Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 80 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow "Starsi i mądrzejsi" 15 arrow Michnik: "Jest pan po prostu głupim chamem!"
Sunday 12 July 2020 14:57:33.29.
migawki

 Pielgrzymka 2020. Piesza Międzynarodowa Pielgrzymka Tradycji Katolickiej Warszawa-Jasna Góra

Proszę o gorące modlitwy o zdrowie ks. prof. Stanisława KOCZWARY.

12.07.20 Warszawa  Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę 

Dotarła do mnie informacja, że niektórzy tradycyjni katolicy mają zamiar celowo unieważnić swoje karty do głosowania. Prosimy nie róbcie tego!

Zwycięstwo Trzaskowskiego to zwycięstwo zła w jawnej postaci. To promocja LGBT, "małżeństwa" homoseksualne, a w dalszej perspektywie adopcja dzieci przez te pary. Czy tego chcecie?

Nie wybierajcie z szamba! Cejrowski. 1 min. 

SPRAWDZAĆ,czy są dwie pieczęci na karcie. Jeśli brak – wstrzymać pracę Komisji, wymusić kontrolę z góry wszystkich kart – nie oddawać DOWODU RZECZOWEGO.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Michnik: "Jest pan po prostu głupim chamem!" Drukuj Email
Wpisał: Michnik, Adam   
28.10.2016.

Michnik wpadł w furię, gdy usłyszał prośbę o pozdrowienie brata. "Jest pan po prostu głupim chamem!"

 

Październik 27, 2016 http://polskaracja.com/michnik-wpadl-furie-uslyszal-prosbe-o-pozdrowienie-brata-pan-prostu-glupim-chamem-wideo

 

Adam Michnik, redaktor naczelny „Gazety Wyborczej”, odwiedził podwarszawskie Piaseczno, gdzie nie przez wszystkich uczestników wykładu został miło przyjęty.

Podczas spotkania jeden z mężczyzn przechodząc przez środek sali, pożegnał się prosząc Michnika, by ten pozdrowił swojego przyrodniego brata – Stefana Szechtera – stalinowskiego sędziego, odpowiadającego za wyroki na Żołnierzy Wyklętych.

– Do widzenia panie Adamie, pozdrowi pan brata – powiedział jeden z uczestników spotkania.

– Wie pan co? Jest pan głupim chamem – krzyknął naczelny „Gazety Wyborczej”.

– Klasyczne ubeckie argumenty. Jeżeli ktoś nie umie dyskutować, to posługuje się oszczerstwem i tego typu plotkami. – dodał Michnik.

Jedna z kobiet siedząca w pierwszym rzędzie na słowa skierowane do Michnika zareagowała agresywnie. Zerwała się z krzesła i rzuciła za chłopakiem, wrzeszcząc: „jednemu chociaż dam w pysk”.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.