Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 92 gości
S T A R T arrow Podśmiewajki (zanęta...) arrow podśmie.. wajki arrow Namiestnika pod Cargo Modlin!
Wednesday 23 September 2020 21:14:47.30.
migawki
 

  26.09.20 Bielsko Biała – comiesięczna Msza święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę

26.09.20 Kielce – Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę

27.09.20 Siedlce – Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę

25/26.09 Jasna Góra – comiesięczne Czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę. CII – czyli sto drugie !!

Przypominamy, że NIE MA obowiązku noszenia maseczek ani w przestrzeni publicznej, ani w pomieszczeniach zamkniętych (także w kościołach), o ile osoba nienosząca maseczki ma na przykład stany lękowe, lub "trudności w oddychaniu", przy czym NIE MUSI posiadać żadnego zaświadczenia w tej sprawie.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Namiestnika pod Cargo Modlin! Drukuj Email
Wpisał: W. Kalinowski   
07.08.2010.

Namiestnika pod Cargo Modlin!

Na fejsbuku jakiś POwski dowcipniś zasugerował, że w zaistniałej sytuacji (krzyżowej) siedzibę Namiestnika należałoby przenieść do Łomianek. Sugestia jest cenna; już od dawna podobne myśli przychodzą mi do głowy, choć z nieco inną lokalizacją.

Ja, niepoprawny i nieuleczalny mieszkaniec Warszawy i wielbiciel traktu królewskiego, systematycznie pozbawiany moich praw do tego traktu a to manifestacją górników, a to białym miasteczkiem, a to wizytami głów koronowanych - proponuję, ba, domagam się!!!, przeniesienia wszystkich urzędów centralnych, a takoż sejmu, poza miasto, najlepiej w okolice lotniska Cargo Modlin. Górnicy będą mieli trochę dalej, ale za to stoczniowcy (jeśli jeszcze istnieją) trochę bliżej. Zyskają na tym również koronowane głowy, którym takie imprezki przy lotnisku będą bardziej po drodze. A najbardziej usatysfakcjonowana będzie nasza władza, która nie będzie sobie musiała budować kosztownych schronów, bo w Modlinie już któryś car całkiem porządnie to zrobił.

 W. Kalinowski

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.