Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 45 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow Zboczeńcy 16 arrow O,Q... !! Rektorowi UJ odj...ło !! Obłąkańczy projekt feministek - Domagają się gender w... fizyce!
Sunday 28 February 2021 07:43:49.32.
migawki

27.02.2021 Kielce – Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę

28.02.2021 Siedlce – Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę

Różaniec za Ojczyznę przy grobie błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki

W środę 24-go, piątek 26-go i sobotę 27-go Suche Dni Wielkiego Postu.

Nie podają statystyki zgonów na covid osób, które już zaszczepiono i nabrały rzekomej odporności.

  W styczniu otworzono na tej stronie [czy przeczytano do końca i ze zrozumieniem?] dwa miliony 84 tysiące artykułów. Kolejny rekord. Propagujcie więc, proszę, szczeg. wśród znajomych przestraszonych i tracących nadzieję. Powinna im pomóc. Żebyśmy w lutym wyrównali tę liczbę, a będzie o 10% dni mniej...

  My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

                                                                                                     Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił
 
W Y S Z U K I W A R K A
O,Q... !! Rektorowi UJ odj...ło !! Obłąkańczy projekt feministek - Domagają się gender w... fizyce! Drukuj Email
Wpisał: Genera i pojeby   
15.02.2018.

Rektorowi UJ odj...ło !!

Obłąkańczy projekt feministek - domagają się gender w... fizyce!

 

[Rektorowi UJ odj...ło !! - to moja konstatacja. MD -fizyk]

 

 

Anna Wiejak http://prawy.pl/65949-oblakanczy-projekt-feministek-domagaja-sie-gender-w-fizyce/


Jak zwiększyć równość płci w fizyce? Dlaczego niewiele kobiet studiuje fizykę? Jak wspierać kariery fizyczek? – na te i wiele innych, nie mniej „fascynujących” pytań odpowiedzą uczestnicy „Dni gender w fizyce”, które 8 marca odbędą się na Wydziale Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Dni gender w fizyce” mają się odbyć na tej uczelni w ramach projektu „Genera”. Inne pytania, na które postarają się odpowiedzieć zaproszeni „eksperci” to: „Czy fizyka ma płeć? Jakie są przyczyny nierówności w fizyce? Czy równość płci jest ważna w karierze fizyków i fizyczek? W jaki sposób kształtować polityki, aby promować rozwój aktywnych zawodowo fizyczek?”.

Jak tłumaczą organizatorzy (Kongres Kobiet), konferencja stanowić będzie okazję do wymiany wiedzy, poglądów i dobrych praktyk z zakresu osiągania równości płci w naukach ścisłych.

Podczas tego jednodniowego wydarzenia przedstawiony zostanie finansowany m.in. z funduszy unijnych projekt GENERA (Gender Equality Network in the European Research Area) oraz wyniki, przeprowadzonych w jego ramach w latach 2016-2017 badań jakościowych i analiz danych ilościowych.W drugiej części konferencji eksperci i ekspertki wezmą udział w dyskusji o możliwych rozwiązaniach i kształtowaniu polityk służących osiąganiu równości płci wśród społeczności fizyków i fizyczek” zapowiadają organizatorzy, podkreślając, iż „konferencja ta skierowana jest zarówno do publiczności akademickiej, jak i wszystkich jednostek finansujących badania z zakresu nauk ścisłych, organizacji pozarządowych i innych podmiotów chcących zaangażować się w działania na rzecz promocji równości płci w fizyce i szerzej, w naukach ścisłych”.

Ideologia gender wchodzi na polskie uczelnie nie od dzisiaj. Zaczęła od niszczenia nauk humanistycznych, które z prawdziwych studiów przekształciły się w kuźnie ideologów. Obecnie natomiast wkracza w obszary nauk ścisłych, czego zapewne nikt się nie spodziewał.

Jeżeli nie zatrzymamy genderyzacji w nauce i nie odwrócimy tego trendu za kilkadziesiąt lat zamiast uczonych będziemy mieli bandę wymóżdżonych ideologów, piorących mózgi kolejnym pokoleniom intelektualnych zombie.

Zmieniony ( 15.02.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.