Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 25 gości
S T A R T arrow PUBLICYŚCI arrow Jaśkowski 16 arrow Jak utrwalać strach - odra i jej skutki. Rady dla cukrzyków.
Friday 18 October 2019 00:53:24.27.
migawki
Człowiek, kapłan, który w Ogrodach Watykanu przyjmuje błogosławieństwa szamanek, tańczy i kiwa się wokół „świętego Ognia” czy „śniętego Węża”, nie jest katolikiem, nie jest heretykiem. Jest APOSTATĄ, czyli kapłanem Szatana.
A w Polsce w wielu parafiach obchodzi się "święto kremówki". Nie dziwi więc, że realizacja proroctw, rewolta w Watykanie umyka uwadze owieczek i co głupszych pastuchów. Hermeneutyka ciągłości ?
===============================
 
W Y S Z U K I W A R K A
Jak utrwalać strach - odra i jej skutki. Rady dla cukrzyków. Drukuj Email
Wpisał: dr J. Jaśkowski   
05.02.2016.

Jak utrwalać strach - odra i jej skutki. Rady dla cukrzyków.

 

[Nie] Tylko dla Matek i przyszłych Matek.

[ dla cukrzyków - pod koniec. md]

 

Z cyklu: „Przeczytaj i zapamiętaj N-19b”

 

dr J. Jaśkowski

 

 

 

Nie masz czasu na czytanie, będziesz miał na płakanie.

Tylko małe sekrety muszą być ukrywane.

 

 

 

        W Dzienniku Newsweek.pl p. Iwona Dominiak usiłowała coś napisać na temat związku szczepienia MMR z autyzmem, czyli odra, różyczka, świnka, tego właśnie, które sprzedaje się w Polsce. Na swoich „ekspertów” wybrała p. prof. Ewę Helwich, krajowego konsultanta ds. neonatologii i p. dr hab. med Bożenę Kociszewską-Najman.

       Pomimo minięcia 17 lat od czasów słynnego artykułu w The Lancet, obie panie nadal nie wiedzą, że p. dr A. Wakefield miał rację i nadal oczerniają tego człowieka. Możemy więc postawić dwa pytania.

 

       Czy obie PT Panie „specjalistki” przez ostatnie 17 lat nie czytały żadnej pracy na temat związku szczepionek z autyzmem?

       Czy też znając prawdę, celowo oszukują czytelników? W obu przypadkach zastanawiające jest, jak mogą prowadzić zajęcia ze studentami i co tym młodym ludziom są w stanie przekazać, z wyjątkiem propagandy. To, że nie znają piśmiennictwa światowego, już zostało udowodnione, ponieważ aż 17 innych klinik potwierdziło badania dr A. Wakefielda i jest to faktem bezdyskusyjnym. 

 

       Opisałem w miarę dokładnie działalność koncernu i jego wpływ na wydawcę. Najlepszy dowód, że sprawa była szyta bardzo grubymi nićmi jest fakt, iż tzw. wycofanie publikacji nastąpiło dopiero w 2010 roku, czyli po 12 latach!

       Przypomnę, że dr A. Wakefield stwierdził: „Badanie histopatologiczne u 11 dzieci wykazało chroniczny stan zapalny w jelicie grubym. Konkluzja: nie udowodniliśmy związku pomiędzy szczepionką MMR, a opisanym syndromem”.

 

       Innymi słowy, obie PT Panie najwyraźniej okłamują czytelników. Dr A.Wakelield nigdy nie pisał, że szczepionki powodują autyzm, to było zdanie redakcji gazet. Pytanie więc, dlaczego to robią i kto im to kazał, pozostawiam Czytelnikom. Ale możemy Szanownym Paniom podpowiedzieć, że zupełnie podobne wnioski jak dr A.W.  wyciągnęli polscy naukowcy. Widać, że to piśmiennictwo także nie jest znane PT Ekspertkom. „Zależność pomiędzy realizacją szczepień skojarzoną szczepionką przeciw odrze, śwince i różyczce, a liczbą rozpoznawalnych przypadków autyzmu u dzieci. Przegląd Epidemiologiczny 2008, tom 62, nr 3. Inna publikacja, również polska: „Problemy gastroenterologiczne pacjentów z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Neurologia Dziecięca nr 38 2010.

 

       „Prawie u wszystkich pacjentów z zaburzeniami autystycznymi stwierdzono zaburzenia motoryki w obrębie przewodu pokarmowego. U 70% pacjentów badanie histopatologiczne wycinka błony śluzowej dwunastnicy uwidoczniło zmiany zapalne, natomiast u dzieci, u których wykonano kolonoskopię, badanie histopatologiczne wykazały nieswoiste zapalenia jelita grubego.”

