Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 88 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow "Starsi i mądrzejsi" 15 arrow Hucpa, czy nagana Władcy? MSZ Izraela skrytykowało Marsz Niepodległości w Warszawie.
Friday 28 February 2020 19:43:47.28.
W Y S Z U K I W A R K A
Hucpa, czy nagana Władcy? MSZ Izraela skrytykowało Marsz Niepodległości w Warszawie. Drukuj Email
Wpisał: MSZ Izraela   
13.11.2017.

Hucpa, czy nagana Władcy?

MSZ Izraela skrytykowało Marsz Niepodległości w Warszawiehttps://wiadomosci.wp.pl/msz-izraela-skrytykowalo-marsz-niepodleglosci-w-warszawie-6187099239532161aMSZ Izraela nazwało "niebezpiecznym" sobotni Marsz Niepodległości w Warszawie i odnotowało, że zorganizowały go "elementy ekstremistyczne i rasistowskie". Rzecznik resortu wyraził nadzieję, że organizatorzy zostaną ukarani przez polskie władze.


- To marsz niebezpieczny, zorganizowany przez elementy ekstremistyczne i rasistowskie - oświadczył rzecznik Ministerstwa Spraw Zagranicznych Izraela Emmanuel Nahshon, którego słowa przytoczyła w niedzielę włoska agencja prasowa Ansa.

Dodał: "Wyrażamy ufność, że władze polskie podejmą działania przeciwko organizatorom".

- Historia uczy, że na takie zjawiska nienawiści rasowej trzeba reagować natychmiast i w sposób zdecydowany - podkreślił.

Zmieniony ( 13.11.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.