Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 48 gości
S T A R T arrow Gospodraka..., oj, draka arrow kolejny "sukces" arrow Następny krok w ramach "walki z przemocą w rodzinie": ....W stronę inwigilacji....
Sunday 05 July 2020 11:57:43.29.
migawki

 Pielgrzymka 2020. Piesza Międzynarodowa Pielgrzymka Tradycji Katolickiej Warszawa-Jasna Góra

Proszę o gorące modlitwy o zdrowie ks. prof. Stanisława KOCZWARY.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Następny krok w ramach "walki z przemocą w rodzinie": ....W stronę inwigilacji.... Drukuj Email
Wpisał: xxxx   
30.10.2017.
Następny krok w ramach "walki z przemocą w rodzinie": ….W stronę inwigilacji..
 
Obowiązkowa kamera przy przeglądzie.


Następny krok w ramach walki z przemocą w rodzinie: obowiązkowa kamera w domu i mikrofon + ewentualnie w sypialni: czy delikwent spełnia normy Europejskie.

Łukasz Maślanka

https://trans.info/przeglad-techniczny-pojazdu-69786?utm_campaign=naglowek_w_TransInfo&utm_source=ramka_w_PZ&utm_medium=news


Od 30 października br., czyli już od poniedziałku, w Polsce zmienią się [zmieniły md] przepisy dotyczące przeglądu technicznego pojazdu. Czego należy się spodziewać?

Przede wszystkim zmieni się sposób płatności. Za obowiązkowy przegląd techniczny pojazdu trzeba będzie zapłacić z góryTa opłata stanie się więc niezależna od wyniku kontroli auta. W ten sposób rząd chce sprawić, żeby badania stanu technicznego samochodów w Polsce były bardziej rzetelne.

Opłata ewidencyjna nie będzie, jak dotychczas, pobierana za wpis do dowodu rejestracyjnego, a za przeprowadzenie badania” – wyjaśnia Ministerstwo Cyfryzacji.

Tej zasadzie nie będą niejako podlegać samochody firmowe, za przegląd których będzie można zapłacić fakturę z odroczonym terminem płatności. To jednak szczegół techniczny, a zasada “wpis za wykonanie przeglądu, a nie za sam przegląd” będzie obowiązywała również w przypadku wozów z flot firmowych.

Przegląd techniczny pojazdu – nowe reguły

Zmieni się też sam sposób przeprowadzania kontroli stanu technicznego pojazdu. Pracownik stacji diagnostycznej będzie musiał zrobić zdjęcia pojazdu i szczegółowo opisać przebieg badania. W takim raporcie muszą też znaleźć się wszystkie informacje o usterkach wykrytych w samochodzie. A zanim badanie się rozpocznie, specjalista będzie musiał zerknąć do historii auta. Ten pomysł ma sprawić, że nie ukryją się wcześniejsze decyzje odmowne o dopuszczeniu pojazdu do ruchu.

=================================

Mail'em:

Dobra zmiana ... a tu bizantyjskie zwyczaje administracyjne.
Zdjęcia na skrzyżowaniach robią,  teraz na przeglądach - ciekawe co widać na zdjęciu? Chyba że zderzaka nie ma albo przeżarte rdzą auto na wylot.
Sraty taty, baze danych chcą za darmo rękami pracowników przeglądu zbudować.
Następny krok w ramach walki z przemocą w rodzinie: obowiązkowa kamera w domu i mikrofon + ewentualnie w sypialni czy delikwent spełnia normy Europejskie.Zmieniony ( 30.10.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.