Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 97 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow szczepienia 18 arrow Grypowa histeria 2018
Friday 04 December 2020 09:27:13.31.
migawki
 

12.12.2020 Dzień wielkiej modlitw różańcowej za Polskę – procesje różańcowe w naszych parafiach.

Wezwanie do postu i modlitwy w czasie Adwentu 2020 roku

Ci niby-rządzący - prezes, premier [nie liczmy dokooptowanych urzędników, jak Niedzielski itp.] w panice miotają się, zachowują się jak przerażeni idioci czy wariaci podczas pożaru na strychu, gdy schody już się spaliły. Piszą o tym nawet ich sojusznicy. Kto wie, co - czy kto - ich tak przeraża? [proszę o krótkie sugestie, ale bez sloganów].

=================

Połajanki w łże-prawicy: - W negocjacjach nie można być, za przeproszeniem, "miękiszonem", trzeba być twardym, trzeba potrafić dbać o interesy własnego kraju, Polski - mówił Ziobro w kontekście prowadzonych przez premiera Morawieckiego negocjacji wokół budżetu UE i mechanizmu praworządności.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Grypowa histeria 2018 Drukuj Email
Wpisał: prof. Maria Majewska   
24.01.2018.

Grypowa histeria 2018

prof. Maria Majewska

W mediach szaleje kolejna histeria napędzania strachu przed epidemią grypy.  Pojawiła się 10 lat po poprzedniej medialnej „pandemii” świńskiej grypy (2008/2009), którą pewne pamięta większość dorosłych osób. 

Tak jak w poprzedniej propagandzie, media straszą, że miliony ludzi w tym sezonie poumierają na grypę, jeśli się szybko nie zaszczepią. A tymczasem CDC (amerykańskie Centrum Kontroli Chorób) ogłosiło, że obecnie stosowane szczepionki są bezwartościowe i są skuteczne najwyżej w 10%, co należy interpretować, że 10% osób zaszczepionych nie zachoruje na grypę, a 90% ma duże szanse, że zachoruje i zarazi swe otoczenie

  Dotychczasowe statystyki zachorowań i zgonów to potwierdzają.  Chorują i umierają na grypę głównie osoby, które otrzymały szczepienia na grypę.   Poniżej kilka linków nt. 
Szczepienia grypowe zawsze zwiększały ryzyko nachorowania na grypę i zapalenie płuc oraz umieralność.  Miliony osób, które dały kiedyś zaszczepić miały takie osobiste doświadczenia.  Wykres [nie potrafię md] ilustruje, jak w USA wzrastała śmiertelność ludzi z powodu grypy i zapalenia płuc od czasu rozpowszechnienia szczepionek grypowych.  Im wyższy był procent osób wyszczepionych (niebieska linia), tym bardziej wzrastała umieralność na te choroby (brązowa linia). 

Obecnie stosowane szczepionki zawierają 3 lub 4 typy wirusów grypy. Niektóre zwierają rekombinowany materiał genetyczny.  Teoretycznie szczepienne wirusy są inaktywowane (osłabione), ale w praktyce wiemy, że często są aktywne, co sprawia, że u wielu osób wkrótce po szczepieniu wywołują grypę.   Wiadomo z badań, że w procesie produkcji szczepionek podczas hodowli wirusów w jajkach lub w innych tkankach zwierzęcych wirusy te intensywnie mutują, więc nie wiadomo, jakie antygeny/wirusy znajdują się w ostatecznych szczepionkach.  Żywe wirusy ze szczepionek mutują też w organizmach zaszczepionych osób, wywołując różne choroby z nowotworowymi włącznie.  
Prawdopodobne, że producenci celowo wprowadzają do obrotu partie z aktywnymi wirusami, aby każdego roku wywołać epidemie.  Szczepionki z tej samej partii są rozpraszane po całym kraju, dzięki czemu ogniska czy epidemie grypy wybuchają na raz w wielu regionach. Gdyby wysyłano takie „gorące” partie tylko do jednego miasta czy regionu i tam wszyscy zaszczepieni by ciężko zachorowali lub umarli, wówczas byłoby to bardzo widoczne. Rozproszone zgony poszczepienne są łatwiejsze do ukrycia. 

Warto też pamiętać, że obecnie prawie do wszystkich szczepionek dodaje się neurotoksyczne aluminium  i do wielu dodaje się silnie neurotoksyczny thimerosal (związek rtęci).  

Obecnie stosowane szczepionki grypowe

https://www.cdc.gov/flu/protect/vaccine/vaccines.htm
http://vaxxter.com/statistical-revelations-seem-to-disprove-flu-mania/

http://vaxxter.com/vaccinated-boy-dies-flu-like-symptoms-michigan/

http://www.cbs8.com/story/37310685/12-year-old-boy-with-flu-like-symptoms-dies-after-virus-test-comes-back-negative

http://vaxxter.com/7-vaccinated-die-flu-santa-barbara/

Choroby zakaźne i zgony wywoływane przez inne szczepionki

http://www.vaccines.news/2017-11-06-new-york-times-confirms-natural-news-investigation-mumps-now-spread-by-vaccinated-children.html

http://www.vaccines.news/2016-02-25-doctors-whitewash-killing-of-infant-who-died-after-8-simultaneous-vaccinations.html

http://www.vaccines.news/2017-08-30-bombshell-united-nations-admits-latest-outbreak-of-polio-in-syria-was-caused-by-polio-vaccines.html

Zmieniony ( 24.01.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.