Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 105 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow Zboczeńcy 16 arrow Europejska Unia Zboczeńców ! - Komisja Europejska weźmie udział w "Euro Gay Pride 2016"
Sunday 28 February 2021 16:44:01.32.
migawki

28.02.2021 Siedlce – Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę

 Nie podają statystyki zgonów na covid osób, które już zaszczepiono i nabrały rzekomej odporności.

  W styczniu otworzono na tej stronie [czy przeczytano do końca i ze zrozumieniem?] dwa miliony 84 tysiące artykułów. Kolejny rekord. Propagujcie więc, proszę, szczeg. wśród znajomych przestraszonych i tracących nadzieję. Powinna im pomóc. Żebyśmy w lutym wyrównali tę liczbę, a będzie o 10% dni mniej...

  My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

                                                                                                     Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił
 
W Y S Z U K I W A R K A
Europejska Unia Zboczeńców ! - Komisja Europejska weźmie udział w "Euro Gay Pride 2016" Drukuj Email
Wpisał: Komisja Europejska   
24.02.2016.

Europejska Unia Zboczeńców.

Komisja Europejska weźmie udział w "Euro Gay Pride 2016" w Amsterdamie

 

La Commissione europea sfilerà all’ “Euro Gay Pride” di Amsterdam

http://osservatoriogender.famigliadomani.it/la-commissione-europea-sfilera-all-euro-gay-pride-di-amsterdam/

 

 osservatoriogender.famigliadomani.it      23 luty 2016      tłum. RAM

 

Komisja Europejska   jeden z najważniejszych organów Unii Europejskiej, razem z Parlamentem Europejskim i Radą Europejską    po raz pierwszy w historii pojawi się na Euro Gay Pride w Amsterdamie i to wyposażona w swoją własną łódź. 

 

Można to sprawdzić w rejestrze 80 łodzi, które wezmą udział w Euro Gay Pride 2016 "Europese Commissie" znajduje się na 21 miejscu.

 

Parada homoseksualistów odbędzie się od soboty 23 lipca aż do niedzieli 7 sierpnia, w stolicy Holandii, będącej symbolem tolerancji i wolności wszystkich możliwych rodzajów.

 

http://osservatoriogender.famigliadomani.it/wp-content/uploads/sites/2/2016/02/EuroPride-Deelnemerslijst-botenparade-20161.pdf

 

“Wydarzenie”, którego sloganem jest Join our Freedom” czyli "Dołącz do naszej wolności"  będzie miało swój punkt kulminacyjny w sobotę 6 sierpnia, podczas parady łodzi wzdłuż  kanału Prinsengracht i rzeki Amstel.

 

Oficjalny udział jednej z najważniejszych instytucji Unii Europejskiej w europejskiej paradzie gejów, po raz kolejny ujawnia tych, którzy są rzeczywistymi autorami i organizatorami skandalicznego procesu homoseksualizacji Europy.

Zmieniony ( 24.02.2016. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.