Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 70 gości
S T A R T arrow PUBLICYŚCI arrow Jaśkowski 15 II arrow Jaki naprawdę jest ten świat, a szczególnie USA.
Friday 17 September 2021 00:03:51.40.
migawki

Sobota:  Publiczny Różaniec o zaprzestanie stosowania szczepionek skażonych aborcją. Pod Min. "Zdrowia".

Niedawno Minister Pandemii zapowiadał czwartą falę - na przełom sierpnia i września. A według najnowszych wyliczeńma ona nas zalać w połowie listopada, gdy będą, jak co roku, słoty, przeziębienia,chrypki i grypki...

===============
 
W Y S Z U K I W A R K A
Jaki naprawdę jest ten świat, a szczególnie USA. Drukuj Email
Wpisał: dr J. Jaśkowski   
23.10.2015.

Jaki naprawdę jest ten świat, a szczególnie USA.

 

Z cyklu:52 stan z prawami dla tubylców S-64”.

 

dr J. Jaśkowski

 

Pamiętaj!

 

Nie można na dłuższą metę wychowywać naród politycznie, bez przeprowadzenia „kanciastej” granicy pomiędzy pojęciami tak prymitywnymi jak: sojusznik i najeźdźca, wierny i zdrajca, swój i obcy, wróg czy agent”!  Józef Mackiewicz. 

Taka ludność cofa się w rozwoju do form plemiennych”. jj

 

 

       Skoro, jak twierdzi prasa amerykańska, zostaliśmy nieformalnie - formalnie uznani za 52 stan, to ludność pomiędzy Odrą a Bugiem powinna znać historię swojej macierzy oraz fakty bieżące. Niestety, od 1772 roku pod nazwą Komisji Edukacji Narodowej wprowadzono do szkół indoktrynację, a nie naukę rozróżniania informacji od dezinformacji. Pod płaszczykiem  wielkiej nazwy krył się wywiad obcych państw, kierowany w Polsce przez agenta DuPointa. Musimy także pamiętać, że cały wiek XIX i większą cześć wieku XX wytyczne dla oświaty płynęły z Petersburga, Berlina i Wiednia, a potem z Moskwy.

Przecież nie po to na stanowiska namiestników sadzano ludzi z zewnątrz, aby cokolwiek można było podać prawdziwego.

 

Zauważ Dobry Człeku, że wszyscy znają powiedzenie: „Historię piszą zwycięzcy.

 Tylko jakoś nikt nie chce tego przykładać do historii Polski. A przecież od ponad 200 lat piszą ją obce stolice. Chyba nikt nie jest taki naiwny aby twierdzić, że w stanie wojennym od 1863 do 1920 roku mógł jakikolwiek autor pisać prawdziwą  historię Polski.

Po 1944 roku rządzili nami namiestnicy:

 

Z punktu historyczno - politycznego zawsze na czele państwa stał namiestnik reprezentujący obce interesy.

1. płk NKWD - Bolesław Bierut alias Iwaniuk, alias ...jeszcze ze 6 innych nazwisk.

2. Wiesław Gomułka agent Kominternu do 1932 roku.

3. Edward Gierek, agent Kominternu sprzed wojny.

4. Piotr Jaroszewicz, generał Informacji Wojskowej córki GRU, jedna z najbłyskotliwszych karier wojskowych. W 1943 roku nauczyciel wiejski wstępuje do Dywizji Kościuszkowskiej, a w kilka lat potem jest generałem. Napoleon to szczeniak przy „naszym” generale.

5. Okres hunty wojskowej, wiadomo na czyje zlecenia działała

6. Potem przefarbowanie osobniki, które już powinny być społeczeństwu znane.

 

       Niemożliwe więc, aby przemycić można było jakieś prawdziwe treści. Chlubnym, ale krótkotrwałym wyjątkiem, były prace śp. dr L. Szcześniaka na początku lat 90.

