Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 52 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow JOW po maju 15 arrow Wolni Polacy. Mamy SZANSĘ. Nie marnujmy.
Friday 28 February 2020 13:25:07.28.
W Y S Z U K I W A R K A
Wolni Polacy. Mamy SZANSĘ. Nie marnujmy. Drukuj Email
Wpisał: Edward Wóltański   
05.09.2015.

Wolni Polacy. Mamy SZANSĘ.

 

Edward Wóltański

POLACY !!! PRZYJACIELE !!!

 

Pomni  wskazań śp. prof Jerzego Przystawy, płk Józefa Teligi, Adama Pleśnara, Stanisława Helskiego, i bardzo, bardzo wielu prawych ludzi, prawych woJOWników, przez dziesiątki lat walczących o naturalne, podstawowe prawo wybierania i możliwość bycia wybieranym do Najwyższej Izby w naszej Polsce jaką jest Sejm RP, jak i proszę w swoim imieniu, idźmy do NAJWAŻNIEJSZEGO  REFERENDUM  i  zagłosujmy na TAK za podstawowym Naszym prawem, za Ordynacją Większościową z Jednomandatowymi Okręgami Wyborczymi i równą dla wszystkich swobodą kandydowania.

6  WRZEŚNIA  2015 ( to będzie data Twojej wolności, albo Twojej dalszej niewoli) ----- to ma być Twoja decyzja, Twoja ordynacja wyborcza (Twój sposób wybierania).

Jeżeli nie pójdziesz na to referendum, więcej już możesz nie mieć okazji. Masz wyjątkową okazję, decydowania samodzielnie o WAŻNYCH NARODOWYCH  SPRAWACH. O tym jak ma być np. wybierany (posłany) Twój poseł (przedstawiciel) do Najwyższej Izby Narodowej.

 

Nie pozwól !, aby sprzedajni politycy decydowali za Ciebie.

 

Czy znasz przykłady kiedy politycy zdecydowali za Ciebie i było to dla Ciebie korzystne ?

Oni tylko udają !, że reprezentują Twoje interesy.

W rzeczywistości dbają o swój interes i interes sponsorów - lobbystów. Jesteś wolnym człowiekiem, masz prawo także być wybieranym. Możesz zagłosować za Wiekszościową ordynacją wyborczą z Jednomandatowymi Okręgami Wyborczymi. To Ty masz mieć możliwość decydować o posłanym do Izby a nie jakiś sekretarz partii.

Podziękuj tym obecnym tak wybieranym politykom, decyduj sam ! Nie słuchaj fałszywych ośmieszaczy, o nie polskich sercach.

Referendum jest najbardziej demokratyczną i bezpośrednią formą decydowania osobiście o własnym Państwie.

Taka, naturalna forma, nawiązuje do dawnych wieców (masowych zgromadzeń ludności) na których każdy członek wspólnoty miał prawo mówić (prasłowiański czasownik wietati oznacza mówić) i współdecydować w sprawach, które dotyczyły ogółu.

Marszałek obecnego sejmu powiedziała: „Nie można wszystkich dyskusyjnych kwestii oddać w ręce Polaków.” Zastanów się nad jej słowami, pomyśl kim ona jest i czyje interesy reprezentuje.

Obecni rezydenci chcieliby żeby o Polakach i za Polaków decydowali inni, np. Amerykanie, Anglicy, Francuzi, Niemcy, Rosjanie, Żydzi (alfabetycznie).

Jeżeli nie pójdziesz na referendum to przy małej frekwencji dostarczysz argumentów Twoim wrogom, że Polacy nie interesują się własną wspólnotą, że nie są zdolni do samodzielnego rządzenia i że należy nad nami roztoczyć kuratele oraz decydować za nas, tak jak w czasie rozbiorów.

IDŹ NA REFERENDUM  6 WRZEŚNIA 2015 ! DECYDUJ  SAM  O  SOBIE !

Ty sam najlepiej wiesz jak odpowiadać na referendalne pytania, aby zadbać o dobro swoje i swojej Rodziny, o dobro Naszej Ojczyzny.

Silne Rodziny tworzyć będą silny Naród, wbrew naszym wrogom.

Jeżeli najbliższe referendum nie będzie wiążące z powodu zbyt małej frekwencji, to następnego może już  nie być.

            Wtedy np. o sprzedaży NASZEJ ZIEMI I LASÓW, o wejściu do strefy euro, wieku emerytalnym lub w innych równie ważnych sprawach sprzedajni politycy zdecydują za nas.

Wynik referendum będzie wiążący, jeżeli weźmie w nim udział ponad 50% uprawnionych do głosowania.

TWÓJ GŁOS W REFERENDUM  6 WRZEŚNIA 2015 r. (NIEDZIELA) JEST NAJWAŻNIEJSZY !  i świadczy na ile jesteś WOLNYM  POLAKIEM czy ZNIEWOLONYM  CZŁOWIEKIEM.    

 

Dziękuję za cierpliwe przeczytanie tego apelu. Teraz jeszcze jeden krok do wolności:

Idź, nie bój się, naprawdę warto walczyć, upominać się o swoje.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.