Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 79 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow aborcjoniści; w szklance; eutanazje 18 arrow Cejrowski do polityków PiS-u: "Nie bądź bydlakiem", nie morduj człowieka.
Tuesday 23 January 2018 16:34:01.24.
migawki

25 stycznia o godz. 17-tej zapraszamy na kolejny otwarty czwartek do naszej redakcji, Polityka Polska, Warszawa, ul. Podwale 11 pok. 131.[Dom Rzemiosla]   Prof. Mirosław Dakowski wygłosi prelekcję na temat: „Ukrywany Cud nad Wisłą, 14-15 sierpnia 1920 r.” Dodam: Wyjaśnię, czemu ta sprawa jest tak dramatycznie aktualna.

==========================

Siedlce [28-go] - Pokutny Marsz Różańcowy.

=======================

Barter to wymiana. Rozpocząłem od słoików z miodem rzepakowym za moje książki. 1:1 !! Może ktoś ma gęś, królika, zająca czy jaja na wymianę? Może ziemniaki w płynie? Ale papierki z królem Kazimierzem czy Jagiełłą też przyjmuję. Oferuję strawę intelektualną oraz broń w trwającej, coraz okrutniejszej wojnie.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Cejrowski do polityków PiS-u: "Nie bądź bydlakiem", nie morduj człowieka. Drukuj Email
Wpisał: Wojciech Cejrowski   
12.01.2018.

Cejrowski do polityków PiS-u: "Nie bądź bydlakiem", nie morduj człowieka.

[VIDEO w oryg. MD]

http://nczas.com/wiadomosci/polska/cejrowski-w-mocnych-slowach-do-politykow-pis-u-nie-badz-bydlakiem-video/„Nie bądź bydlakiem” – w ten sposób Wojciech Cejrowski zaapelował do posłów rządzącej koalicji.

Podróżnik i pisarz, Wojciech Cejrowski gościł na antenie publicznej telewizji. W czasie rozmowy z prowadzącym wypowiedział się na temat głosowanych ostatnio dwóch projektów o aborcji. Na swoim Twitterze zamieścił krótkie postscriptum do telewizyjnego nagarniania.W czasie rozmowy z Michałem Rachoniem Cejrowski odniósł się do dwóch projektów dotyczących aborcji. Podróżnik porównał ilość podpisów zebranych pod każdym z nich. W takim zestawieniu zdecydowanie większym poparciem cieszy się projekt, który postuluje zaostrzenie przepisów dotyczących aborcji.

Cejrowski stwierdził, że aborcję stosuje się często wobec dzieci, u których w czasie badań prenatalnych wykryto Zespół Downa. Usuwa się w ten sposób człowieka, który po urodzeniu, jest sobie w stanie radzić w normalnym świecie.Aborcja eugeniczna to jeden z najczęściej wykonywanych rodzajów aborcji w naszym kraju. Według podróżnika, osobom z Zespołem Downa nie daje się w ten sposób żadnych szans. W kontekście ustaw głos zabrał niedawno Paweł Mucha z Kancelarii Prezydenta. Poinformował: Prezydent według mojej wiedzy jest przeciwnikiem aborcji eugenicznej.

Po programie na Twitterze podróżnika pojawiło się krótkie nagranie, w którym Cejrowski zaapelował do posłów PiS. Obiecywaliście bronić życia każdego Polaka. Przypomnę, że Polak przed narodzeniem też ma prawa i to konstytucyjne a głównym prawem jest prawo do życia – mówił.

Cejrowski apelował: Posłowie PiS to jest chwila prawdy i będziemy patrzyć na was po nazwisku (…). Nie bądź bydlakiem.


Zmieniony ( 12.01.2018. )
 
« poprzedni artykuł
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.