Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 31 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow BRONKI i bzdety 15 arrow TVN relacjonuje wizytę Donalda Trumpa. Okazuje się, że zapomniał o Najważniejszej Rzeczy.
Thursday 24 October 2019 06:16:56.27.
migawki
Człowiek, kapłan, który w Ogrodach Watykanu przyjmuje błogosławieństwa szamanek, tańczy i kiwa się wokół „świętego Ognia” czy „śniętego Węża”, nie jest katolikiem, nie jest heretykiem. Jest APOSTATĄ, czyli kapłanem Szatana.
A w Polsce w wielu parafiach obchodzi się "święto kremówki". Nie dziwi więc, że realizacja proroctw, rewolta w Watykanie umyka uwadze owieczek i co głupszych pastuchów. To jest hermeneutyka ciągłości !
==============
 
W Y S Z U K I W A R K A
TVN relacjonuje wizytę Donalda Trumpa. Okazuje się, że zapomniał o Najważniejszej Rzeczy. Drukuj Email
Wpisał: TVN Katarzyna Kolenda-Zaleska   
07.07.2017.

TVN relacjonuje wizytę Donalda Trumpa. Okazuje się, że zapomniał o najważniejszej rzeczy.

Spróbuj się nie śmiać… [WIDEO]


http://niezlomni.com/tvn-relacjonuje-wizyte-donalda-trumpa-okazuje-sie-ze-zapomnial-o-najwazniejszej-rzeczy-sprobuj-sie-smiac-wideo/Radosne obrazki z Warszawy z Donaldem Trumpem w roli głównej zdominowały przekaz medialny. Choć przygotowującej relację z jego wizyty dla TVN Katarzynie Kolendzie-Zaleskiej nie było do śmiechu…

Z grobową miną oznajmiła, że wizja świata Trumpa jest bardzo konserwatywna z pominięciem wartości oświecenia (sic).

To na pewno mogło się spodobać w Polsce, ale w oświeceniowej Francji
nie za bardzo – martwiła się dziennikarka.Nie jest do końca jasne, co dziennikarka miała na myśli, mówiąc o wartościach oświeceniowych w obecnej sytuacji geopolitycznej, być może chodziło jej o podobne obrazki jak te w Niemczech.

Internauci pozwalali sobie na  różne takie żarty:[w oryg. md]Ale to nie koniec trosk Kolendy-Zaleskiej.

To nic, że Trump mówił o o bezpieczeństwie międzynarodowym, o art. 5 Traktatu Północnoatlantyckiego, o polskiej historii, bohaterach Powstania Warszawskiego, Janie Pawle II, Koperniku, Chopinie.

Zdaniem dziennikarki, nie wspomniał o istotnej kwestii:

Przemówienie na placu Krasińskich miało swój wymiar symboliczny, jednak amerykański prezydent ani słowem nie wspomniał o Sądzie
Zmieniony ( 07.07.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.