Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 116 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow o WSI i PO wsi 16 arrow Na kursie i na ścieżce: Ciepła posadka dla Arabskiego. W unijnym banku w Luksemburgu
Thursday 09 April 2020 14:52:11.29.
migawki
 

Trzeźwi bądźcie i czuwajcie, bo przeciwnik wasz diabeł jak lew ryczący krąży, szukając, kogo by pożarł. Sprzeciwiajcie mu się mocni w Wierze, wiedząc, że to samo utrapienie spotyka braci waszych na świecie. A Bóg wszelkiej łaski, który wezwał was do swej wiecznej chwały w Chrystusie Jezusie, udoskonali, utwierdzi i ugruntuje utrapionych. 1P 1,5

===========
Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich. Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko. List do Efezjan, 6 – 12,13
       Czy głupota jest grzechem?
Laudetur Iesus Christus!  Chcą uderzyć w Wielki Czwartek, bo zauważyli, że nie ma oporu:  Ani MODLITWY.

Konieczne egzorcyzmy, bo to ewidentnie sprawa Złego. Jeden biskup je dziś [Wielka Środa] odprawia w intencji otrzeźwienia rządu i parlamentu. I będzie kontynuował w następnych dniach. Parę sekretariatów kurii metropolitalnych  ma wyłączone telefony z powodu wirusa [!!!] W innych – nie odbierają telefonów. Módlmy się. 

Wielki Czwartek, 14-ta: To jednak ośmielili się uderzyć w Pana Boga: zakazują Mszy, nawet na ledwo 50 osób, w Wielkanoc! Na Sądzie będzie im to policzone, a zapewne - i wcześniej.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Na kursie i na ścieżce: Ciepła posadka dla Arabskiego. W unijnym banku w Luksemburgu Drukuj Email
Wpisał: Tomasz Arabski   
06.12.2017.
Na kursie i na ścieżce:

Ciepła posadka dla Arabskiego. W unijnym banku w Luksemburgu


http://niezalezna.pl/210681-ujawniamy-ciepla-posadka-dla-arabskiego-w-unijnym-banku-w-luksemburgu


Tomasz Arabski - były szef kancelarii Donalda Tuska, oskarżony o niedopełnienie obowiązków przy organizacji lotu smoleńskiego - dostał właśnie ciepłą posadkę w unijnej instytucji. Jak dowiedział się portal Niezalezna.pl, Arabski został wysokim urzędnikiem ds. polityki instytucjonalnej w Europejskim Banku Inwestycyjnym z siedzibą w Luksemburgu.

Informacje, do których dotarliśmy, udało nam się potwierdzić w Europejskim Banku Inwestycyjnym (EBI).

- Tomasz Arabski zgłosił się, odpowiadając na ogłoszenie EBI. Został wybrany według zwyczajowych procedur Banku i rozpoczął pracę 16 listopada 2017 r. - powiedział nam rzecznik EBI.
  Europejski Bank Inwestycyjny to instytucja finansowa Unii Europejskiej. Jego prezesem jest Niemiec Werner Hoyer, działacz FDP (Wolnej Partii Demokratycznej) - liberalnej partii bliskiej środowisku politycznemu PO. Akcjonariuszami EBI są państwa członkowskie UE.

Tomasz Arabski jest jednym z najbardziej zaufanych ludzi Donalda Tuska. W latach 2007–2013 był szefem jego kancelarii, potem - do 2015 r. - ambasadorem RP w Hiszpanii i Andorze.

Był koordynatorem tragicznego lotu Tu-154 do Rosji 10 kwietnia 2010 r..

W czasie organizacji lotu nie wyznaczono nawet lotnisk zapasowych w przypadku, gdyby w Smoleńsku nie było warunków do lądowania. W 2014 r. grupa osób najbliższych kilkunastu ofiar katastrofy Tu-154 w Smoleńsku skierowała przeciwko niemu (i grupie urzędników KPRM) subsydiarny akt oskarżenia o domniemane niedopełnienie obowiązków przy organizacji tego lotu.

Przed katastrofą smoleńską - w tajemnicy przed prezydentem Lechem Kaczyńskim – Arabski prowadził sekretne rozmowy w Warszawie i Moskwie z Rosjanami. Podczas jednego z nich złamał zasady dyplomacji, wypraszając ze spotkania w moskiewskiej restauracji Justynę G., pracowniczkę ambasady RP w Moskwie. Co więcej, Arabski zabronił jej opowiadać ambasadorowi RP Jerzemu Bahrowi o prowadzonych w Moskwie rozmowach. Według Andrzeja Melaka - brata śp. Stefana Melaka, który zginął w Smoleńsku - Arabski mówił w Moskwie bliskim ofiar, że trumny z ich ciałami nie będą mogły być otwierane.

Potem okazało się, że [formalnego md] zakazu otwierania trumien nie było.

Zmieniony ( 06.12.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.