Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 91 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow Zboczeńcy 16 arrow Europejska Unia Zboczeńców ! - Komisja Europejska weźmie udział w "Euro Gay Pride 2016"
Saturday 19 September 2020 20:38:06.30.
migawki
 

20.09.20 Białystok, Poznań, Zamość – comiesięczne Msze Święte za Ojczyznę i Pokutne Marsze Różańcowe

Przypominamy, że NIE MA obowiązku noszenia maseczek ani w przestrzeni publicznej, ani w pomieszczeniach zamkniętych (także w kościołach), o ile osoba nienosząca maseczki ma na przykład stany lękowe, przy czym NIE MUSI posiadać żadnego zaświadczenia w tej sprawie.

===========================

S
zambelan Trzaskowski i jego doradca rzyciowy - Rabiej. A co z pontonowym bypassem??
Nie mogę znaleźć informacji, czy „Trzaskowianka” nadal delektuje ryby i ludzi??
 
W Y S Z U K I W A R K A
Europejska Unia Zboczeńców ! - Komisja Europejska weźmie udział w "Euro Gay Pride 2016" Drukuj Email
Wpisał: Komisja Europejska   
24.02.2016.

Europejska Unia Zboczeńców.

Komisja Europejska weźmie udział w "Euro Gay Pride 2016" w Amsterdamie

 

La Commissione europea sfilerà all’ “Euro Gay Pride” di Amsterdam

http://osservatoriogender.famigliadomani.it/la-commissione-europea-sfilera-all-euro-gay-pride-di-amsterdam/

 

 osservatoriogender.famigliadomani.it      23 luty 2016      tłum. RAM

 

Komisja Europejska   jeden z najważniejszych organów Unii Europejskiej, razem z Parlamentem Europejskim i Radą Europejską    po raz pierwszy w historii pojawi się na Euro Gay Pride w Amsterdamie i to wyposażona w swoją własną łódź. 

 

Można to sprawdzić w rejestrze 80 łodzi, które wezmą udział w Euro Gay Pride 2016 "Europese Commissie" znajduje się na 21 miejscu.

 

Parada homoseksualistów odbędzie się od soboty 23 lipca aż do niedzieli 7 sierpnia, w stolicy Holandii, będącej symbolem tolerancji i wolności wszystkich możliwych rodzajów.

 

http://osservatoriogender.famigliadomani.it/wp-content/uploads/sites/2/2016/02/EuroPride-Deelnemerslijst-botenparade-20161.pdf

 

“Wydarzenie”, którego sloganem jest Join our Freedom” czyli "Dołącz do naszej wolności"  będzie miało swój punkt kulminacyjny w sobotę 6 sierpnia, podczas parady łodzi wzdłuż  kanału Prinsengracht i rzeki Amstel.

 

Oficjalny udział jednej z najważniejszych instytucji Unii Europejskiej w europejskiej paradzie gejów, po raz kolejny ujawnia tych, którzy są rzeczywistymi autorami i organizatorami skandalicznego procesu homoseksualizacji Europy.

Zmieniony ( 24.02.2016. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.