Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 119 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow UE - pogrzebowe... 17 arrow Juncker jest "kompletnym i totalnym idiotą"
Friday 04 December 2020 20:56:11.31.
migawki
 

12.12.2020 Dzień wielkiej modlitw różańcowej za Polskę – procesje różańcowe w naszych parafiach.

Wezwanie do postu i modlitwy w czasie Adwentu 2020 roku

Ci niby-rządzący - prezes, premier [nie liczmy dokooptowanych urzędników, jak Niedzielski itp.] w panice miotają się, zachowują się jak przerażeni idioci czy wariaci podczas pożaru na strychu, gdy schody już się spaliły. Piszą o tym nawet ich sojusznicy. Kto wie, co - czy kto - ich tak przeraża? [proszę o krótkie sugestie, ale bez sloganów].

=================

Połajanki w łże-prawicy: - W negocjacjach nie można być, za przeproszeniem, "miękiszonem", trzeba być twardym, trzeba potrafić dbać o interesy własnego kraju, Polski - mówił Ziobro w kontekście prowadzonych przez premiera Morawieckiego negocjacji wokół budżetu UE i mechanizmu praworządności.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Juncker jest "kompletnym i totalnym idiotą" Drukuj Email
Wpisał: Nigel Farage   
03.04.2017.

Juncker jest "kompletnym i totalnym idiotą"https://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/11087-nigel-farage-juncker-jest-kompletnym-i-totalnym-idiota


Nigel Farage:


Jean-Claude Juncker jest "kompletnym i totalnym idiotą", oświadczył sztandarowy rzecznik Brexitu, były lider UKIP, Nigel Farage komentując groźby przewodniczącego Komisji Europejskiej pod adresem USA.


Przed kilkoma dniami Juncker na serio ostrzegł, że jeśli prezydent Donald Trump nie przestanie chwalić Brexitu, to Unia Europejska doprowadzi do demontażu Stanów Zjednoczonych popierając ugrupowania separatystyczne w stanach Teksas i Ohio.

W wypowiedzi dla telewizji Fox News, Nigel Farage dodał, że Juncker powinien "poważnie zastanowić się nad sobą", bowiem po jego słowach "Unia Europejska straciła resztki wiarygodności".

Zmieniony ( 03.04.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.