotych na działalność prywatnego biznesu in vitro.
Friday 30 October 2020 06:13:21.30.
migawki
 

30/31.10 Jasna Góra – comiesięczne Czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę

Wielce Czcigodny Premierze i Ministrze „Zdrowia” ! Demonstranci pytali : „Premierze, czy istnieje sranie bezobjawowe?” . A po karetkach policji skakał wasz prowok - zdjęcia mogę dostarczyć.

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”. Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

A fekalia Trzaskowskiego systematycznie, po cichu dalej ubogacają Wisłę.

 
W Y S Z U K I W A R K A
PO: Zdefraudowanie kilkuset milionów złotych na działalność prywatnego biznesu in vitro. Drukuj Email
Wpisał: Andrzej Lewandowicz   
16.06.2015.

PO: Zdefraudowanie kilkuset milionów złotych na działalność prywatnego biznesu in vitro.

 

http://www.stopaborcji.pl/legalizacja-in-vitro-najwieksza-afera-po

 

Andrzej Lewandowicz  Autor jest dr hab. nauk chemicznych, dr nauk medycznych i specjalistą chorób wewnętrznych

 

Zdefraudowanie kilkuset milionów złotych na działalność prywatnego biznesu zapładaniania pozaustrojowego kobiet, pod pretekstem rządowego rozporządzenia, forsowanie ustawy, która ten proceder ma zalegalizować pod przykrywką mile brzmiącego dla ucha „leczenia niepłodności”, a zwłaszcza legislacyjne parcie, aby zalegalizować nieodpowiedzialne bawienie się setkami tysięcy zarodków – żyć ludzkich powoływanych na szkle od istnienia i w większości unicestwianych – to największa afera Platformy Obywatelskiej.

 Największa i najbardziej arogancka, bo realizowana jawnie. Rząd i sejm ideologicznie kierujący się nie prawdą a brakiem szacunkiem dla życia ludzkiego i ideologią cywilizacji śmierci, w komitywie z lobbystami klinik in vitro pałętającymi się w kuluarach sejmowych, w pośpiechu proceduje ustawę legalizującą ten moralnie niegodziwy proceder, produkcję ludzi metodami weterynaryjnymi.

 Do tego, rząd jawnie okłamuje społeczeństwo, uzasadniając projekt troską o „trendy demograficzne”. W tym samym czasie, drugą ręką zalegalizował dostępny bez ograniczeń środek wczesno-poronny niszczący płodność.

 Otwórzmy oczy. To największa afera uderzająca w społeczne i biologiczne podstawy społeczeństwa. Dymisja Arłukowicza to za mało.

Jeśli wiceminister zdrowia Igor Radziewicz-Winnicki odpowiedzialny za słowa „Wiem, że część osób postuluje, by dawcy nie byli anonimowi. Ale wyroki sądów są jednoznaczne – dawców materiału genetycznego, którzy nie są anonimowi, można obciążyć świadczeniami alimentacyjnymi. W praktyce takie rozwiązanie może uniemożliwić rozwój metody zapłodnienia in vitro” przedkłada interes klinik in vitro i anonimowych osób z zaburzeniami seksualnymi nad dobro dziecka, powinien czym prędzej podać się do dymisji. O ile honor ceni bardziej niż sowite wynagrodzenie urzędnika.

 Oby przegrany prezydent Komorowski obudził się. Jeśli podpisze ewentualnie przegłosowany projekt, straci szansę na zrehabilitowanie się za ratyfikację konwencji przemocowej, obecnie ocenianej nawet przez jego własnego doradcę za kuriozum.

Oby w przypadku ustawy o in vitro, był mądrzejszy przed szkodą.

 Andrzej Lewandowicz

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.