Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 75 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Żydowska agresja arrow Powalające świadectwo antysemitnictwa ! I to już po wojnie !!! W Białymstoku !!
Thursday 15 November 2018 17:41:35.26.
migawki

Bóg, honor, Ojczyzna. BUFETOWA przeciw.

My chcemy BOGA.      BUFETOWA przeciw.

A propagandówka „partii i rządu”, z premierem, w 56 -58 sekundzie pokazuje pierwsze Hasło – ale też bez BOGAA Orzeł ma obciętą głowę - bo w oryginale na niej jest KORONA z Krzyżem. https://twitter.com/PremierRP/status/1060426237968035840

=====================

Maski spadają [ciągle...]: Z przerażającym cynizmem - siły prowadzące „władzę”, przy użyciu TV itp., stwarzają Iluzję Rzeczywistości. Prostactwo TVKury [i tylu innych] temu nie przeszkadza. Ludzie na Iluzję patrzą -i wierzą że widzą real, a nawet sztucznie „dzielą się”. Relacje prawdziwe – już tylko w zakamarkach internetu. Ale Kłamstw jest wiele. Prawda Chrystusowa jest jedna.

=============================

16.11.18 – Gdańsk Osowa – Msza Święta i Różaniec święty za Ojczyznę

18.11.18 Poznań i Zamość – comiesięczna Msza Święta za Ojczyznę i Pokutny Marsz Różańcowy

 
W Y S Z U K I W A R K A
Powalające świadectwo antysemitnictwa ! I to już po wojnie !!! W Białymstoku !! Drukuj Email
Wpisał: Żydówka   
05.02.2018.

Powalające świadectwo antysemitnictwa !

I to już po wojnie !!!Fragment rozmowy z Żydówką, który wyjaśnia bardzo wiele. Oto, jak Żydzi argumentują „antysemityzm” Polaków.

https://www.prawdaobiektywna.pl/historia/krotki-fragment-rozmowy-z-zydowka-3707.html © http://www.prawdaobiektywna.pl

W Izraelu można obserwować wzrost antypolskich nastrojów, oficjalnie z powodu przegłosowania przez nasz parlament nowelizacji ustawy o IPN. Tymczasem część [jaka część?? Co za część?? MD] środowiska żydowskiego od wielu już lat próbuje przypisać Polakom łatkę „antysemityzmu”, kompletnie nie mając ku temu podstaw. Doskonale obrazuje to fragment rozmowy z pochodzącą z Białegostoku Żydówką, która jako przykład przytoczyła historię swojego brata....


W Melbourne rozmawiałem z bardzo bogatą i dystyngowaną starszą panią, Żydówką z Białegostoku, która skarżyła się na polski antysemityzm, obciążając tym zarzutem również Armię Krajową, i gdy usiłowałem z nią polemizować, przygwoździła mnie takim oto argumentem:

- Jeśli pan nie wierzy, to mogę zaprowadzić pana do mego brata, który też tu mieszka. Akowcy chcieli go zabić i tak postrzelili, że do dziś jest inwalidą! I to już po wojnie!...
A co brat wtedy robił? - spytałem.

- Był oficerem. Polskim oficerem! Zastępcą szefa bezpieczeństwa w Białymstoku!

Fragment pochodzi z książki Jerzego Ślaskiego „Żołnierze wyklęci”.

Zmieniony ( 05.02.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.