Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 51 gości
S T A R T arrow PUBLICYŚCI arrow Publicyści INNI 16 arrow Komunikat agencji PAPA: Bruksela stawia Londyn do pionu ! Impeachment królowej ??
Thursday 06 August 2020 18:20:54.30.
W Y S Z U K I W A R K A
Komunikat agencji PAPA: Bruksela stawia Londyn do pionu ! Impeachment królowej ?? Drukuj Email
Wpisał: Ewaryst Fedorowicz   
26.06.2016.

Komunikat agencji PAPA: Bruksela stawia Londyn do pionu !

 

Prezydent Europy Donald Tusk zagroził królowej Elżbiecie II impeachment’em. 

 

Ewaryst Fedorowicz

 http://blog.wirtualnemedia.pl/ewaryst-fedorowicz/post/komunikat-agencji-apa-bruksela-stawia-londyn-do-pionu

 

24.06. Warszawa (PAPA)

– Jak nieoficjalnie dowiaduje się agencja  PAPA,   Komisja Wenecka poinformowała Davida Camerona o swoim wieczornym przylocie do Londynu w celu cyt: zbadania stopnia zagrożenia praworządności w Wielkiej Brytanii, a wiceprzewodniczący KE Timmermans zapowiedział wszczęcie w stosunku do Wielkiej Brytanii wszystkich trzech stopni procedury ochrony praworządności naraz.

W związku z niestabilnością sytuacji na giełdzie londyńskiej, przewodniczący Komisji Europejskiej Jean-Claude Juncker zdecydował o objęciu londyńskiego City bezpośrednim nadzorem ze strony komisarz Elżbiety Bieńkowskiej, którą określił jako cyt: uznanego eksperta i wybitną osobowość.

Prezydent Europy Donald Tusk w rozmowie telefonicznej zagroził królowej Elżbiecie II wszczęciem procedury impeachmentu.

Królowa wyraziła swoje ubolewanie w związku z niedostatecznym z jej strony i mającym negatywny wpływ na ostateczny wynik zaangażowaniem się w sposób przeprowadzenia referendum i poprosiła Prezydenta Europy Donalda Tuska o dalsze szczegółowe instrukcje mogące wstrzymać impeachment.

 

O rozwoju sytuacji w Wielkiej Brytanii agencja będzie informowała na bieżąco.

 Bogdan Rzetelny (PAPA)

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.