       Nawet urzędnicy z WHO stwierdzają, że po szczepieniu MMR jest możliwe uszkodzenie mózgu, którego objawami są:

 

• drgawki,

• wyraźna zmiana zachowania dziecka, utrzymująca się dzień lub dłużej,

• zmiana [zmniejszenie, lub zanik] reakcji na środowisko

• zmniejszenie lub zanik kontaktu wzrokowego,

• nierozpoznawanie znanych uprzednio osób.

• Encefalopatii mogą towarzyszyć: drgawki, zaburzenia snu, krzyk mózgowy, nieutulony płacz.

 

       Mało tego, są już wyroki sądów, uznających związek pomiędzy szczepionką MMR, a autyzmem. Wiadomo, że w takim sądzie żaden sędzia nie weźmie na siebie odpowiedzialności, tylko ustalają ją zaprzysiężeni biegli sądowi i oczywiście producent robi wszystko, aby takiego związku nie udowodniono. Jeżeli więc w dwóch procesach we Włoszech taki związek ustalono już przed kilkoma laty, to uzasadnienia powinny być konsultantowi znane. A wyraźnie widać, że nie są.

 

       Tym bardziej, że przy okazji procesu ujawniono wewnętrzny 1200 stronicowy Raport Producenta na temat występowania autyzmu po szczepieniu MMR. Tylko że te biedne inaczej Panie „nie wiedzą” o tym fakcie.

I te biedne inaczej specjalistki uczą studentów na pewno tego samego, co ujawniają w Newsweeku. Wiadomo, Newsweek to czasopismo amerykańskie i trzyma sztamę z własnymi producentami, co ich tam obchodzą polskie dzieci. Przecież w USA oficjalnie się głosi depopulację.

       Dzięki takim i podobnym ludzikom, powołanym przez urzędników na ekspertów, wprowadzono w 1994 roku do programu szczepień szczepionkę MMR -  Trimovax - firmy Sanofil Avenis, ze szczepem Urabe AM-9, wycofaną już od kilku lat w większości krajów ze względu na powikłania.

 

       Proszę zauważyć, że żadna z „Ekspertek” nie podaje składu chemicznego tej szczepionki. A to jest niezwykle istotne dla zdrowia dzieci, szczególnie w okresie pierwszych miesięcy, co niewątpliwe jest znane p. prof. Ewie Helwich konsultantowi z neonatologii. Jak widać, istnieje olbrzymia przepaść pomiędzy teorią, a praktyką. Poniżej więc przypomnę młodszym PT Koleżankom, że w ampułce szczepionki, oprócz wirusa, czy bakterii, znajdują się ciężkie metale i inne związki chemiczne.

 

       Poniżej wybiórcze dane, dotyczące zawartości neurotoksyny, jaką jest aluminium, w sprzedawanych w Polsce szczepionkach, w porównaniu do wartości granicznych z toksykologii, w przeliczeniu na masę dziecka.

 

 

 

Masa ciała

Dopuszczalna norma Aluminium

Nazwa szczepionki

Zawartość Aluminium

4 kg

18,16 mcg

HiB, PedVaxHib

225 mcg

7,5 kg

34,05 mcg

WZW B

250 mcg

15 kg

68,1 mcg

DTAP w zależności od producenta

170-625 mcg

25 kg

113 mcg

Pneumokoki

125 mcg

75 kg

240,5 mcg

HPV

225 mcg

150 kg

794,5 mcg

Pentacel [DTaP, HiB, Polio combi

330 mcg

150 kg

794,5 mcg

Pediatrix [DtaP, HepB, Polio combo

850 mcg

 

 

       Jest znanym faktem, że wiele dzieci rodzi się przedwcześnie. Dziecko może teraz przetrwać poza łonem matki w wieku 24 tygodni ciąży. Oznacza to, że wielu wcześniakom są szczepione ogromne ilości aluminium w dniu ich narodzin. Na jakiej podstawie, już w wieku ośmiu tygodni, zgodnie z zalecanym przez CDC harmonogramem szczepień, te małe, niedojrzałe dzieci są zaszczepione liczbą aż dziewięciu szczepień w ciągu jednego dnia. [5]

       Dla dziecka urodzonego w 24 tygodniu oznacza to grę w ruletkę, gdy jest zaszczepione, ponieważ ma ono "minus osiem tygodni. W rzeczywistości, wielu z nich zostaną podane w inkubatorze szczepionki, które potencjalnie mogą ich zabić!” [Christopher Shaw i dr Lucija Tomljenovic]

       Oczywiście nie podaje się, że niektóre szczepionki zawierają rtęć.

