Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 135 gości
S T A R T arrow Kościół arrow postępy postępu 16 arrow Targi Wydawców Katolickich - czy tylko sekciarzy "posoborowia"?
Tuesday 01 December 2020 15:48:15.31.
migawki
 

Wezwanie do postu i modlitwy w czasie Adwentu 2020 roku

Ci niby-rządzący - prezes, premier [nie liczmy dokooptowanych urzędników, jak Niedzielski itp.] w panice miotają się, zachowują się jak przerażeni idioci czy wariaci podczas pożaru na strychu, gdy schody już się spaliły. Piszą o tym nawet ich sojusznicy. Kto wie, co - czy kto - ich tak przeraża? [proszę o krótkie sugestie, ale bez sloganów].

=================

Połajanki w łże-prawicy: - W negocjacjach nie można być, za przeproszeniem, "miękiszonem", trzeba być twardym, trzeba potrafić dbać o interesy własnego kraju, Polski - mówił Ziobro w kontekście prowadzonych przez premiera Morawieckiego negocjacji wokół budżetu UE i mechanizmu praworządności.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Targi Wydawców Katolickich - czy tylko sekciarzy "posoborowia"? Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
05.04.2016.

Targi Wydawców Katolickich - czy tylko sekciarzy „posoborowia”?

 

[tytuł mój - md - żeby się nie czepiali rycerzy....]

 

CZEŚĆ NIEPOKALANEJ!

 

Drodzy Rycerze,

 

     W związku z faktem, że organizator corocznych Targów Wydawców Katolickich stanowczo odmówił Wydawnictwu Te Deum udziału w tej imprezie (powołując się na nieznaną nam decyzję Sekretariatu Episkopatu Polski), postanowiliśmy czynnie zaprotestować.

    

         Dlatego organizujemy akcję rozdawania przed siedzibą Targów katalogów prezentujących ofertę naszego wydawnictwa wraz z ulotkami informującymi o zaistniałej sytuacji.

Akcja zaplanowana jest na sobotę 9 kwietnia i niedzielę 10 kwietnia w godzinach otwarcia Targów: sobota - 10-ta -18.30, niedziela - 10-ta -17.30.

     Targi odbywajš się w Arkadach Kubickiego, w dolnej części Zamku Królewskiego w Warszawie (od strony Wisły, wjazd od Wisłostrady lub od Mostu Śląsko -Dąbrowskiego).

     Zapraszamy wszystkich wiernych Tradycji do udziału w tej akcji. Zbieramy się w sobotę 9 kwietnia o godz. 9-tej przed kościołem przy ul. Garncarskiej. Stamtąd wyjedziemy samochodami, zabierając materiały do rozdawania.

     Osoby, które chciałyby wziąć udział w akcji w godzinach późniejszych, zapraszamy bezpośrednio przed Arkady Kubickiego. Łatwo będzie nas znaleźć, gdyż będziemy ubrani w koszulki reklamujące nasze wydawnictwo.

     W soboty i niedziele parkowanie w centrum Warszawy jest bezpłatne.

Podobny wyjazd planujemy także w niedzielę 10 kwietnia po Mszy św. porannej w naszym kościele.

Prowiant, napoje i inne rzeczy, które mogą się przydać w czasie akcji, każdy zabiera we własnym zakresie.

Chętnych do udziału prosimy o kontakt z koordynatorami (do piątku 8 kwietnia):

Grzegorz Kuszpa - tel. 504-661-440

Paweł Siergiejczyk - tel. 784-692-503

 

Z NIEPOKALANĄ

Sekretariat MI  www.militia-immaculatae.org  

Zmieniony ( 05.04.2016. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.