Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 145 gości
S T A R T arrow Gospodraka..., oj, draka arrow pieniądz - narzędzie rabunku 17 arrow Rabunkowa polityka fiskalna. To jest GRANDA.
Wednesday 20 January 2021 16:45:04.32.
migawki
 

My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a przecież to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

To całe aj-waj o szczepieniach celebrytów celowe: By ludziki poczuły zazdrość i zaczęły się pchać do szczepień.

Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił.

Yes! Yes! Yes! Polska ma pierwszą kobietę GMO! POLSKA WIELKI PROJEKT rozpoczęty!  

Była "pomroczność jasna", teraz jest "dobrowolność obowiązkowa"

Skuteczność penicyliny nie została udowodniona w kontrolowanych badaniach klinicznych, lecz w praktycznym jej stosowaniu w leczeniu rannych żołnierzy podczas II wojny światowej.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Rabunkowa polityka fiskalna. To jest GRANDA. Drukuj Email
Wpisał: Rabunkowa polityka fiskalna. To jest GRANDA.   
04.09.2017.

Rabunkowa polityka fiskalna. To jest GRANDA.

Zdaniem Wojciecha Cejrowskiego polski rząd realizuje sowiecką politykę fiskalną

2017-09-04 http://www.pch24.pl/zdaniem-wojciecha-cejrowskiego-polski-rzad-realizuje-sowiecka-polityke-fiskalna,54303,i.htmlPo ostatnich burzach rząd się obudził i mówi: darowizny dla poszkodowanych będą zwolnione z podatku. To po prostu GRANDA, że w ogóle jakiekolwiek darowizny są obłożone podatkiem!”, powiedział na antenie Radia Koszalin Wojciech Cejrowski.

 

- Ktoś, kto mi daje pieniądza już od nich podatek zapłacił. W związku z tym nakładanie drugiego podatku na drugą osobę w sytuacji, kiedy nie powstał żaden nowy produkt narodowy, żadna wartość nie została dodana, to jest drugi raz opodatkowanie tych samych pieniędzy. Jest to GRANDA niezgodna z prawem! Nie wolno karać dwa razy za to samo – podkreślił Cejrowski.

 Cejrowski udowadniał, że w przypadku przekazywania jakiejkolwiek darowizny nie można mówić o stworzeniu nowego produktu czy wykonaniu usługi. – Nie sprzedaliśmy nowej marchewki, która wyrosła na polu, więc państwu nie należy się podatek od darowizny – zaznaczył znany podróżnik.

 

W jego ocenie należy „przewrócić całą politykę fiskalną”. – Jest to sowiecka, socjalistyczna polityka, która rabuje obywateli – powiedział.

Na potwierdzenie swojej tezy zapytał prowadzącego rozmowę jak to jest, że państwo zdejmuje podatek tylko z darowizn dotyczących ostatnich nawałnic a nie z wszystkich, jakie, nie daj Boże, będą miały miejsce. - Zerwało mi dach i mam się bać, że państwo zabierze mi kawałek pieniędzy z darowizny tylko dlatego, że zerwał go inny huragan a nie ten, który był ostatnio. To jest GRANDA – powtórzył Cejrowski.

 Zdaniem Cejrowskiego przedstawiciele polskiego rządu powinni jak najszybciej zlikwidować obowiązujące przepisy, ponieważ są to złe przepisy. – Od tego jest Szydło i cała ta spółka w parlamencie, która bierze forsę od pana i ode mnie. Siedzą na tyłkach, kłócą się ze sobą o… (niecenzuralne słowo – red.) zamiast zlikwidować złe przepisy – powiedział.

 Źródło: youtube.com

TK

Zmieniony ( 04.09.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.