  

       Po tzw. przemianach, czy przefarbowaniu chorągiewek, Polakom wolno tylko maszerować po ulicach i wykrzykiwać hasełka. Jak długo to będzie możliwe, nie wiadomo. Z moich obserwacji wynika, że bardzo szybko wszystko się skończy. 

       Pierwszym przegranym na polu walki jest zawsze prawda. Dlatego cała prasa i mas media w ogóle znajdują się w rękach koncernów niemieckich. A te z kolei są kierowane przez „oficerów prowadzących” z USA i tak będzie do 2099 roku.[no, ma być... Takie są ICH plany... MD]

       Dziwię się więc bardzo, że ktokolwiek z Polaków kupuje jeszcze prasę drukowaną. Niczym nie różnią się informacje w niej zawarte od tego, co bezpłatnie głosi TV, czy radio. W jakim celu wzbogacać obcych?

 

       Niedawno opowiadał mi znajomy, że w momencie rezygnacji z abonamentu TV, czyli podatku w wysokości 120 złotych miesięcznie, otrzymał propozycję „nowego” pakietu za jedyne 50 złotych. Czyli możesz sobie Dobry Człowieku od razu obliczyć, na ile Ciebie naciągają cwaniacy. Oczywiście, nie może się to dziać bez zgody lokalnych trolli. Zupełnie tak, jak to było w 1772 roku przed rozbiorami.

       Dlatego podzielono wydawnictwa na małe powiatowe gazetki, aby sąsiednie powiaty już nie wiedziały, co się dzieje obok. A lokalni mogą być informowani o lokalnej mafii, czy o innych wydarzeniach. I oczywiście robi się to „rencami” tutejszego, lub przyjezdnego ludka.

 

Ad rem.

       Jeżeli czytasz w internecie na rzekomo „niepoprawnych” stronach, że prasa polska coś podaje, czy że telewizja polska coś emitowała, to natychmiast zmień stronę. Jeżeli bowiem od 20 lat całość tej menażerii jest w rękach obcych, to pisać o polskiej prasie, czy telewizji, może tylko agent albo troll, płatny w dodatku z Twoich pieniędzy. Jaki więc jest sens uszczuplania własnego portfela? Pamiętam, jak mi opowiadali ludzie, że w latach 40. bezpośrednio po wojnie, przez kilka lat za darmo rozdawali gazety w zakładach pracy. To była propaganda komunistów i jeżeli ją rozdawali za darmo, to znaczy, że spełniała swoją rolę.

       Poza tym, środki masowej dezinformacji spełniają dokładnie rolę opisaną przez G. Orwella w jego „Roku 1984”, wydanym w 1954 r. [A napisanym w 1948.. md]. Czyli tak czy siak, już niedługo będą dawali TV za darmo, w celu lepszej kontroli Ciebie i Twojej Rodziny.

       Przecież już od 10 lat nowe telewizory mają zarówno kamery do śledzenia mieszkańców, jak i podsłuch. A nowobogaccy je masowo kupują. Sam więc widzisz, jak spada ........Czyli zostaje tylko fura, skóra i komóra, plus czteropak. Pojęcie Ojczyzna, historia, przodkowie, to frazesy nie warte wzmianki.

 

       Co takiego powinno być znane z sytuacji bieżącej Stanów Zjednoczonych ponieważ jest bardzo ważne?

 

       1. W związku z wprowadzeniem licznych dodatków chemicznych do żywności i spożywaniem głównie żywności wysoko przetworzonej, USA, zgodnie z raportem OECD, MA NAJWIĘKSZY WSKAŹNIK OTYŁOŚCI. Aż 38 % dzieci należy do otyłych. W Polsce wprowadzono ten sam model żywienia. GIS zupełnie nie kontroluje żywności w stołówkach szkolnych, ani w supermarketach.

       2. Według statystyk wskaźnik otyłości w ostatnich 25 latach wzrósł ponad dwukrotnie. To samo czeka nas.

       3. Amerykanie spędzają dziennie 293 minuty przed telewizorami. Wszystkie programy są tworzone przez 6 korporacji pod jednym zarządem. Innymi słowy, jest to Pralnia Mózgów, czyli MKUltra rodem z CIA i tresura Biologicznych Robotów. W ten prosty sposób utrzymuje się ich w ryzach.

