Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 73 gości
S T A R T arrow PUBLICYŚCI arrow BEZEG 17 arrow Wzruszenie nie pozwala mi ścisnąć Was za gardło
Sunday 20 September 2020 10:28:09.30.
migawki
 

20.09.20 Białystok, Poznań, Zamość – comiesięczne Msze Święte za Ojczyznę i Pokutne Marsze Różańcowe

Przypominamy, że NIE MA obowiązku noszenia maseczek ani w przestrzeni publicznej, ani w pomieszczeniach zamkniętych (także w kościołach), o ile osoba nienosząca maseczki ma na przykład stany lękowe, przy czym NIE MUSI posiadać żadnego zaświadczenia w tej sprawie.

===========================

S
zambelan Trzaskowski i jego doradca rzyciowy - Rabiej. A co z pontonowym bypassem??
Nie mogę znaleźć informacji, czy „Trzaskowianka” nadal delektuje ryby i ludzi??
 
W Y S Z U K I W A R K A
Wzruszenie nie pozwala mi ścisnąć Was za gardło Drukuj Email
Wpisał: Jacek Bezeg   
26.07.2017.

Wzruszenie nie pozwala mi ścisnąć Was za gardłohttp://jacekbezeg.pl/2017/07/26/wzruszenie-nie-pozwala-mi-scisnac-was-za-gardlo/Jacek  BezegSłońce Peru      foto  wars-stars.pl

http://jacekbezeg.pl/media/Peru.jpg Tak, tak Niemcy moje kochane. Ogarnia mnie wielkie wzruszenie. Bo przecież Wy sami macie tak poważne problemy, tyle kłopotów. A to zamachy terrorystyczne, a to gwałty na ulicach. I do tego jeszcze pani kanclerz, która kolejnych najeźdźców na kark Wam ściąga. I w tak trudnej sytuacji znajdujecie jeszcze siły, czas i chęci aby troszczyć się o to, kto będzie w jakiejś tam Polsce rządy sprawował.

Ta Wasza troska wzrusza mnie tak bardzo, tak bardzo, że nie potrafię uściskać Was tak serdecznie, jak na to zasługujecie.

Uporawszy się jakoś z tymi uczuciami chcę jednak jakoś się odwzajemnić za tę z serca płynącą troskę. Zastanowiwszy się nad Waszą sytuacją wykoncypowałem następującą propozycję:

Wywalcie ze stanowiska kobietę, która Wam tyle kłopotów narobiła i na jej miejsce wstawcie sobie nasze ukochane Słońce Peru czyli Donalda Tuska. My już od jakiegoś czasu sobie bez niego radzimy i nawet premier Szydło z dnia na dzień radzi sobie coraz lepiej. W razie czego wszyscy jakoś jej pomożemy. To pewne, bo bardzo ją podziwiamy i kochamy.

Wam pomoc Donalda Tuska jest potrzebna dużo pilniej. To po prostu rzuca się w oczy i myślę, że cała Polska się ze mną zgodzi. Z całą pewnością zaprowadzi on Wasz kraj do pełnej szczęśliwości. Takiej samej jakiej Wy nam życzycie.

Zmieniony ( 26.07.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.