 

Ilościowo wygląda to następująco:

• szczepionka przeciwko tężcowi firmy Sanofil Pasteur zawiera rtęci 25 mcg/0.5ml

• szczepionka przeciwko grypie firmy Merck ma rtęci 24.5mcg/05ml

• GlaxoSmithKline: 25  mcg/0.5ml

• Novartis: 25  mcg/05 ml

• szczepionka przeciw meningokokom Sanofil Pasteur: 25 mcg/05 ml

 

       W tej sytuacji twierdzenie p. doc Kociszewskiej-Najman, że „nowoczesne skojarzone szczepionki [uodparniające organizm jednocześnie  przeciwko kilku chorobom zakaźnym] są bezpieczne”, jest po prostu zakłamaniem. Przecież nie można się aż tak obnażać z niewiedzą. Zarówno toksykologia, jak i skład chemiczny szczepionek powinien chyba być znany studentom medycyny?

 

       Proszę o jeszcze jednej ważnej sprawie pamiętać, w tej całej bezmyślności, lub celowym działaniu ze szczepionkami. Szczepi się w pierwszych miesiącach po urodzeniu, a przecież jest powszechnie znanym faktem, że matka przekazuje przeciwciała podczas karmienia piersią. Niektóre matki karmią nawet powyżej pierwszego roku życia. W tej sytuacji organizm dziecka, posiadając przeciwciała, na szczepionkę reaguje jak na nowe zakażenie, czyli szczepionka wywołuje chorobę. Zostało to wielokrotnie opisane i udowodnione. W żadnym przypadku, wykonując masowe bezmyślne szczepienia, nie sprawdza się, czy dziecko nie posiada już przeciwciał. No, ale nie chodzi przecież o dobro dziecka, tylko o sprzedaż. 

 

       Widzimy wyraźnie obniżenie się poziomu wykształcenia obecnych lekarzy, pierwsze bowiem próby wprowadzenia przymusu szczepień, przed 50 laty, okazały się niewypałem.

 

       Wprowadzanie szczepień przeciw-odrowych w Polsce – brak zrozumienia lekarzy i niechęć rodziców.

       W literaturze medycznej można odnaleźć wzmianki o atmosferze, jaka panowała w okresie wprowadzania masowych szczepień przeciw-odrowych. Ani dla lekarzy, ani dla rodziców, szczepienia nie były długo oczekiwanym zbawieniem i wielu z nich nie widziało potrzeby masowych szczepień wszystkich dzieci.

       Pod koniec lat 60. panowały rozbieżne poglądy na temat prawdopodobnego powszechnego stosowania szczepień przeciw-odrowych w Polsce:

 

       „Część dzieci szczepionych ma duże reakcje poszczepienne, najczęściej w postaci wzrostu ciepłoty i krótkotrwałej wysypki, imitującej lekki przebieg odry. Dlatego poglądy na celowość powszechnego stosowania szczepień przeciw-odrowych są rozbieżne. Większość pediatrów jest zdania, że szczepić wszystkie dzieci należy w tych krajach, w których przebieg odry jest ciężki.”

 

       Dopiero tzw. pożyczki genseka E. Gierka, agenta Kominternu [coś za coś], i wprowadzenie przymusu szczepień zaowocowało kontynuacją tego mało chwalebnego procederu.

       Dlatego tresuje się Biologiczne Roboty!

 

Code of Federal Regulation, 21, t.4 CITE : 21CFR 10. 323

www.vacitruth.com/2014/09/07/

a. accessdata.fda.gov/scripts/cdrh/cfdocs/cfcfr/

Błąd! Nieprawidłowy odsyłacz typu hiperłącze. z 06.08.2015

www.thelibertybeacon.com/2015/07/30/who-killed-alex

www.tolzin.de/download/Impf-Friedhof.pdf cmentarz szczepień, 

www.ncbi.nih.gov/pubmed22531966

www.thinktwice.com/CDC quashed study.pdf

http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/dr_andrew_wakefield_ma,p1987619666

 http://www.polishclub.org/2013/09/24/dr-jerzy-jaskowski-dziwna-historia-szczepionki-przeciwko-odrze-mmr-dr-andrew-wakefield-ma-racje-autyzm-czesc-2/

http://wolnemedia.net/media/dr-andrew-wakefield-ma-racje-ws-autyzmu/

http://vaccgenocide.blogspot.com/2011/06/dr-andrew-wakefield-zrehabilitowany.html

