Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 85 gości
S T A R T arrow Podśmiewajki (zanęta...) arrow podśmie.. wajki arrow W Niemczech nie ma demonstracji NAZISTOWSKICH !!
Wednesday 23 October 2019 20:59:15.27.
migawki
Człowiek, kapłan, który w Ogrodach Watykanu przyjmuje błogosławieństwa szamanek, tańczy i kiwa się wokół „świętego Ognia” czy „śniętego Węża”, nie jest katolikiem, nie jest heretykiem. Jest APOSTATĄ, czyli kapłanem Szatana.
A w Polsce w wielu parafiach obchodzi się "święto kremówki". Nie dziwi więc, że realizacja proroctw, rewolta w Watykanie umyka uwadze owieczek i co głupszych pastuchów. To jest hermeneutyka ciągłości !
==============
 
W Y S Z U K I W A R K A
W Niemczech nie ma demonstracji NAZISTOWSKICH !! Drukuj Email
Wpisał: niewygodne   
24.01.2018.

W Niemczech nie ma demonstracji

NAZISTOWSKICH !!


http://niewygodne.info.pl/artykul8/04126-Czarna-statystyka-Niemiec.htmZgodnie z oficjalnymi informacjami niemieckiego MSW - w ubiegłym roku [2016 md]  na terytorium naszego zachodniego sąsiada odbyło się 466 demonstracji o charakterze neonazistowskim. Jakby tego było mało odnotowano aż 3533 ataki o podłożu ksenofobicznym lub rasistowskim na uchodźców bądź na ośrodki, w których mieszkają. W wyniku tych ataków rannych zostało 560 osób, w tym 43 dzieci.

Problemem dla świata ma być jednak Polska i jej Marsz Niepodległości.

[----]

Zmieniony ( 25.01.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.