Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 77 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow aborcjoniści; w szklance; eutanazje 16 arrow Komitet Inicjatywy Ustawodawczej #ZATRZYMAJABORCJĘ
Tuesday 19 January 2021 08:46:10.31.
migawki
 

My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a przecież to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

To całe aj-waj o szczepieniach celebrytów celowe: By ludziki poczuły zazdrość i zaczęły się pchać do szczepień.

Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił.

Yes! Yes! Yes! Polska ma pierwszą kobietę GMO! POLSKA WIELKI PROJEKT rozpoczęty!  

Była "pomroczność jasna", teraz jest "dobrowolność obowiązkowa"

Skuteczność penicyliny nie została udowodniona w kontrolowanych badaniach klinicznych, lecz w praktycznym jej stosowaniu w leczeniu rannych żołnierzy podczas II wojny światowej.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Komitet Inicjatywy Ustawodawczej #ZATRZYMAJABORCJĘ Drukuj Email
Wpisał: Kaja Godek   
03.09.2017.

 

Szanowny Panie,
Przyjacielu Fundacji Życie i Rodzina!


 

 

W ostatniej wiadomości informowałam Pana o złożonym u Marszałka Sejmu zawiadomieniu o utworzeniu Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej #ZATRZYMAJABORCJĘ oraz projekcie nowelizacji ustawy aborcyjnej.

Mam dla Pana wspaniałą wiadomość! Inicjatywa #ZATRZYMAJABORCJĘ została zarejestrowana i możemy rozpocząć zbiórkę podpisów pod ustawą chroniącą życie dzieci.

Doszły do nas ostatnio również słuchy, że zwolennicy aborcji wykrzykują na ulicach polskich miast fałszywe hasła, straszą przechodniów, że jeśli aborcja będzie zakazana, będziemy żyli w średniowieczu. Próbują przekonać, że państwa zachodnie są od nas lepsze, bo u nich nikt nie ma problemu z przerwaniem ciąży na życzenie. Faktycznie w wielu państwach takie przepisy obowiązują, ale jaki to niesie za sobą skutek? Widzi Pan zapewne w telewizji lub słyszy w radiu. Przez masowe zabijanie dzieci w szpitalach Zachód zmierza ku upadkowi. My nie możemy brać z nich przykładu! Pokażmy jak powinno się postępować z maleńkim człowiekiem. Bądźmy dobrym przykładem, że dzieci otacza się miłością, troską i opieką.

Właśnie wystąpiliśmy o wykreślenie przesłanki eugenicznej, która skutkuje ok. 1000 legalnych aborcji rocznie w polskich szpitalach. Liczba ta stanowi 96% wszystkich zabójstw nienarodzonych dzieci. Zwrócę również uwagę, że obecna władza i politycy przychylnie wypowiadali się na temat ochrony życia. Mamy zatem realną szansę na wprowadzenie ochrony życia dzieci chociażby z zespołem Downa.

Proszę mi wierzyć, walka jest niezwykle ciężka. Każdego dnia w różnych sytuacjach i miejscach musimy mierzyć się z przeciwnościami broniąc nienarodzonych. Jesteśmy pod nieustanną presją nieprzychylnych mediów, aktywistów lewicowych partii i ludzi, którym zależy na swobodnym zabijaniu jak największej liczby dzieci. Jednak mimo tych trudności, idziemy wciąż naprzód, by wreszcie każde dziecko miało zapewnioną ochronę. Gorąco w to wierzę, że tym razem wygrana jest po stronie życia. Te dzieci już teraz będą wdzięczne również Panu jako uczestnikowi w bitwie o ich los.Łącznie do pomocy w zbiórce podpisów zgłosiło się dotychczas 10 000 osób! To mnie ogromnie cieszy, bo pokazuje skalę zaangażowania i sprzeciwu wobec obecnie obowiązującego prawa. Polacy nie chcą zabijania dzieci w 6. miesiącu ciąży. Przecież w tym wieku dziecko jest już w zupełności zdolne do przeżycia poza organizmem matki!

Musimy być w pełnej gotowości. Właśnie rozpoczynamy największą jak dotąd w skali naszego kraju zbiórkę podpisów poparcia dla życia. Ośmielam się zatem prosić Pana o wsparcie finansowe, bez którego nasza inicjatywa nie ma szansy powodzenia. Na każde tego typu działanie potrzebne są fundusze. Zaangażowanie wielkiej rzeszy wolontariuszy wymaga pokrycia kosztów ich działania.

Dlatego bardzo proszę o wsparcie tego ważnego przedsięwzięcia dowolną kwotą, jaką obecnie może Pan pomóc.

Dla przykładu napiszę, że koszt wydrukowania 20 kolorowych plakatów informujących o zbiórce to 40 zł, a takich kompletów potrzebujemy aż 600. Zakupujemy również koszulki, podkładki, banery, a nawet namioty niezbędne by ochronić wolontariuszy przed słońcem i deszczem. Chcemy też wyposażyć zbierających w megafony, bo to pomaga przyciągnąć uwagę ludzi i zwiększyć liczbę podpisów. Potrzeby są ogromne, ale cel - warty zainwestowania.

 

 


Pozdrawiam Pana w imieniu swoim i Wolontariuszy,

Kaja Godek


 

 PS. Właśnie teraz ruszamy z intensywną zbiórką podpisów. Nie mamy ani chwili do stracenia! Do tego jednak potrzebujemy wsparcia finansowego, aby wyposażyć zbierających w najpotrzebniejsze materiały. Liczę na Pana wsparcie, za które z góry dziękuję!

 

 

WSPIERAJ KORZYSTAJĄC Z PRZELEWÓW TRADYCYJNYCH

NUMER RACHUNKU BANKOWEGO:

26 1140 2004 0000 3202 7615 3171

NAZWA ODBIORCY:

FUNDACJA ŻYCIE I RODZINA

TYTUŁEM:

DAROWIZNA NA CELE STATUTOWE


WSPIERAJ KORZYSTAJĄC Z PRZELEWÓW ZAGRANICZNYCH


IBAN:

PL26114020040000320276153171

KOD SWIFT:

BREXPLPWMBK

 

 


Zmieniony ( 03.09.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.