Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 113 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow Demografia 16 arrow Porażający wzrost śmiertelności Polaków
Friday 30 October 2020 20:28:39.30.
migawki
 

30/31.10 Jasna Góra – comiesięczne Czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę

Wielce Czcigodny Premierze i Ministrze „Zdrowia” ! Demonstranci przeciw kłamstwom kowidowym pytali : „Premierze, czy istnieje sranie bezobjawowe?” . A po karetkach policji skakał wasz prowok - zdjęcia mogę dostarczyć.

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”. Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

A fekalia Trzaskowskiego systematycznie, po cichu dalej ubogacają Wisłę.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Porażający wzrost śmiertelności Polaków Drukuj Email
Wpisał: Anna Słupianek   
06.10.2017.

Porażający wzrost śmiertelności PolakówAnna Słupianek http://3obieg.pl/porazajaca-smiertelnosc-polakow  Ewenement na skalę światową! Tę wiadomość o danych GUS przeczytałam parę dni temu a dotyczyła stycznia tego roku. Takiej śmiertelności nie było w całej „wolnej Polsce” czyli od prawie 30 lat i co? cyt: „Z przedstawionych przez GUS danych wynika, że w styczniu 2016 r. łączna liczba zgonów sięgnęła 33 tys. To dużo, ale […]... To dużo, ale jeszcze gorzej było rok później. W styczniu 2017 r. zmarło aż 44 tys. 400 osób. To aż o 35 proc. więcej!
Gorzej jest również, gdy weźmiemy pod lupę dane z szerszego okresu. Łącznie w pierwszym półroczu 2017 r. liczba zgonów zwiększyła się o 7 proc. w stosunku do analogicznego okresu rok wcześniej.
http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/przerazajace-dane-o-umieralnosci-polakow-to-jest-katastrofa/9hrhbgq
O ekspertyzę zwrócono się do znawców klimatu. Oni wypowiedzieli się na ten temat i oczywiście stwierdzili, że to wynik smogu. Wynika z tego, że dalszych badań nie będzie?
Chyba śnię…. a gdzie dalsza analiza? Smog jest teraz bardzo trendy. Cała unia jewrejska z nim walczy więc już mamy „analizę” I co? Te potworne liczby mają usprawiedliwić kolejne zamykanie kopalń? W końcu już tylko na nie można wszystko zwalić bo polski przemysł właściwie nie istnieje…
Nie ma do tej pory żadnych rzetelnych badań na temat przyczyny aż takiego wzrostu śmiertelności. Po prostu stwierdzono, że to smog i już! Ci eksperci z Polskiego Alarmu Smogowego Marcin Popkiewicz oraz Jakub Jędraka według mojej wiedzy nie są lekarzami, pierwszy z nich na pewno jest absolwentem wydziału fizyki UW.

O tym, że zachorowania np na raka jelita grubego wzrosły w Polsce aż czterokrotnie jakoś cisza… a to właśnie Polska odnotowuje największy wzrost zachorowalności w całej Europie. W ogóle jeśli chodzi o długość życia i Polacy i Polski znajdują się na 28 miejscu w Europie a to są dane z ubiegłego roku zanim nastąpił ten exodus.
Prawda jest taka, że spożywamy chyba najgorszy pokarm serwowany nam przez różnej maści międzynarodowe markety.
Prawda jest również taka, że po opublikowaniu aż tak zatrważających danych powinno się powołać przynajmniej na szczeblu ministerstwa zdrowia, komisję dla zbadania co jest prawdziwym powodem aż takiego wzrostu śmiertelności.
A co na to wszystko nasz książę minister Radziwiłł? W lutym na konferencji dotyczącej zdrowia oznajmił o nowym portalu „zdrowie.pap.pl” który powstał w ramach Narodowego Programu Zdrowia. Poinformowano nas o tym na oficjalnej stronie Ministerstwa Zdrowia. Wejrzałam na tą stronę, tyle, że tam nie ma żadnej informacji na temat przyczyn tego śmiertelnego exodusu Polaków, nic… jest za to o konieczności szczepień, zmęczeniu, stresie, malarii, salmonelli a nawet o … niejadkach.
Tak więc jedynie w styczniu tego roku wymarło ponad 44 tysiące Polaków, w jeden miesiąc zniknęło całkiem spore miasteczko polskie a książę minister nie ma nic do powiedzenia?
Pytanie, czy doczekamy się jakiegokolwiek raportu na temat tego co się dzieje ze zdrowiem Polaków? i czy przypadkiem znów nie jesteśmy poddawani jakimś wyniszczającym eksperymentom? i to nie jest jakaś spiskowa teoria!!
Nie znam podobnego przypadku w żadnym innym kraju na świecie nie ogarniętym działaniami wojennymi, aby ilość zgonów rok do roku wzrosła o 35%!

Tym bardziej, że następne miesiące również są alarmujące to w dalszym ciągu ponad 7% za pierwsze pół roku. Żaden smog nie jest wytłumaczeniem takiej skali umieralności.
źródła:

http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2017-03-15/rekordowa-liczba-chorych-na-nowotwory-w-polsce-w-2016-r-bedzie-rosnac/
http://zdrowie.dziennik.pl/nowotwory/artykuly/547432,raport-w-polsce-najwyzszy-wzrost-zachorowan-na-raka-jelita-grubego.html

https://facet.wp.pl/polacy-wciaz-zyja-krocej-niz-polki-i-inni-europejczycy-przyczyna-przepracowanie-6049950464418433a

https://zdrowie.pap.pl/wiadomosci

Zmieniony ( 06.10.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.