Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 16 gości
S T A R T arrow Kultura i okolice arrow sztuczki i sztuka... 16 arrow Wystawa gdańskiej malarki Hanny Solway pt.: "Primavera na Kaszubach" - "Kashubian Primavera" w PE.
Thursday 29 October 2020 05:49:19.30.
migawki
 

30/31.10 Jasna Góra – comiesięczne Czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę

Wielce Czcigodny Premierze i Ministrze „Zdrowia” ! Demonstranci pytali : „Premierze, czy istnieje sranie bezobjawowe?” . A po karetkach policji skakał wasz prowok - zdjęcia mogę dostarczyć.

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”. Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

A fekalia Trzaskowskiego systematycznie, po cichu dalej ubogacają Wisłę.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Wystawa gdańskiej malarki Hanny Solway pt.: "Primavera na Kaszubach" - "Kashubian Primavera" w PE. Drukuj Email
Wpisał: Michał Marusik   
08.06.2017.

Wystawa gdańskiej malarki Hanny Solway pt.: "Primavera

na Kaszubach" - "Kashubian Primavera" w PE.


Kashubian Primavera” – otwarcie wystawy prac Hanny Solway w PE

Poseł Kongres Nowej Prawicy do Parlamentu Europejskiego z grupy Europa Narodów i Wolności - Michał Marusik otworzył wystawę prac gdańskiej malarki Hanny Solway, które miało miejsce w Parlamencie Europejskim w Brukseli w dniu 8 maja 2017.

https://youtu.be/Da-YUG8tM2I

Zmieniony ( 08.06.2017. )
 
następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.