       4. Badania wykazują, że przeciętny obywatel USA spędza aż 10 godzin dziennie przy urządzeniach elektronicznych. Czytanie książek nie istnieje, narażenie na pola elektromagnetyczne powoduje choćby to, że u mężczyzn bezpłodność drastycznie wzrasta.

       5. Przeciętne dziecko do 18 roku życia ogląda 40 000 morderstw. Można się przyzwyczaić?! Dziwicie się, że nastolatki skopały na śmierć staruszkę? A sędziowie twierdzą, że nie chciały i minimalizują karę.

       6. Do 21 roku życia młody Amerykanin spędza 10 000 godzin grając w gry wideo. Niestety, obserwuje się to samo u nas. Domy 30/40-latków nie posiadają żadnych książek, ale tablet ma każde z dzieci. Otumanieni rodzice nie widzą w tym nic złego.

       7. Spośród badanych przez Education Testing Service, z 22 krajów, Amerykanie byli na szarym końcu pod względem znajomości technologii, matematyki i na przedostatnim pod względem pisania i czytania. W Polsce tylko 2 promile młodzieży rozumieją czytany tekst. Jaki procent urzędników, czy posłów, rozumie czytany tekst, nie wiadomo.

       8. W więcej niż połowie stanów USA, najlepiej opłacanym pracownikiem jest trener drużyny piłkarskiej! Idziemy szybko w ich ślady.

       9. 47 % Amerykanów nie oszczędza. 90 % Polaków nie ma możliwości oszczędzania.

       10. Ameryka posiada największy procent ludzi przebywających w więzieniach. Na każde 100 000, w więzieniu przebywa aż 716 osób. Czyli prawie 3 razy więcej, aniżeli w Rosji. W POlsce podobno kilkadziesiąt tysięcy skazanych oczekuje na miejsce w więzieniu?

       11. Około 25 % populacji więźniów całego świata siedzi w USA. USA mają 1/25 populacji światowej

       12. Brutalność policji jest największa na świecie. Policja zamordowała w 2014 roku 1 100 osób. Dla porównania, w Kanadzie tylko 14 osób, a w tych „komunistycznych” Chinach tylko 12. [no, w to bym raczej nie wierzył... MD] W Niemczech nie zabiła nikogo!

       13. Największa liczba kradzieży samochodów na świecie jest w USA.

       14. Największa rozpusta jest w USA. Aż 70% mężów przyznaje się do zdradzania swoich żon. Tak przynajmniej podaje Fox News.

       15. Wydatki na tzw. opiekę zdrowotną rosną w astronomicznym tempie. W 1980 roku wydano 220 milionów, w 10 lat później, tj. w 1990 roku, już 756 milionów, a w 2010 aż 2.2 miliarda. Nie przekłada się to w żaden sposób na poprawę życia ludności. Na liście długości życia najbogatszych krajów, mieszkańcy USA znajdują się na 26 miejscu. Pod względem umieralności noworodków, na ostatnim miejscu z 11 badanych. Ale jednocześnie na pierwszym miejscu pod względem podawanych szczepionek. W Polsce gadające głowy cały czas przypominają o konieczności podniesienia składek na ubezpieczenia zdrowotne.

       16. Według badań Kliniki Mayo, 70 % Amerykanów przyjmuje co najmniej jeden lek na receptę. A aż 20 % przyjmuje co najmniej 5 leków na recepty.

       17. Według Departamentu ROLNICTWA, Amerykanie marnują rocznie 31% ŻYWNOŚCI, to jest 133 MILIARDY funtów, tj. 68 miliardów kilogramów, czyli 2000 kg na osobę, biorąc pod uwagę i dzieci i staruszków.

