Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 11 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow wojny globalistów 16 arrow NATO w demoludach: oficjalny przewodnik po burdelach.Podręcznik sfinansowany z pieniędzy podatników.
Friday 30 October 2020 05:17:00.30.
migawki
 

30/31.10 Jasna Góra – comiesięczne Czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę

Wielce Czcigodny Premierze i Ministrze „Zdrowia” ! Demonstranci pytali : „Premierze, czy istnieje sranie bezobjawowe?” . A po karetkach policji skakał wasz prowok - zdjęcia mogę dostarczyć.

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”. Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

A fekalia Trzaskowskiego systematycznie, po cichu dalej ubogacają Wisłę.

 
W Y S Z U K I W A R K A
NATO w demoludach: oficjalny przewodnik po burdelach.Podręcznik sfinansowany z pieniędzy podatników. Drukuj Email
Wpisał: Brytyjski minister obrony   
21.02.2017.

NATO w demoludach: oficjalny przewodnik po burdelach

 

Tallinn guide for friendly forces

 

 Podręcznik został sfinansowany przez ministerstwo obrony z pieniędzy podatników

 

 

[czy niezwyciężeni w burdelach wojacy z USA maja taki w Pl? md]

 

"W lokalach można zamówić 'tańce prywatne'. X Club – reklamujący się jako zatrudniający 'dziewczyny najbardziej hot i sexy', oraz gdzie można zobaczyć 'najbardziej zwariowane show erotyczne' – został nazwany 'najbardziej profesjonalnym'..."

 Szokujący przewodnik dla brytyjskich żołnierzy: "Prostytutkom dajcie jedynie 20 €"

  La guida choc per i soldati UK: "Alle prostitute date solo 20 euro"

http://www.ilgiornale.it/news/mondo/guida-choc-i-soldati-uk-prostitute-date-solo-20-euro-1366080.html

     

Claudio Cartaldo       19 luty 2017          tłum. RAM

Spory wstyd jest w tych dniach udziałem urzędników wysokiego szczebla tak w brytyjskim rządzie jak i w wojsku.

 

Powodem tego rodzaju sytuacji jest ujawnienie faktu, że wśród żołnierzy królowej Elżbiety – którzy w roku 2015 zostali wysłani do Tallina (Estonia) na ćwiczenia "Operation Steadfast Javelin" – minister obrony rozpowszechnił broszurę wyjaśniającą jak mają zachowywać się w stosunkach ze striptizerkami i prostytutkami.

          Brytyjski minister obrony wyjaśnił dziennikarzom BBC, że instrukcje na temat tego co robić by  - "stay safe"  w odniesieniu do seksu podczas misji zagranicznych są od lat udzielane oddziałom Jej Królewskiej Wysokości.

          Podręcznik, o którym mowa został sfinansowany przez ministerstwo obrony z pieniędzy podatników i omawia  "najlepsze"  lokale ze striptizem Tallina, jak również życie nocne stolicy Estonii.

 

  W sposób szczególny dowódcy wojskowi polecają aby prostytutkom podczas  "spotkań prywatnych"  nie płacić więcej niż 20 € i nie mniej niż  5 €.


W przewodniku informuje się, że wszystkie  "lokale" wyposażone są w pokoje, w których można poprosić o  "tańce prywatne".

         Jeden z zalecanych lokali – X Club, który reklamuje się jako zatrudniający  "dziewczyny najbardziej hot i sexy"  oraz gdzie  można zobaczyć  "najbardziej zwariowane show erotyczne"  – został nazwany przez broszurę "najbardziej profesjonalnym klubem striptizerskim".

         Jeszcze inny lokal –  Soho przedstawiono jako  "największy klub striptizu w Estonii".  (...)

Przewodnik –  ujawniony przez BBC online, a zatytułowany –  “Tallinn guide for friendly forces”   spowodował dużo dyskusji w Wielkiej Brytanii.

Poseł konserwatysta  sir Gerald Howarth  stwiedził jednakże, iż broszura –  "została opracowana ze względu na komfort naszych żołnierzy, wśród których jest bardzo dużo młodzieży i jest rzeczą ważną pomaganie im w unikaniu błędnych zachowań".

 

British troops given guide to Estonian strip clubs

http://www.bbc.com/news/uk-politics-38972213

 

Soldiers given taxpayer-funded guide to strip clubs of Tallinn

http://www.telegraph.co.uk/news/2017/02/17/soldiers-given-taxpayer-funded-guide-strip-clubs-tallinn/

 

How British troops in Estonia got a UK taxpayer-funded guide to the local strip clubs including where 'sexy and hot girls' provided 'crazy erotic shows'

http://www.dailymail.co.uk/news/article-4236642/British-troops-got-tax-funded-guide-strip-clubs.html

  

Rozpowszechnianie treści przetłumaczonych artykułów jest dozwolone wyłącznie na darmowych platformach elektronicznych.

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.