Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 87 gości
S T A R T arrow PUBLICYŚCI arrow BEZEG 17 arrow Objaśnienie sytuacji. Dwadzieścioro osób, których nikt nie wybierał - rozrabia.
Tuesday 22 September 2020 10:36:05.30.
migawki
 

25/26.09 Jasna Góra – comiesięczne Czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę. CII – czyli sto drugie !!

Przypominamy, że NIE MA obowiązku noszenia maseczek ani w przestrzeni publicznej, ani w pomieszczeniach zamkniętych (także w kościołach), o ile osoba nienosząca maseczki ma na przykład stany lękowe, lub "trudności w oddychaniu", przy czym NIE MUSI posiadać żadnego zaświadczenia w tej sprawie.

===========================

Szambelan Trzaskowski i jego doradca rzyciowy - Rabiej. A co z pontonowym bypassem?? Nie mogę znaleźć informacji, czy „Trzaskowianka” nadal delektuje ryby i ludzi?? 21 IX: Rurociąg na moście pontonowym działa.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Objaśnienie sytuacji. Dwadzieścioro osób, których nikt nie wybierał - rozrabia. Drukuj Email
Wpisał: Jacek Bezeg   
22.12.2017.

Objaśnienie sytuacji.

Dwadzieścioro osób, których nikt nie wybierał - rozrabia.

 

P { margin-bottom: 0.21cm; }A:link { color: rgb(0, 0, 128); text-decoration: underline; }

[Dawniej się mówiło - "jak pijany zając". Teraz  - "jak pijany Juncker".

Czy Juncker ma problem z alkoholem? – pyta ważnego dyplomatę jeden z korespondentów. – Nie ma. On ma problem, gdy nie ma alkoholu – ]Jacek Bezeg http://jacekbezeg.pl/2017/12/22/objasnienie-sytuacji/#more-3416

[urocze, pełne ekspresji zdjęcie – w oryginale. MD]Może wielu zdaje sobie sprawę z sytuacji. Myślę jednak, że na wszelki wypadek dobrze by było jakieś objaśnienie napisać.

Mamy więc stające w sporze naprzeciw siebie dwie grupy.

Jedna strona to Państwo w którym niedawno wybrano demokratycznie i uczciwie (wiem, bo brałem udział w kontrolowaniu wyborów) Sejm i Senat oraz prezydenta. Partia, która wygrała wybory zapowiadała głębokie reformy. Podobne były obietnice nowego prezydenta. Po trudnych dyskusjach i długich negocjacjach wreszcie pewna istotna część tych obiecywanych reform uzyskała poparcie Sejmu i Senatu oraz podpis prezydenta. I w tym momencie pojawia się sprzeciw.

Przeciwna strona to dwadzieścioro osób, których nikt nie wybierał, a sposób ich mianowania jest niejasny. W dodatku nikt nie wie czy mianowania te odbyły się zgodnie z przepisami mówiącymi jak powinny powinny się odbyć, jeśli w ogóle przepisy takie istnieją.

Krótko mówiąc nie wiadomo skąd się wzięli.

I teraz ta dwudziestka ma czelność pouczać o demokracji i karać to Państwo za wdrażanie obiecanych reform twierdząc jakoby działania te były niedemokratyczne.

Chyba widać jak bardzo śmieszni są ci państwo z Komisji Europejskiej zachowując się w ten sposób.

Dlaczego to robią wyjaśnień jest wiele. Jedno z nich jest tu:

http://www.wyszperane.info/2017/12/21/w-atakach-na-polske-licza-sie-pieniadze-setki-miliardow-zlotych-drenowane-z-naszej-gospodarki/


Zmieniony ( 22.12.2017. )
 
następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.