Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 66 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow KOD i ew. mutacje. arrow Prezes NRL Hamankiewicz ws. protestu rezydentów: Do 31 zagranicznych izb lekarskich!! Skandal!
Friday 20 April 2018 20:49:10.25.
migawki
Stanisław Michalkiewicz - już lepiej.  Dalej bardzo prosimy o modlitwę.
=======================

W całej Polsce – Pokutne Marsze Różańcowe

===================

Minister sprawiedliwości w drugim rządzie Belki: Andrzej Kalwas

==============================

P.rezydent całe przedpołudnie ćwiczył przed lustrem spontaniczność Swych gestów: wysuwania szczęki i ręki. Gdy Doradcy uznali, że więcej spontanu z niego nie wycisną, zaraz dał głos po stronie Niesprawnych. Oby było to serio, dla Niesprawnych, oczywiście.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Prezes NRL Hamankiewicz ws. protestu rezydentów: Do 31 zagranicznych izb lekarskich!! Skandal! Drukuj Email
Wpisał: Maciej Hamankiewicz   
16.10.2017.

Prezes Naczelnej Rady Lekarskiej: ws. protestu rezydentów zwróciliśmy się do organizacji międzynarodowych.[ do 31 izb lekarskich!!]

[Skandal! Hamankiewicz jak KOD ! MD]2017-10-13, http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2017-10-13/prezes-naczelnej-rady-lekarskiej-zwrocilismy-sie-do-miedzynarodowych-organizacji-ws-protestu-rezydentow/Jak poinformował Maciej Hamankiewicz [to ten od promocji przymusu szkodliwych szczepień !! MD] , Naczelna Rada Lekarska zwróciła się do międzynarodowych organizacji "aby wywarły presję na polski rząd". - Zwróciliśmy się do tych najbardziej zaprzyjaźnionych międzynarodowych organizacji, aby wywarły presję na polski rząd, żeby zechciał w ogóle rozmawiać - mówił. Dodał, że zwrócono się do 31 izb lekarskich m.in. z Austrii, Bułgarii i Czech.

Zmieniony ( 16.10.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.