Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 7 gości
S T A R T arrow Kościół arrow w Watykanie arrow Generał Jezuitów odniósł się do Boga JAKO MATKI. "Święto" 8 marca, w Watykanie !
Saturday 08 August 2020 04:38:26.30.
W Y S Z U K I W A R K A
Generał Jezuitów odniósł się do Boga JAKO MATKI. "Święto" 8 marca, w Watykanie ! Drukuj Email
Wpisał: Arturo Sosa Abascal SJ   
22.03.2017.

Generał Jezuitów odniósł się do Boga JAKO MATKI. 8 marca, w Watykanie!

Feministyczne rządy w Watykanie ?

 

Watykan sponsoruje też feministyczną platformę.

 

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/feministyczne-rzady-watykanie-2017-03

 

W dniu 8 marca 2017 roku, pod patronatem szefunia Papieskiej Akademii Nauk, niejakiego bp Marcelo Sánchez Sorondo, Watykan pozwolił na urządzenie spotkania, zwanego „Głosy Wiary”, w swych budynkach. Na tym feministycznym zlocie,  kobiety się zbierają, nawiązując do Międzynarodowego Dnia Kobiet promowanego przez ONZ.  Jest to już czwarty rok, jak Watykan gościł ten zlot, który rozpoczął Franciszek, uznawany oficjalnie za papieża.

Wśród gadających była niejaka S. Simone Campbell, amerykańska niby-zakonnica, ZWOLENNICZKA ABORCJI, znana również  ze swoich innych sympatii pro-lewicowych, które, m.in. obejmują: wspieranie wyświecania kobiet do kapłaństwa; proponowanie pełnej równości ekonomicznej wszystkich klas społecznych, sprzeciw wobec jakiejkolwiek wyższości mężczyzn nad kobietami (określany , jako patriarchalizm); sprzeciw wobec jakiejkolwiek wojnie.

Ta kobieta jest też zwolenniczką wielu innych lewicowych propozycji ogłaszanych w grupie: „Zakonnice w autobusie”. [w  oryginale – zdjęcia MD]

Innym honorowym głosem owego zlotu by niejaki  Arturo Sosa, przełożony generalny jezuitów. [Arturo Sosa Abascal SJ– wenezuelski duchowny, Generał Jezuitów, wybrany 14 października 2016 – z viki]

W swoim wystąpieniu odniósł się do Boga JAKO MATKI, i zachęcił feministyczną walkę o ‚wyświecanie kobiet’ od stwierdzenia, że ​​Franciszek stworzył komisję do zbadania możliwości kobiet – diakonów.

Sosa skrytykował również ksenofobię odnosząc się do ochrony wartości danego kraju przeciw zagranicznym wpływom – było to  pośrednie odniesienie do Brexitu  i Trumpa – oraz stwierdził fakt, że kobiety zarabiają mniej kasy niż mężczyźni.

Nie trzeba czytać Marksa, Lenina czy Trockiego i postępować zgodnie z inicjatywami Komunistycznej Partii, żeby wiedzieć, jak ideały komunizmu dziś wygrywają.

Wystarczy czytać dokumenty Watykanu, przemówienia ich szefów i obserwować to, co Stolica Apostolska robi.

http://www.traditioninaction.org/RevolutionPhotos/A721-Simone.htm

Tłum. Renata

Zmieniony ( 23.03.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.