https://vaccgenocide.wordpress.com/tag/dr-jerzy-jaskowski/

http://racjapolskiejlewicy.pl/dr-andrew-wakefield-ma-racje-autyzm/6751

http://educodomi.blog.pl/2015/01/16/wszystkie-artykuly-dr-jj-napisane-w-latach-2011-2015/

http://www.polishclub.org/2015/03/23/dr-jerzy-jaskowski-odra-0-zgonow-po-chorobie-108-zgonow-po-szczepionce/

http://www.polishclub.org/2015/02/02/dr-jerzy-jaskowski-matrix-epidemia-powiklan-poszczepiennych-odra/

http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/wirtualne_epidemie_w,p1753724011

http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=15129&Itemid=119

 

 

       Na zakończenie parę praktycznych rad w zupełnie innej, ale poważnej chorobie. Cukrzyca.

       Obecnie panuje owczy pęd do stosowania insuliny w praktycznie każdej postaci cukrzycy. Proszę pamiętać, że po pierwsze, cukrzyca to jest objaw, a nie choroba, po drugie, choroba dotyczy trzustki i innych narządów. 

       Jeżeli chory z cukrzycą typu II zacznie przyjmować insulinę, to całe sprzężenie zwrotne ulegnie zniszczeniu.

       Wytłumaczę to prościej. Jeżeli mamy zepsuty termometr, który wskazuje nam 25 stopni ciepła w mieszkaniu, to automatyczny piec zostanie wyłączony, ponieważ czujnik dostaje informację, że jest ciepło.

       To samo dzieje się z naszym układem. Jeżeli receptory dostają informację, że cukru jest prawidłowa ilość, to trzustka przestaje produkować insulinę.    Receptory przecież wykazują obecność insuliny po wstrzyknięciu jej do krwioobiegu. Długotrwała bezczynność trzustki prowadzi do zaniku produkcji insuliny i stajemy się uzależnieni od insuliny i zastrzyków. I o to producentom chodzi. Musimy płacić ten niezatwierdzony przez Sejm podatek.

 

       Dlatego wielkim błędem i nieporozumieniem jest przyjmowanie w pierwszym okresie insuliny.

       Szczególnie przyjmowanie insuliny przez osoby starsze jest co najmniej nieporozumieniem. Osoby starsze po pierwsze mają zazwyczaj trudności manualne i dokładne dawkowanie jest czasami wręcz niemożliwe. Powoduje to przedawkowania albo wstrzyknięcie nieprawidłowe. Po drugie, z apetytem i posiłkami bywa różnie u osób starszych, raz odstęp czasu jest długi, kilkugodzinny, a raz ma się apetyt na coś słodkiego już po godzinie od poprzedniego posiłku.

 

       Moja rada. 

1. Nie kupować żadnych produktów w kartonikach, woreczkach foliowych, butelkach plastikowych.

2. Za wszelką cenę postarać się o mleko od krowy i pić szklaneczkę kwaśnego mleka dziennie.

3. Przyjmować witaminę D-3  w ilości co najmniej 5000 j.

4. Dodatkowo przyjmować witaminę K-2 w ilości co najmniej 500 mg dziennie. dla cukrzyków i podejrzanych o cukrzycę.

5. Starać się pić codziennie herbatki ziołowe. Można sobie przygotowywać mieszanki o dowolnie dobranym składzie z poniższych ziół:

• aloes - można przecież mieć parę doniczek na oknie i odcinać sobie listki.

• bazylia, zarówno liści jak nasiona

• liście borówki

• gorzki melon, trudno dostępny w Polsce. 

• cynamon,

• kozieradka,

• jemioła.

• cebula

 

       Musisz także potencjalny pacjencie, sprawdzać co 3-5 miesięcy poziom witaminy D-3. Sprawdzanie jest konieczne, ponieważ nie masz żadnej gwarancji, że to co kupujesz pod nazwą witaminą D-3, wchłania się prawidłowo. Poziom 25 OHD we krwi powinien wynosić ok. 50 -70 ng. Jeżeli lubimy się opalać to latem od maja do września możemy obniżyć dawkę witaminy D-3. Przypominam, że w naszej szerokości geograficznej opalać się trzeba w godzinach od ok. 11-tej do 13-tej, co najmniej 30 minut dziennie, z obnażoną klatką piersiowa, lub plecami.

To by było na tyle w tym temacie.

 

Gdańsk 5.2.2016 r

 

kontakt: jerzy.jaskowski@o2.pl

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.