Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 156 gości
S T A R T arrow O to, co NAJWAŻNIEJSZE
Thursday 21 October 2021 11:24:15.35.
W Y S Z U K I W A R K A
Podstawowe wydanie mej książki "O to, co najważniejsze" Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
08.07.2017.

Podstawowe wydanie mej książki „O to, co

najważniejsze”

 

Właśnie na początku lipca 2017 się ukazało w Antyku.

Książka to nie tyle podsumowanie, co ilustracja dziesięciu lat walki o prawdę na stronie Dakowski.pl. Uparta blokada prawdy zachodzi tak w sprawach kluczowych, jak też marginalnych.

Autor, profesor fizyki, ukazuje zadziwiające przyczyny „pokojowych wybuchów” elektrowni jądrowych, w Czarnobylu i Fukushima, a także „solidarne” ukrywanie miliona ofiar Czarnobyla czy bezradność Japonii wobec grozy nie-sterowalności promieniowań i gruzów Fukushima..

„Solidarnie” też wszyscy rządzący odwracają się od faktów i dowodów na to, że człowiek nie ma wpływu na zmiany klimatu. Wymuszają na nas płacenie banksterom „podatku od powietrza”.

Energetyk ukazuje, że Słońce daje nam dziesięć tysięcy razy więcej energii, niż ludzkość jej zużywa, co czyni absurdalnymi wojny o gaz i ropę, które dominują nad światem od półtora wieku. Sposoby doboru i wyborów rządzących to horror logiczny.

Oficjalni analitycy Zbrodni Smoleńskiej dzielą się na dwa chóry kłamców: lewy i „prawy”. Prawda jest „solidarnie” zakopywana.

Itepe, itede...


Drugą część książki to analiza sztucznej anty-cywilizacji (UE, globalizm) narzucanej przez loże, a budowanej i wymuszanej przez żołnierzy i oficerów globalizmu.

Oraz:

Musimy sobie i bliskim uświadomić, że są tylko dwa wybory, dwa sztandary: Chrystusa i szatana, i że bliskie już zwycięstwo Prawdy przyjdzie przez Maryję.


Obyśmy na czas stanęli w walce – i po właściwej stronie.

=========================

Ma 266 stron, u mnie kosztuje 30 zł +5 na „polecony”.

====================================

A kto zamówi wraz z poprzednią, tj. „O energetyce, dla użytkowników i sceptyków” [ciągle BARDZO aktualna] , koszt obu to 50. zl. Już z przesłaniem .

Zmieniony ( 18.07.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.