Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 40 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow "Starsi i mądrzejsi" 15 arrow Michnik: "Jest pan po prostu głupim chamem!"
Thursday 24 October 2019 07:12:56.27.
migawki
Człowiek, kapłan, który w Ogrodach Watykanu przyjmuje błogosławieństwa szamanek, tańczy i kiwa się wokół „świętego Ognia” czy „śniętego Węża”, nie jest katolikiem, nie jest heretykiem. Jest APOSTATĄ, czyli kapłanem Szatana.
A w Polsce w wielu parafiach obchodzi się "święto kremówki". Nie dziwi więc, że realizacja proroctw, rewolta w Watykanie umyka uwadze owieczek i co głupszych pastuchów. To jest hermeneutyka ciągłości !
==============
 
W Y S Z U K I W A R K A
Michnik: "Jest pan po prostu głupim chamem!" Drukuj Email
Wpisał: Michnik, Adam   
28.10.2016.

Michnik wpadł w furię, gdy usłyszał prośbę o pozdrowienie brata. "Jest pan po prostu głupim chamem!"

 

Październik 27, 2016 http://polskaracja.com/michnik-wpadl-furie-uslyszal-prosbe-o-pozdrowienie-brata-pan-prostu-glupim-chamem-wideo

 

Adam Michnik, redaktor naczelny „Gazety Wyborczej”, odwiedził podwarszawskie Piaseczno, gdzie nie przez wszystkich uczestników wykładu został miło przyjęty.

Podczas spotkania jeden z mężczyzn przechodząc przez środek sali, pożegnał się prosząc Michnika, by ten pozdrowił swojego przyrodniego brata – Stefana Szechtera – stalinowskiego sędziego, odpowiadającego za wyroki na Żołnierzy Wyklętych.

– Do widzenia panie Adamie, pozdrowi pan brata – powiedział jeden z uczestników spotkania.

– Wie pan co? Jest pan głupim chamem – krzyknął naczelny „Gazety Wyborczej”.

– Klasyczne ubeckie argumenty. Jeżeli ktoś nie umie dyskutować, to posługuje się oszczerstwem i tego typu plotkami. – dodał Michnik.

Jedna z kobiet siedząca w pierwszym rzędzie na słowa skierowane do Michnika zareagowała agresywnie. Zerwała się z krzesła i rzuciła za chłopakiem, wrzeszcząc: „jednemu chociaż dam w pysk”.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.