Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 48 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow Demografia 15 arrow "Płodność Słowian niepożądana. Niech używają prezerwatyw, robią skrobanki. Oświata niebezpieczna".
Wednesday 23 October 2019 12:00:21.27.
migawki
Człowiek, kapłan, który w Ogrodach Watykanu przyjmuje błogosławieństwa szamanek, tańczy i kiwa się wokół „świętego Ognia” czy „śniętego Węża”, nie jest katolikiem, nie jest heretykiem. Jest APOSTATĄ, czyli kapłanem Szatana.
A w Polsce w wielu parafiach obchodzi się "święto kremówki". Nie dziwi więc, że realizacja proroctw, rewolta w Watykanie umyka uwadze owieczek i co głupszych pastuchów. To jest hermeneutyka ciągłości !
==============
 
W Y S Z U K I W A R K A
"Płodność Słowian niepożądana. Niech używają prezerwatyw, robią skrobanki. Oświata niebezpieczna". Drukuj Email
Wpisał: Martin Borman   
23.06.2015.

"Płodność Słowian jest niepożądana. Niech używają prezerwatyw albo robią skrobanki. Oświata jest niebezpieczna"

 

„Aborcyjny dron”

 

Jak mocno można nienawidzić niewinnego życia?! Niemcy wysyłają do Polski dron z pigułkami poronnymi

 

2015-6-23 pch24


„Aborcyjny dron” ma w sobotę przetransportować paczki z pigułkami poronnymi z niemieckiego Frankfurtu nad Odrą do Słubic w Polsce. Bulwersującą sprawę opisał „Nasz Dziennik”.

Oto jak mocno niewinnego życia nienawidzą aktywistki z feministycznej organizacji Feminoteka wspieranej przez Porozumienie Kobiet 8 Marca. Organizatorzy z obu stron Odry utrzymują, że akcja „ma podkreślić różnice w realiach Polek, w kontekście dostępności bezpiecznych usług aborcyjnych, w porównaniu do realiów kobiet z innych krajów Europy”.

 Ten lewacki bełkot oznacza mniej więcej tyle co: „namawiamy kobiety by pozbywały się swoich nienarodzonych dzieci”.

Komentując bulwersującą zapowiedź feministek „Nasz Dziennik” cytuje wypowiedź hitlerowskiego zbrodniarza wojennego Martina Bormana, że

- „płodność Słowian jest niepożądana. Niech używają prezerwatyw albo robią skrobanki - im więcej, tym lepiej. Oświata jest niebezpieczna”.

 Źródło: „Nasz Dziennik” kra

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.