Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 66 gości
S T A R T arrow PUBLICYŚCI arrow BEZEG 17 arrow Obrona Niemca
Tuesday 22 September 2020 08:54:56.30.
migawki
 

Przypominamy, że NIE MA obowiązku noszenia maseczek ani w przestrzeni publicznej, ani w pomieszczeniach zamkniętych (także w kościołach), o ile osoba nienosząca maseczki ma na przykład stany lękowe, lub "trudności w oddychaniu", przy czym NIE MUSI posiadać żadnego zaświadczenia w tej sprawie.

===========================

Szambelan Trzaskowski i jego doradca rzyciowy - Rabiej. A co z pontonowym bypassem?? Nie mogę znaleźć informacji, czy „Trzaskowianka” nadal delektuje ryby i ludzi?? 21 IX: Rurociąg na moście pontonowym działa.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Obrona Niemca Drukuj Email
Wpisał: Jacek Bezeg   
07.04.2017.
 

Obrona Niemca 

Jacek Bezeg http://jacekbezeg.pl/2017/04/06/obrona-niemca/#more-3252

Mark Dekan: http://jacekbezeg.pl/media/Mark_Dekan.pngTak, chcę bronić tego, tu na obrazku Niemca. No i zwykłego rozsądku przy okazji. Bardzo denerwująca jest ta głupota rozmaitych protestujących i oburzonych. http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/545203,list-szefa-koncernu-instrukcje-niemieckie-media-ringier-axel-springer-krystyna-pawlowicz-bojkot-sejm-posiedzenie.htmlOni nie mogą zrozumieć jak to się stało, a ja nie mogę zrozumieć jak można być tak głupim i do głębi mózgu komunistycznym.

Jeżeli Niemiec kupił sobie gazetę w Polsce, to po to aby w niej pisano teksty korzystne dla Polski?

Ma gazetę i nie może powiedzieć dziennikarzom za co im płaci?

To co?

Jest właścicielem czy nie?

A co mu zrobi tamtejszy BND czy inna naprawdę poważna instytucja kiedy zobaczą, że w jego, Niemca, czyli w niemieckiej gazecie, pisze się teksty przeciwne interesom niemieckim, a korzystne dla Polski?

Dlaczego ten i ów domaga się, aby gość tylko dlatego, że kupił tu gazetę miał dziurę w w brzuchu, albo i w głowie?

Cóż on Wam zawinił?

Biznesmen jak każdy inny. A, że przy tym patriota?

Tak, jest to po prostu patriota, tyle że niemiecki. Normalni ludzie kochają kraj gdzie się urodzili i na skutek tego dbają o jego interesy.

Czy tak trudno to zrozumieć? To aż takie powoduje spustoszenie w waszych głowach codzienne oglądanie Schetyny i Petru?

Jakiś, jeden z drugim s… syn (bo nie uwierzę, że tylko zwykły kretyn) sprzedał te i inne gazety obywatelom innego kraju i oczywiście nikt nie ma zamiaru tego zdrajcy szukać. A przecież gdzieś leżą te umowy sprzedaży z (mam nadzieję czytelnymi) podpisami. To, nie. Ich się nikt nie czepia. Tylko biednego niemiaszka poniewierają. Za patriotyzm. A swoje dzieci to patriotyzmu nauczyć by chcieli.

Gdzie tu jest jakaś logika?

Niedługo pewnie zaczną się czepiać tych co konkurencyjne dla siebie polskie zakłady kupili, po to tylko, aby je zlikwidować. (Na przykład Siemens i ELWRO), a goście, którzy działając w polskich (?) władzach na to wszystko pozwolili nadal pozostaną bezkarni.

Dobra to jest idea, aby naprawianie świata zaczynać od siebie. Także i do państw trzeba ją stosować. O jak miło byłoby, gdyby rozsądku i logiki trochę tylko można by znaleźć tu i tam, i jeszcze w paru innych miejscach.


Zmieniony ( 07.04.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.