Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 62 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow zamachy, piątkowe samobóje 16 arrow Ponura rocznica: Sześć lat temu zmarł Lepper
Friday 28 February 2020 13:17:47.28.
W Y S Z U K I W A R K A
Ponura rocznica: Sześć lat temu zmarł Lepper Drukuj Email
Wpisał: Michał Pilc   
04.10.2017.
H3 { margin-bottom: 0.21cm; }H3.cjk { font-family: "Droid Sans"; }H3.ctl { font-family: "FreeSans"; }H2 { margin-bottom: 0.21cm; }H2.cjk { font-family: "Droid Sans"; }H2.ctl { font-family: "FreeSans"; }P { margin-bottom: 0.21cm; }

Sześć lat temu zmarł Andrzej Lepper, były wicepremier i minister rolnictwa, przewodniczący Samoobrony

http://wnet.fm/kurier/sierpniu-6-temu-zmarl-andrzej-lepper-byly-wicepremier-minister-rolnictwa-a-takze-przewodniczacy-samoobrony/Oficjalnie przyczyną śmierci było samobójstwo. Ale, jak wiemy z ustaleń dziennikarza śledczego Wojciecha Sumlińskiego, wszystko wskazuje na to, że Andrzej Lepper został zamordowany.

Michał Pilc

Andrzej Lepper wiele razy wypowiadał się, że ma dowody na korupcję czołowych polskich polityków. W Internecie można znaleźć film „8 minut, które zabiło Andrzeja Leppera”. Polityka wyszydzano, ośmieszano, a po latach okazuje się, że w wielu sprawach miał rację. I jego przewidywania się sprawdzają.

Lepper może był trochę nieokrzesany, ale na pewno był patriotą i upominał się o godne życie ludzi, których transformacja ustrojowa wyrzuciła poza nawias życia społecznego. W III RP podnoszony przez niego postulat podmiotowości gospodarczej Polski brzmiał egzotycznie. Uważano, że ochrona polskich przedsiębiorców nie powinna mieć miejsca. A dzisiaj okazuje się, że szanowani ekonomiści, na przykład prof. Witold Kieżun, mają podobne zdanie na tematy gospodarcze (społeczna gospodarka rynkowa). Natomiast w przesiąkniętej michnikowszczyzną III RP takie poglądy uważano za oszołomstwo.

Zachęcam do obejrzenia wspomnianego filmu (25 minut), w którym Lepper wypunktował konkretne przypadki złodziejskiej wyprzedaży za bezcen polskiego majątku narodowego: https://www.youtube.com/watch?v=Smk8CZlyJwk .

Swoją drogą, czekam z niecierpliwością na powstanie Sejmowej Komisji śledczej, która zbadałaby okoliczności śmierci Andrzeja Leppera. W jakim celu w sierpniu 2011 roku Lepper chciał się spotkać z Jarosławem Kaczyńskim? Co miał mu do przekazania? I czego tak mocno obawiały się „loże, służby, mafie”, że posunęły się do środka ostatecznego?

Apelujmy do posłów na Sejm o powstanie komisji śledczej do zbadania tej sprawy. Jesteśmy to winni temu politykowi.

A na koniec – 25-minutowy wywiad z Wojciechem Sumlińskim na temat niebezpiecznych związków Andrzeja Leppera: https://www.youtube.com/watch?v=flXSyLKD27k .

Artykuł Michała Pilca pt. „Ponura rocznica” znajduje się na s. 8 wrześniowego „Wielkopolskiego Kuriera Wnet” nr 39/2017, wnet.webbook.pl.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.