Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 150 gości
S T A R T arrow Gospodraka..., oj, draka arrow pieniądz - narzędzie rabunku 17 arrow MMorawiecki chce ściągnąć do Polski Goldman-a Sachs [znów?? Sachs już był]......... i HSBC
Wednesday 20 January 2021 16:49:13.31.
migawki
 

My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a przecież to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

To całe aj-waj o szczepieniach celebrytów celowe: By ludziki poczuły zazdrość i zaczęły się pchać do szczepień.

Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił.

Yes! Yes! Yes! Polska ma pierwszą kobietę GMO! POLSKA WIELKI PROJEKT rozpoczęty!  

Była "pomroczność jasna", teraz jest "dobrowolność obowiązkowa"

Skuteczność penicyliny nie została udowodniona w kontrolowanych badaniach klinicznych, lecz w praktycznym jej stosowaniu w leczeniu rannych żołnierzy podczas II wojny światowej.

 
W Y S Z U K I W A R K A
MMorawiecki chce ściągnąć do Polski Goldman-a Sachs [znów?? Sachs już był]......... i HSBC Drukuj Email
Wpisał: Mateuszek   
15.02.2017.

Morawiecki chce ściągnąć do Polski Goldman-a Sachs

Morawiecki daje ciała [naszego] jakimś HSBC  liderom prania brudnych pieniędzy.

 

 

 

15.2.2017    http://www.rp.pl/Banki/170219454-Morawiecki-chce-sciagnac-do-Polski-Goldman-Sachs-i-HSBC.html#ap-1

 [por.:

 

Morawiecki daje ciała [naszego] jakimś HSBC  liderom prania brudnych pieniędzy. ]

 

Wicepremier i minister finansów Mateusz Morawiecki zapowiedział, że Polska może zyskać nawet 30 tys. nowych miejsc pracy dzięki Brexitowi, m. in. w bankowości. Rząd rozpoczął już negocjacje z Goldman Sachs i HSBC.

Wicepremier obiecał, że będzie próbował jak najlepiej dla polskiego rynku pracy wykorzystać nowy porządek w Unii Europejskiej, który nadejdzie po opuszczeniu wspólnoty przez Wielką Brytanię. Polski rząd zdecydował się zająć w rozmowach dotyczących Brexitu pozycję równowagi [czy to z kamasutry? Takiej pozycji nie znam... MD] pomiędzy dwoma biegunami, a więc między “Le Pen a eurokratami”.

Morawiecki, cytowany przez Bloomberga, zaznaczył, że strona polska nie będzie ani propagować postawy eurosceptycznej, ani forsować głębszej integracji – chce natomiast znaleźć złoty środek, z którego skorzysta zarówno Polska, jak i cała wspólnota.

- Nie chcemy nikogo karać, ale będziemy stanowczy w negocjacjach w sprawie wyjścia Wielkiej Brytanii – zapowiedział Morawiecki w Kancelarii Premiera. – Ekstrema nie są dobre. Chcemy wspierać jedność Unii Europejskiej, która opiera się na czterech fundamentalnych rodzajach wolności: przepływie ludzi, dóbr, usług i kapitału – podkreślił.

Wicepremier szacuje, że Polska może zyskać na Brexicie 30 tys. nowych miejsc pracy, przede wszystkim w branży finansowej i informatycznej. Mamy dużą szansę przyciągnąć na nasz rynek najbardziej znaczące firmy z londyńskiego City, czego przykładem jest choćby niemiecki koncern motoryzacyjny Daimler, który planuje wybudować pod Jaworem fabrykę silników za 500 mln euro.

Morawiecki powiedział również, że rząd rozpoczął już negocjacje z takimi gigantami międzynarodowego sektora bankowego, jak Goldman Sachs i HSBC, i rozmowy jak dotąd przebiegają pozytywnie – podaje Bloomberg.

===========

[no jak to się uda, to byndzie ale syf i malaria.. Kto przeżyje? A nie mógłby samego Saksa? Dyć on już tu rabował.. MD]

Zmieniony ( 15.02.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.