Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 130 gości
S T A R T arrow Gospodraka..., oj, draka arrow manowce arrow Wysyłamy maile do władz  przeciw przestawianiu zegarków co pół roku o godzinę
Monday 06 April 2020 10:43:46.29.
migawki
 

Trzeźwi bądźcie i czuwajcie, bo przeciwnik wasz diabeł jak lew ryczący krąży, szukając, kogo by pożarł. Sprzeciwiajcie mu się mocni w Wierze, wiedząc, że to samo utrapienie spotyka braci waszych na świecie. A Bóg wszelkiej łaski, który wezwał was do swej wiecznej chwały w Chrystusie Jezusie, udoskonali, utwierdzi i ugruntuje utrapionych. 1P 1,5

===========
Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich. Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko. List do Efezjan, 6 – 12,13
       Czy głupota jest grzechem?
==================
youtube czy gugle od Prima Aprilis uniemożliwiło mi komentowanie pod filmikami, nawet moimi. Proszę o kontakt każdego, kto potrafi to ominąć. 
 
W Y S Z U K I W A R K A
Wysyłamy maile do władz  przeciw przestawianiu zegarków co pół roku o godzinę Drukuj Email
Wpisał: sprzeciw21   
18.06.2016.

Wysyłamy maile do władz – przeciw przestawianiu zegarków co pół roku o godzinęhttp://3obieg.pl/286863-2


Apelujemy o wsparcie inicjatywy Stowarzyszenia Interesu Społecznego WIECZYSTE ws. zniesienia zmiany czasu 2 razy w roku, zakończenia tego absurdu wysyłając maile (poniższej treści) równocześnie do Prezesa Rady Ministrów, Ministra Rozwoju i komisji senackiej: kontakt@kprm.gov.pl, kancelaria@mr.gov.pl, kpcpp@senat.gov.pl, Dołączam się do petycji – projektu ustawy Stowarzyszenia Interesu Społecznego WIECZYSTE do Senackiej Komisji Praw Człowieka, Praworządności i Petycji o zmianie ustawy o czasie urzędowym na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej. Zgodnie z projektem zmiana czasu urzędowego dwa razy w roku (tzw. system czasu letniego) zostałaby zniesiona i obowiązywałby przez cały rok czas środkowoeuropejski. 

Nie ma żadnych powodów ekonomicznych dla utrzymania aktualnego systemu, wręcz odwrotnie powoduje on dolegliwości psychiczne, zdrowotne a ponadto stanowi uciążliwość dla zwykłych obywateli. Także nie przekonywujący jest argument jednolitego czasu w ramach Unii Europejskiej, skoro Rumunia, Portugalia, Irlandia i Wielka Brytania są w innych strefach czasowych.

Czas powrócić do kopernikańskiej nauki, iż to Ziemia krąży dookoła Słońca, a nie Słońce ma dopasować się do oczekiwań urzędniczych w zakresie czasu.

Nazwisko i imię ………………………….SIS WIECZYSTE

sprzeciw21


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.