Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 79 gości
S T A R T arrow PUBLICYŚCI arrow BEZEG 17 arrow Świetnie! Jestem za jak najszybszym przywróceniem kary śmierci
Sunday 31 May 2020 20:50:27.29.
W Y S Z U K I W A R K A
Świetnie! Jestem za jak najszybszym przywróceniem kary śmierci Drukuj Email
Wpisał: Jacek Bezeg   
10.03.2017.

Świetnie!

Jestem za jak najszybszym przywróceniem kary śmierci

 

Jacek Bezeg http://jacekbezeg.pl/2017/03/09/swietnie

 

Lubię jasne sytuacje. Polska przegrała, wygrały Niemcy osadzając swojego kandydata – popartego przez Bundestag jednogłośnie – tam gdzie chciały. Pozostałych dwadzieścia sześć państw się skompromitowało, służalczością w stosunku do Niemców i nielojalnością w stosunku do Polski.

Nie łudźmy się, nie chodzi tu o śliczny uśmiech Donalda T.

Państwa nie mają przyjaciół tylko interesy. Cały Bundestag wie doskonale o tym jak dobrze on służy niemieckim, tylko w Polsce wiedza na ten temat nie do wszystkich dociera.

Dla mnie najważniejszą wiadomością jest pokaz zdyscyplinowania tych 26, bo uważam, że interes w tej sprawie mają tylko Niemcy, a reszta korzysta z okazji by pokazać swą wierność.

Miejmy nadzieję, że nie planują dla niego roli podobnej do tej, która w grudniu nie wypaliła. Wydaje się, że do tego właśnie jest potrzebny.

Rozpoznanie walką dało obfitość wiedzy.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.