Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 144 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow wojny globalistów arrow Zaatakują w październiku?
Thursday 04 March 2021 10:53:04.32.
migawki
            Nie podają statystyki zgonów na covid osób, które już zaszczepiono i nabrały rzekomej odporności.

   My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

                                                                                                     Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił
 
W Y S Z U K I W A R K A
Zaatakują w październiku? Drukuj Email
Wpisał: wyszperane   
07.10.2015.

Zaatakują w październiku?

 

7 października 2015

Za: piens.pl

Nigdy wcześniej nie było takiej sytuacji, że we Włoszech znajdują się setki tysięcy muzułmanów, a w tym samym czasie do Watykanu, który znajduje się w sercu Rzymu, przyjeżdżają przedstawiciele hierarchów Kościoła Katolickiego z całego świata.

W artykule Śnieżna kula Iluminati poruszałem sprawy związane z organizacją procederu ruchu migracyjnego z południa na północ przez zainteresowanych destabilizacją Europy i wywołaniem III wojny światowej Iluminatów.

Obecnie mamy coraz więcej dowodów na to, że mamy do czynienia ze specjalnie zaplanowaną, finansowaną, wspieraną i koordynowaną akcją. Okazuje się, że rząd Izraela zamknął granice państwa dla migrantów jednak żydowskie organizacje (np. IsraAid) dotowane przez współpracującą z Iluminatami żydowską masonerię B’nai-B’rith (Zakon Synów Przymierza) dostarczają wędrującym muzułmanom żywność oraz leki, rozdają mapy i wskazówki dotyczące najdogodniejszych szlaków dotarcia do miejsc docelowych, a także rekrutują tłumaczy języka arabskiego do pomocy w kontaktach z imigrantami.

 Synowie Przymierza bynajmniej nie reprezentują interesów państwa Izrael oni mają nieco inne cele dużo bardziej zbieżne z ambicjami Iluminatów. B’nai B’rith jest znane z tego, że w Stanach Zjednoczonych przez dziesiątki lat zwalczało w przestrzeni publicznej religię chrześcijańską i toczy ogólnoświatowy bój z tzw. antysemityzmem.

Muzułmańską falę wspiera również bezpośredni agent Iluminatów Georg Soros. Należąca do niego organizacja W2eu czyli Welcome To Europe finansuje druk rozdawanych wśród ruszających w drogę „książeczek uchodźcy”, gdzie znajdują się adresy i wszystkie dane kontaktowe do organizacji niosących pomoc migrantom w Europie. W książeczce tej znajdują się również dane kontaktowe do siedmiu tego typu organizacji w Polsce.

Pamiętajmy, że finansowany wykonawca zawsze realizuje zamiary osób finansujących.

Zbierzmy jednak fakty ponieważ układają się one w bardzo niepokojącą mozaikę:

1.     mamy do czynienia z zaplanowaną i sprawnie realizowaną akcją przerzucania setek tysięcy młodych muzułmanów z Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej do Europy;

2.     najwięcej migrantów od lat ląduje na plażach we Włoszech, tylko do początku 2015 roku do Włoch przybyło prawie 120 tys. osób;

3.     greckie służby przechwyciły w okolicach Krety transport broni strzeleckiej i amunicji;

4.     niemieckie służby zatrzymały TIR-a z bronią co było bezpośrednim powodem natychmiastowego zamknięcia niemieckiej granicy (informacja uzyskana z wiarygodnego źródła z okolic Salzburga);

5.     w dniach 4-25 października 2015 roku w Watykanie będzie obradował XIV Zwyczajne Zgromadzenie Ogólne Synodu Biskupów, którego tematem będzie „Powołanie i misja rodziny w Kościele i świecie współczesnym”.

Głównym celem, którego zniszczenie szczególnie leży na sercu Iluminatom i muzułmanom jest Kościół Katolicki. Nigdy wcześniej nie było takiej sytuacji, że we Włoszech znajdują się setki tysięcy muzułmanów, a w tym samym czasie do Watykanu, który znajduje się w sercu Rzymu, przyjeżdżają przedstawiciele hierarchów Kościoła Katolickiego z całego świata.

O takiej sytuacji założyciel Iluminatów Adam Weishaupt i twórca islamu Mahomet mogli tylko śnić. Potrzebny jest tylko jeden ruch i całe kierownictwo Kościoła wraz z dużą ilością biskupów zostanie unicestwione. Wiele wskazuje na to, że w październiku możemy spodziewać się podstępnego ataku i będziemy świadkami wizji opisanej w III Tajemnicy Fatimskiej.

[Umieszczam , choć :

1) Nie znamy całej III Tajemnicy,

2) Jakość tych hierarchów, szczególnie z Niemiec i tp . ... [----],

3) To zbyt prostackie, ważniejsza będzie chęć zgorszenia, zniszczenia Cywilizacji Łacińskiej od środka, nie granatami..

MD ]

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.