Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 14 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow obrona NIEPODLEGŁOŚCI, demonstracje '17 arrow Strach, tchórzostwo a Zdrada.
Wednesday 27 January 2021 04:45:11.31.
migawki
 

My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a przecież to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

To całe aj-waj o szczepieniach celebrytów celowe: By ludziki poczuły zazdrość i zaczęły się pchać do szczepień.

rzecznik Ministerstwa Zdrowia Wojciech Andrusiewicz: "mówimy o pewnym zbiegu czasowym zgonu i szczepienia".

Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił.

                                                               Yes! Yes! Yes! Polska ma pierwszą kobietę GMO! POLSKA WIELKI PROJEKT rozpoczęty!

Była "pomroczność jasna", teraz jest "dobrowolność obowiązkowa"

Skuteczność penicyliny nie została udowodniona w kontrolowanych badaniach klinicznych, lecz w praktycznym jej stosowaniu w leczeniu rannych żołnierzy podczas II wojny światowej.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Strach, tchórzostwo a Zdrada. Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
08.05.2016.

Strach, tchórzostwo a Zdrada.

 

 

Mirosław Dakowski, 8 maja 2016

        

Strach jest cennym atrybutem człowieczeństwa. Pozwala nam uciec lub jakoś inaczej uniknąć niebezpieczeństwa. Znają go również zwierzęta, jest więc pożyteczną cechą biologiczną. U ludzi ze względu na duszę nieśmiertelną ta cecha jest bardziej rozwinięta.

Tchórzostwo. Nie czytałem poglądów autorytetów na ten temat, ale sądzę, że zając nie jest tchórzem, on posiada daną od Boga czujność i szybkość w skokach- jako Broń. Inaczej jest z człowiekiem. On może być tchórzem, to jest osobą, duszą Zbyt się Bojącą. Takich nie wybierają na dowódców, oficerów czy przywódców. Tacy siedzą sobie w kącie i się trzęsą. Cóż jednak myśleć o przywódcach, lub takich, którzy sami się na takich kreują, gdy okazują się tchórzami? No cóż, najlitościwiej jest o nich nie mówić, schować ich czyny wstydliwie do alkierza. Byłby to jednak wybór uproszczony. Wrzód trzeba przeciąć.

W ostatnich dniach i tygodniach nastąpiła erupcja nacisków na różnych wojowników, działaczy itp. Doświadczyłem jej na przyjaciołach, tak kapłanach jak i świeckich, a także na sobie. Nawała mail’i , telefonów, ostrzeżeń od przyjaciół, od etatowych więźniów politycznych, od byłych działaczy podziemia. „Uważaj, czeka nas krwawa jatka, początek terroru”. Rzeź!! Nie idź, nie organizuj . Teraz trzeba poczekać (kucnąć), to lepiej, niż iść jeden most za daleko. 

Trudno było się oprzeć. Naprawdę ! Pewnie wiedzą więcej ! Tylko ludzie prości się temu naciskowi oparli. To był jakiś test. Skąd wzięła się taka fala bojaźni? Sądzę, że to objaw ingerencji zdalnej tych środowisk, ludzi, którzy sami się boją. O uciekające koryto, o władzę.

Ale duchowo rzecz ujmując – był to atak Władcy Tchórzostwa.

         Działacz, który by stanął na czele demonstracji, gdyby Mu zaproponowano złoty fotel [no.., choćby złocony...] niesiony przez dwunastu krzepkich Polaków. Lecz, gdy go jedynie zaproszono do udziału... – nie tylko odmówił, lecz uroczyście przestrzegał.

 

Odwagi Polsko. Odwagi Europo!

Boją się tego. Mają rację.

 

Natomiast ci z uczciwych, którzy dali upust swym obawom czynnie, w internecie czy mediach, winni nam są wyjaśnienia. Odpowiedzcie szczere, jeśli mołojecka sława jest wam droga. Czas się oczyścić, czas przywdziać pełna zbroję Pana. W Trójcy Jedynego.

 

Gdzie zaś w mym tekście o ZDRADZIE? Nie ma. Sami osądźcie, tak wywołani do odpowiedzi, jak, później czytelnicy .

Zmieniony ( 09.05.2016. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.