Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 91 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow obrona NIEPODLEGŁOŚCI, demonstracje '17 arrow Strach, tchórzostwo a Zdrada.
Thursday 09 April 2020 19:10:06.29.
migawki
 

Trzeźwi bądźcie i czuwajcie, bo przeciwnik wasz diabeł jak lew ryczący krąży, szukając, kogo by pożarł. Sprzeciwiajcie mu się mocni w Wierze, wiedząc, że to samo utrapienie spotyka braci waszych na świecie. A Bóg wszelkiej łaski, który wezwał was do swej wiecznej chwały w Chrystusie Jezusie, udoskonali, utwierdzi i ugruntuje utrapionych. 1P 1,5

===========
Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich. Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko. List do Efezjan, 6 – 12,13
       Czy głupota jest grzechem?
Laudetur Iesus Christus!  Chcą uderzyć w Wielki Czwartek, bo zauważyli, że nie ma oporu:  Ani MODLITWY.

Konieczne egzorcyzmy, bo to ewidentnie sprawa Złego. Jeden biskup je dziś [Wielka Środa] odprawia w intencji otrzeźwienia rządu i parlamentu. I będzie kontynuował w następnych dniach. Parę sekretariatów kurii metropolitalnych  ma wyłączone telefony z powodu wirusa [!!!] W innych – nie odbierają telefonów. Módlmy się. 

Wielki Czwartek, 14-ta: To jednak ośmielili się uderzyć w Pana Boga: zakazują Mszy, nawet na ledwo 50 osób, w Wielkanoc! Na Sądzie będzie im to policzone, a zapewne - i wcześniej.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Strach, tchórzostwo a Zdrada. Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
08.05.2016.

Strach, tchórzostwo a Zdrada.

 

 

Mirosław Dakowski, 8 maja 2016

        

Strach jest cennym atrybutem człowieczeństwa. Pozwala nam uciec lub jakoś inaczej uniknąć niebezpieczeństwa. Znają go również zwierzęta, jest więc pożyteczną cechą biologiczną. U ludzi ze względu na duszę nieśmiertelną ta cecha jest bardziej rozwinięta.

Tchórzostwo. Nie czytałem poglądów autorytetów na ten temat, ale sądzę, że zając nie jest tchórzem, on posiada daną od Boga czujność i szybkość w skokach- jako Broń. Inaczej jest z człowiekiem. On może być tchórzem, to jest osobą, duszą Zbyt się Bojącą. Takich nie wybierają na dowódców, oficerów czy przywódców. Tacy siedzą sobie w kącie i się trzęsą. Cóż jednak myśleć o przywódcach, lub takich, którzy sami się na takich kreują, gdy okazują się tchórzami? No cóż, najlitościwiej jest o nich nie mówić, schować ich czyny wstydliwie do alkierza. Byłby to jednak wybór uproszczony. Wrzód trzeba przeciąć.

W ostatnich dniach i tygodniach nastąpiła erupcja nacisków na różnych wojowników, działaczy itp. Doświadczyłem jej na przyjaciołach, tak kapłanach jak i świeckich, a także na sobie. Nawała mail’i , telefonów, ostrzeżeń od przyjaciół, od etatowych więźniów politycznych, od byłych działaczy podziemia. „Uważaj, czeka nas krwawa jatka, początek terroru”. Rzeź!! Nie idź, nie organizuj . Teraz trzeba poczekać (kucnąć), to lepiej, niż iść jeden most za daleko. 

Trudno było się oprzeć. Naprawdę ! Pewnie wiedzą więcej ! Tylko ludzie prości się temu naciskowi oparli. To był jakiś test. Skąd wzięła się taka fala bojaźni? Sądzę, że to objaw ingerencji zdalnej tych środowisk, ludzi, którzy sami się boją. O uciekające koryto, o władzę.

Ale duchowo rzecz ujmując – był to atak Władcy Tchórzostwa.

         Działacz, który by stanął na czele demonstracji, gdyby Mu zaproponowano złoty fotel [no.., choćby złocony...] niesiony przez dwunastu krzepkich Polaków. Lecz, gdy go jedynie zaproszono do udziału... – nie tylko odmówił, lecz uroczyście przestrzegał.

 

Odwagi Polsko. Odwagi Europo!

Boją się tego. Mają rację.

 

Natomiast ci z uczciwych, którzy dali upust swym obawom czynnie, w internecie czy mediach, winni nam są wyjaśnienia. Odpowiedzcie szczere, jeśli mołojecka sława jest wam droga. Czas się oczyścić, czas przywdziać pełna zbroję Pana. W Trójcy Jedynego.

 

Gdzie zaś w mym tekście o ZDRADZIE? Nie ma. Sami osądźcie, tak wywołani do odpowiedzi, jak, później czytelnicy .

Zmieniony ( 09.05.2016. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.