       18. W 2013 roku  60 % licencjatów zdobyły kobiety. Co z tego wynika, mówią powyższe wskaźniki.

       19. Rząd USA wydał w latach 60. walkę ubóstwu. Ubogich było 10 %. Po 40 latach ostrej walki liczba ubogich wzrosła do 33%. Dokładnie tak samo, jak walka o pokój do ostatniego kamienia miejskiego. Podobnie wygląda walka z ubóstwem w Polsce. Już mamy aż 170 000 pracowników MOPS, zajmujących się 2 milionami mniej, lub bardziej biednymi. Statystycznie więc na jednego pracownika MOPS-u przypada mniej podopiecznych, aniżeli na pielęgniarkę w szpitalu. Koszt utrzymania tej grupy przekracza wielokrotnie ewentualny koszt zasiłków dla matek samotnych. Ale lepiej zabierać dzieci, aniżeli dać na ich utrzymanie. Koszt ewentualnego zasiłku, nawet 1000 złotych miesięcznie na dziecko, jest wielokrotnie niższy od kosztów utrzymania dziecka w rodzinie zastępczej, ponieważ ten ostatni wynosi w sumie ponad 4000 złotych. Większość pracowników MOPS-u zabierających dzieci ubogim matkom to kobiety. Ale rządowi to się opłaca. Sam musisz pomyśleć, dlaczego.

       20. Według CDC corocznie stwierdza się w USA 20 milionów nowych chorób wenerycznych.

       21. Ameryka konsumuje największy odsetek nielegalnych narkotyków na całym świecie.

       22. Coroczne sprawozdania rządowe ujawniają, że USA ma największy deficyt budżetowy na świecie.

       23. Obecnie w USA jest 102.6 miliona ludzi bez stałej pracy, na 320 milionów obywateli.

       24. Tylko 25 % Amerykanów zna kadencję senatu, a 20 % zna liczbę senatorów. Obawiam się ze w Polsce odsetek jest jeszcze mniejszy.

       25. Od czasu objęcia rządów przez obcokrajowca Obamę, w każdej godzinie zadłużenie USA wzrasta o 100 milionów dolarów.

 

Jak więc widzisz Drogi Rodaku, zostaliśmy przyłączeni do ciekawego kraju.

 

za endoftheamericandream.com/archoves/america-1-36

http://wirtualnapolonia.com/2011/01/05/dr-jerzy-jaskowski-falszywi-bohaterowie/

http://www.frech.org.pl/historia/106-falszywi-bohaterowie-a-masoneria-cz-1.html

http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=1653&Itemid=53

http://www.polishclub.org/2012/08/17/dr-jerzy-jaskowski-jak-sie-tworzy-falszywych-bohaterw-na-przykladzie-zoji-zawackiej/

http://alexjones.pl/pl/aj/aj-inne/aj-historia/item/57055-glowo-rodziny-zle-czasy-nadchodza

http://educodomi.blog.pl/2015/02/14/ciaglosc-wladzy-waadzy-raz-zdobytej-nie-oddamy/

http://www.prisonplanet.pl/polityka/falszywi_polacy_bierut,p296179941

http://www.frech.org.pl/historia/101-historia-polski-szczegolnie-xx-wieku-w-skrocie-cz-iii.html

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/dr-jerzy-jaskowski-polska-historia-pewno-polska-tempo-rozpadu-przyspiesza-cz-2014-02

http://www.prisonplanet.pl/polityka/historia_polski,p984464282

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/07/dr-jerzy-jaskowski-ukrainskie-zamieszanie-czy-brak-elementarnej-wiedzy/

 

 

A w POlsce gadające głowy namawiają Ciebie do brania udziału w tym cyrku wyborczym robionym za Twoje pieniądze, zamiast przekazać je np. na zasiłki na dziecko.

 

Już jako zupełnie absurdalne można uznać twierdzenia, niektórych profesorów po prawicy, że od tych wyborów cosik zależy. Ćwierć wieku teatru niczego nie nauczyło  użytecznych idiotów - Goldman alias Lenin.

 

Gdańsk 17.10.2015r.

 kontakt ; jerzy.jaskowski@o2.pl

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.