Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 74 gości
S T A R T arrow PUBLICYŚCI arrow Michalkiewicz 16 arrow Handel żywym towarem
Saturday 31 October 2020 09:09:44.30.
migawki
 

30/31.10 Jasna Góra – comiesięczne Czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę

Wielce Czcigodny Premierze i Ministrze „Zdrowia” ! Demonstranci przeciw kłamstwom kowidowym pytali : „Premierze, czy istnieje sranie bezobjawowe?” . A po karetkach policji skakał wasz prowok - zdjęcia mogę dostarczyć.

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”. Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

A fekalia Trzaskowskiego systematycznie, po cichu dalej ubogacają Wisłę.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Handel żywym towarem Drukuj Email
Wpisał: Stanisław Michalkiewicz   
12.05.2016.

Handel żywym towarem

Stanisław Michalkiewicz http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=3645

Felieton    Radio Maryja    12 maja 2016

Szanowni Państwo!

Powiadają, że jak Pan Bóg chce kogoś zgubić, to najpierw odbiera mu rozum. Coś musi być na rzeczy, bo gdyby tak nie było, to czyż Nasza Złota Pani, która wcale nie musiała tego robić, narobiłaby tyle głupstw w związku z tak zwanymi uchodźcami? Co innego, gdyby ktoś, na przykład Leonid Breżniew, czy prezydent Obama jej kazał, ale przecież Leonid Breżniew już dawno nie żyje, a nie słyszałem, żeby prezydent Obama wydawał jakieś rozkazy suwerennemu rządowi niemieckiemu.

Jest raczej odwrotnie; suwerenny rząd niemiecki wydaje rozmaite rozkazy innym państwom członkowskim Unii Europejskiej, którym się wydawało, że pozostaną suwerenne nawet po ratyfikacji traktatu lizbońskiego. Na przykład – żeby przyjęły wyznaczone kontyngenty tak zwanych uchodźców, albo żeby za każdego nieprzyjętego uchodźcę płaciły państwom, które ich przyjmą, 250 tysięcy euro od sztuki. Wprawdzie oficjalnie pomysł ten przedstawił Frans Timmermans z Komisji Europejskiej, ale każde dziecko w Unii Europejskiej wie, że ta cała Komisja Europejska jest tylko transmisją polityki Niemiec do mniej wartościowych narodów europejskich, podobnie, jak za pierwszej komuny związki zawodowe były transmisją polityki partii do pracowniczych mas. W ogóle w funkcjonowaniu Unii Europejskiej występuje bardzo dużo podobieństw do demokracji ludowej, co pokazuje, że socjalizm musi być wszędzie taki sam, bez względu na to, czy występuje pod czerwonym sztandarem z sierpem i młotem, czy pod błękitną flagą z wieńcem z dwunastu złotych gwiazd, symbolizujących dwanaście pokoleń Izraela.

Wróćmy jednak do pomysłu płacenia 250 tysięcy euro za każdego nieprzyjętego uchodźcę. Wyobrażam sobie, jak ten pomysł brukselskich mandarynów musiał ucieszyć brytyjskich zwolenników wyjścia z Unii Europejskiej. Wprawdzie Wielka Brytania, podobnie jak inne państwa europejskie, uprawiała w swoim czasie handel żywym towarem, ale wycofała się z niego jako jedna z pierwszych, więc pojawienie się pomysłu nie tylko powrotu do handlu żywym towarem, ale nawet jego nacjonalizacji, musiał wywołać tam wielkie wrażenie, podobnie jak w innych krajach europejskich, również w Polsce.

Oczywiście są ludzie, którym ani handel żywym towarem, ani nawet jego nacjonalizacja nie tylko nie przeszkadza, ale być może nawet wywołuje entuzjazm. Mam zwłaszcza na myśli organizatorów sobotniej manifestacji Szumańskiego Komsomołu, występującej pod hasłem, że „tu jest Europa”, podobnie jak uczestników demonstracji Komitetu Obrony Demokracji, którzy próbowali przekonywać, że „Europa, to my!

Nie wiem, co jedni i drudzy mieli na myśli, bo na przykład wśród sponsorów Fundacji Roberta Schumana występują albo spółki z udziałem Skarbu Państwa, jak np. Orlen, albo różne podmioty niemieckie, jak np. Fundacja Adenauera, która 95 procent swoich środków otrzymuje od rządu niemieckiego, albo różne instytucje unijne. Z kolei hasło: „Europa, to my!” głoszone przez pana Mateusza Kijowskiego, czy pana Schetynę, to przechwałka nie mająca najmniejszego pokrycia w rzeczywistości. Wprawdzie pan Kijowski rzeczywiście jest Europejczykiem, podobnie jak był nim wybitny przywódca socjalistyczny Adolf Hitler, ale już to porównanie pokazuje, jak wieloznaczne może być to hasło, zwłaszcza, gdy wokół KOD utrzymują się podejrzenia o inspirację ze strony tajnych służb wojskowych, które przy pomocy mięsa armatniego z konfidentów, pożytecznych idiotów i wypychanych na pierwszą linię zwyczajnych mikrocefali, próbują utrzymać swoją pozycję materialną i polityczną i zasłużyć się zagranicznym centralom wywiadowczym. Najwyraźniej zademonstrowana przez Fransa Timmermansa intencja wciągnięcia Unii Europejskiej w handel żywym towarem ani Szumańskiemu Komsomołowi, ani Komitetowi Obrony Demokracji w niczym nie przeszkadza. Przeciwnie – można odnieść wrażenie, jakby nie mogły już doczekać się udziału w zyskach z tego procederu.

Obawiam się, że niestety chyba się nie doczekają. Rzecz w tym, że tak zwani uchodźcy wcale nie chcą do Polski przyjeżdżać, bo kierując się nieomylnym tropizmem, próbują wdzierać się do krajów o najwyższym socjalu. Polska zatem musiałaby swojego kontyngentu pilnować, żeby nie pouciekał – a jeśli ucieknie do Niemiec, to będzie musiała Niemcom zapłacić 250 tysięcy euro za każdego. Z tego handlu żywym towarem Niemcy uzyskałyby środki na socjal dla uchodźców. Taki to finansowy samograj skonstruowali sobie handlarze żywym towarem – ale przecież nie po to, by dzielić się zyskami z Szumańskim Komsomołem, czy z Komitetem Obrony Demokracji, któremu wyznaczone zostały całkiem inne zadania.

Mówił Stanisław Michalkiewicz

Stały komentarz Stanisława Michalkiewicza z cyklu „Myśląc Ojczyzna” jest emitowany w Radiu Maryja w każdą środę o godz. 20.50. Komentarze nie są emitowane podczas przerwy wakacyjnej w lipcu i sierpniu.
Tu znajdziesz komentarze w plikach mp3 – do wysłuchania lub ściągnięcia.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.