Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 14 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow aborcjoniści; w szklance; eutanazje arrow Czy wicemarszałek Sejmu Wanda Nowicka też otrzymywała pieniądze z handlu organami zabitych dzieci?
Friday 30 October 2020 05:09:08.30.
migawki
 

30/31.10 Jasna Góra – comiesięczne Czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę

Wielce Czcigodny Premierze i Ministrze „Zdrowia” ! Demonstranci pytali : „Premierze, czy istnieje sranie bezobjawowe?” . A po karetkach policji skakał wasz prowok - zdjęcia mogę dostarczyć.

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”. Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

A fekalia Trzaskowskiego systematycznie, po cichu dalej ubogacają Wisłę.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Czy wicemarszałek Sejmu Wanda Nowicka też otrzymywała pieniądze z handlu organami zabitych dzieci? Drukuj Email
Wpisał: w gospodarce   
07.08.2015.

Czy wicemarszałek Sejmu Wanda Nowicka też otrzymywała pieniądze z handlu organami zabitych dzieci?

 

4 sierpnia 2015 roku,  http://wgospodarce.pl/informacje/20734-czy-wicemarszalek-sejmu-wanda-nowicka-tez-otrzymywala-pieniadze-z-handlu-organami-zabitych-dzieci

 

Polski wątek w aferze Planned Parenthood? Wszystko na to wskazuje. Możliwe, że prominentna, polska polityk otrzymywała pieniądze za handel organami zamordowanych w wyniku aborcji dzieci.

O sprawie informuje "Fakt".

Od 1992 roku Wanda Nowicka zaangażowana jest w działalność Federacji której członkiem jest Towarzystwo Rozwoju Rodziny. W latach 2001-2008 Towarzystwo otrzymało od Planned Parenthood ok. 430 tysięcy dolarów! Sprawa stała się głośna, gdy w 2009 Joanna Najfeld, polska dziennikarka, publicystka, działaczka katolicka zarzuciła jej w jednej z telewizji, że "jest na liście płac przemysłu providerów aborcji i antykoncepcji”. Wicemarszałek skierowała do sądu sprawę o zniesławienie.

Ale sąd uznał, że to prawda i pozew oddalił.

Jak reagowała Nowicka o pytanie dotyczące Planned Parenthood?

Nowicka, gdy do niej zadzwoniliśmy stwierdziła, że nie ma wiele czasu, bo jest zajęta. Ale gdy padła nazwa Planned Parenthood zaprzeczyła związkom z organizacją i rzuciła słuchawką.

Przypomnijmy - Planned Parenthood to organizacja założona na początku XX wieku przez amerykańską rasistkę, która promując aborcję miała na celu zredukowanie populacji czarnych Amerykanów.

Obecnie Planned Parenthood jest największą organizacją zapewniającą aborcję na świecie, zaś podatnicy w USA zmuszeni są dofinansowywać jej działania ze swoich pieniędzy.

Afera wybuchła w ubiegłym miesiącu, gdy do amerykańskich mediów wyciekły nagrania na których działaczki organizacji handlują częściami ciał zamordowanych w wyniku aborcji dzieci. Sprawa jest na wszystkie sposoby wyciszana przez lewicowe media.

Telewizja Republika/ Fakt/ as/

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.